Oпасно ли е да пиа антибиотик докато бебеправим?

  • 3 710
  • 37
Мили моми4ета,помагаите.Мъжлето се заприШти и казва 4е са притеснява да правим бебе докато пия антибиотик.Имам инфекция на урината а то4но тези дни е овуто.Докторката консултира дебелата книга и ми предписа наи подходяШтия антибиотик
На вси4ко отгоре ме обвини,4е маи го правя за да оползотворя датите а не заШтото ми се иска.Мъжка му работа.Като не могат да мислят две неШта наведнъж ние можеме,но това не им влиза в главата.Пет години 4акам да му доиде подходяШтия момент да иска бебе и сега пак изненади. #2gunfire
Мноооого се ядосах.Пфу
Виж целия пост
# 1
днес ми бе6е аборта,слава богу вси4ко мина,и то са6то пих антибиотик ,после инжекции,ципрофлоксацин и тн.без да знам 4е сам забременяла....няма 100%гаранзия 4е с беб4о не6то няма да е наред...затова,моляте пази се поне докато пие6 лекарства.
Виж целия пост
# 2
poliseim, много съжалявам за теб. Не се упреквай, следващия път ще е успешно!
Фрики, не казваш какъв е АБ, но ако имаш съмнение, пропуснете този цикъл, да не би на любимия да му мине мерака зя 1 месец?
Виж целия пост
# 3
Докторката консултира дебелата книга и ми предписа наи подходяШтия антибиотик...
..................На вси4ко отгоре ме обвини,4е маи го правя за да оползотворя датите а не заШтото ми се иска.Мъжка му работа.

Мисля, че по_добре да пропуснете месеца. Знам, че боли, но zа бебето Ще е по_добре. Миналият март пих антибиотик(много слаб според лекарката ми), но нали се пукна пролет с половинчо се бяхме и раzгонили=> оплодена яйцеклетка, zакъснение от 1 седмица, ненастъпила бременност, ужасно болеzнен цикъл Сега лекарства пия само около цикъла, после съм на чайчета и раzходки
Виж целия пост
# 4
Какво е това АБ?Извини непросветеноста.
Виж целия пост
# 5
АБ=антибиотик  Laughing
Пропуснете един цикъл, за да си по-спокойна. Помисли си, че ако стане после 9 месеца ще се притесняваш дали пък не си му навредила. Тъкмо и мъжът ти ще се поуспокои Wink
Виж целия пост
# 6
антибиотика е AUGMENTINE 875.
Някъде във форумите 4етох,4е ако настъпи бременост плода в първите девет дена е наи предпазен.За АБ ми остажат 5 дена да го пия.
Мерси ви.
Виж целия пост
# 7
щом си на Аугментин-може, аз не бих имала нерви да изкарам 9 мес. в чудене, ако бебето стане Grinning
Виж целия пост
# 8
Какво е един месец, когато става въпрос за здравето на детето! Naughty Ако не дай си боже нещо окаже влияние цял живаг ще се измъчваш. Помисли добре дали си струва риска! newsm78
Виж целия пост
# 9
Аз знам, че аигментина е доста силен антибиотик.
Просто изчакайте един месец - така и ти ще си здрава и няма да има опасност за евентуалното бебе.
Успех!
Виж целия пост
# 10
Здравето на детето е преди твоето нетърпение. Ако нещо после не е наред няма да си простиш, но дори и да не си простиш белята ще е на лице. Изчакай, няма 100% безобиден антибиотик, да си вече бремена и да се наложи да го пиеш е едно, но така ...
А мъжа ти никак не е прав - ами като искате бебе се налага да се прави секс и без особен мерак. Все пак когато се съобразяваш и се интересуваш от желанията на някого не всеки "сеанс" е с мерак ....  Joy
Виж целия пост
# 11
По-добре не прави бебе, а оздравявай. Добре е ти да си здрава, а не да се чудиш няма ли да абортираш в ранен стадии, станало ли му е нешо на плодчето и т.н.
А мъжа ти ще свикни да прави секс по задължение. Казвам го от личен опит, споко.
Виж целия пост
# 12
Четох някъде из нета, че в този ранен стадий, тъй като няма формирана плацента, не е толкова опасен приема на лекарства за плода. Но аз лично не бих рискувала.
Виж целия пост
# 13
Мила friki - да опасно е!
По-добре изчакайте докато оздравееш, а ако имаш някакъв по-сериозен проблем - докато го отстраниш напълно.
Спести си мъката която носи пркъсването на една желана бременност - ужасът да се разкарваш по болници, да чакаш, да се надяваш а после да ти кажат че няма шанс е много по-страшен от това да порпуснеш овуто този месец, мисля че всяка жена минала през този ад би те посъветвала същото.
Успех Peace  
Виж целия пост
# 14
Моето мнение е също, че трябва да пропуснеш този месец. Във форума повечето момичета не смеят един аналгин да пият, когато бебеправят, а ти за антибиотика си се хванала. Мъжът ти има пълно право.
Хубаво е инфекцията да бъде излекувана, защото често пъти инфекциите /на зъб, на уретри и т.н / водят до спонтанни аборти през първите седмици.
Недей да рискуваш нито с антибиотика, нито с инфекцията, защото много боли после.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия