Къде да родя?

  • 2 112
  • 42
Zdraveite, imam edin vupros - kude da rodia. Doktora pri kogoto hodia ima chasten kabinet, no e kum Sheinovo. Popita me dali shte rajdam tam, nooshte ne sum otgovorila na tozi vupros. Edna prijatelka rodi v tazi bolnica i s bebeto vache godina se borjat sus stafilokokova infekcia. Ne iskam da riskuvam, no ne sum i paranoichka, tursia oshte mnenia po vuprosa. Daite suvet. Blagodaria.javascript:void(0);
newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз родих в 1-ва АГ "Св. София" - бившата "Тина Киркова". Много съм доволна - и вниманието беше внимание, и беше чисто, и екипът беше супер. Раждах без уговорки и допълнително плащане. Разбира се, това е мое лично мнение.
Виж целия пост
# 2
Със стафилококи може да се зарази навсякъде. А Шейново е добра болница. И Света София е добра болница. А може и на частно Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз раздах в Окр.болница и сам много доволна,не ми взеха никакви пари и отношението беше много добро.Но аз ходих на консултации там при една лекарка,ако те интересува мога да ти дам координати.Според мен,ако познава6 лекарят е по-добре.
Виж целия пост
# 4
Не е важно в коя болница, а на какъв екип ще попаднеш! Аз родих с уговорка в Шейново и съм много доволна. Честно казано не бих посмяла да раждам на късмет. Peace
Виж целия пост
# 5
И аз мисля че по - важния въпрос е при кой ще родиш (поне според мен). Аз родих там където беше мойта лекарка - Правителствена и съм страшно доволна от всичко. Ако имаш доверие на лекарката ти не го мисли много, отивай при нея. А стафилококи има навсякъде. Колкото и да ме убеждават че в Правителствена нямало, до скоро лекувах дъщеря ми оттакива, не е страшно. Лека бременност и безпроблемно раждане   bouquet
Виж целия пост
# 6
... Аз родих с уговорка в Шейново и съм много доволна. Честно казано не бих посмяла да раждам на късмет. Peace
Виж целия пост
# 7
Да ти кажа, аз родих с уговорка в Шейново и съм много доволна. Персонала е много внимателен. Чувала съм и за бившата "Тина Киркова" че също е много добра.Това къде да родиш трябва да решиш ти. Късмет!
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички Ви засега най-удачен избор май е Тина Киркова
Виж целия пост
# 9
Аз раждах в Тина Киркова.МНООООГО съм доволна.Невероятно отношение на екипа, без допълнителни оговорки.Всичките ми приятелки родиха там и също са много доволни.Стаите са чисти WC-също!Горещо ти препоръчвам да идеш там!!!!КЪСМЕТ
Виж целия пост
# 10
И аз като куки да дам глас за Правителствена с едно гоооолямо "ДОВОЛНА".
То ще да е сигурно вече май 50-тото........ newsm78 Thinking
Само дето ние такава екстра не сме си имали, ама дали е възможно да съм я пропуснала? Някой по-светнат да обясни, моля, в какво се изразяват.
Виж целия пост
# 11
аз съм за Шейново
раждах там преди около фюгодина и съм очарована от отношението и обстановката/попаднах там няколко дни след ремонта/
Виж целия пост
# 12
А аз съм за "Св.София"!Ясно става,че съм раждала там и съм много доволна!
Ха-ха,май се редуват "Шейново" и "Св.София" та само объркваме момичето!
Виж целия пост
# 13
Правителствена и от мен  Peace
Здрави излязохме и двете  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Според мен, пък , от Св. София са доволни повечето, които са плащали (разбира се има и изключения).
Аз не съм доволна от Св. София, изнудваха ме за пари, заради налагащо се секцио, заразиха ми бебето със стафилококи, за което се опитаха да изкарат мен виновна. Държаха се грубиянски. Даваха на 2-дневното ми бебе ДВА антибиотика без да ми кажат ....
Ако знаех никога нямаше да стъпя там.  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия