Откъде да купя пумпал?

  • 1 296
  • 7
Спомняте ли си пумпалите от нашето детство? не само се въртяха, но и светеха при въртенето. А на тъмно какъв разкош беше!Такова нещо търся да купя.
Виждали ли сте напоследък и къде? И изобщо някакви пумпали някъде виждалил ли сте?
Виж целия пост
# 1
В Метро има - от новите пласмасовите / които обаче и на мен не ми харесват / и подобни на старите само , че незнам дали имат и светлинен ефект .
Виж целия пост
# 2
знам къде има обикновени които само издават много нисък като свирещ звук ма не светят - 6лв в РУМ младост 2 имаше преди

има едни ЕЛЕКТРОННИ които светят - ма те дори визуално не приличат на пумпали - мноаго са странни ама има - с глава на палячо отгоре
има много играчки на Окръжна болница - там имаше някаква сграда където се продават книги и всякакви канцеларски материали - е има и доста магазини-складове с играчки
Виж целия пост
# 3
На бул. Янко Сакъзов срещу СИБанк има магазин за детски играчки. От там купихме преди 2-3 месеца пумпал - светещ и свирещ за десетина лв. Имаше и по-евтини.
Виж целия пост
# 4
На бул. Янко Сакъзов срещу СИБанк има магазин за детски играчки. От там купихме преди 2-3 месеца пумпал - светещ и свирещ за десетина лв. Имаше и по-евтини.
Не се ориентирам къде е това. На ъгъла с коя пресечка е? Или в коя част на Янко Сакъзов се пада?
Виж целия пост
# 5
На бул. Янко Сакъзов срещу СИБанк има магазин за детски играчки. От там купихме преди 2-3 месеца пумпал - светещ и свирещ за десетина лв. Имаше и по-евтини.
Не се ориентирам къде е това. На ъгъла с коя пресечка е? Или в коя част на Янко Сакъзов се пада?

Това се намира точно на Янко Сакъзов и Васил Априлов на ъгъла (на отсрещния ъгъл е Сибанк). Пада се по средата на парка, точно срещу централния му вход. Малко преди магазина (ако идваш от паметника Левски) има магазин Фамилия като ориентир.
Виж целия пост
# 6
Сега се сетих. Благодаря! Тия дни ще намина, дано имам късмет.
Виж целия пост
# 7
В РУМ-d на Младост 2 няма  Rolling Eyes- лично претръшках всички детски магазини преди половин час, Стейсти pls пиши, ако си намерила на Янко Сакъзов
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия