Здеавейте!!!опити да забременея!!!

  • 5 324
  • 29
Здравейте!!!От началото на тази година с мъжът ми правим опити за бебче...Сега на 2 февруари трябва да ми дойде или да не ми дойде...Много се притеснявам дали е станало нещо,постоянно го мисля...През главата ми минават хиляди мисли и главно това че няма да е станало нищо и че ще ми дойде.Причината за тези мисли е това че съм пълничка....Искам да попитам ако има и други дами които са като мен дали лесно се е получило или пък са чакали повече време....
Виж целия пост
# 1
Ох мила....Може да стане и от първия път, може да стане и след година опити....Знам колко ти се иска да забременееш, но прояви търпение. Това, че си пълна, може да затрудни забременяването, но може и да не го затрудни, недей да го мислиш. Аз например съм слаба, но ето че четвърта година се боря за бебе....Ако не стане до 1 година тогава се обърни към лекар, преди да е минал този период се предполага, че няма медицински проблем...Айде спокойно и успех...
Виж целия пост
# 2
Здравей  Ванеса!!!Благодаря ти най напред че си ми писала...Просто много пъти съм чувала от познати че като имаш излишни килограми по трудно се забременява и естествено е да се появят и съмнения  и въпроси...Донякъде и ти си права че е прекалено рано да се притеснявам,но аз все пак исках да попитам за това за мое успокоение....А при теб някакъв проблем ли има?Дай боже колкото може по скоро да ти отчете и на теб теста 2 чертички и да си имаш едно прекрасно бебче Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Zdraveite momicheta, nova sam v saita i neznam dali tuk trqbva da zadavam vuprosi, ako ne tuk izvinete me! Iskam da popitam : ( poslednata mi menstruaciq beshe na 8.01.2013. , v internet izchislix che ovolaciqta mi e (ovolaciq: 18.01.13. , plodoviti dni: 16,17,19, 20. - 01.13 , zagnezdvane: 24.01.13. i menstruaciq: 02.02.13. (kato sam posochila prez 25 dni, a ne 28 ) ), i na 16, 17, 18, 20, 21. 01.13. pravixme opiti, neznam kakvo e stanalo. Vuzmojno li e ako utre napravq test (sure chek) s purvata urina, da otchete polojitelen rezultat , ako se e poluchilo neshto....( prosto nqmam turpenie da chakam da mi zakusnqva, chovurka me otwutre) i 2 riqt mi vupros e : Ako sam zabremenqla, obache s cvetna bremenost i mi doide, kak da razbera che sam bremenna, i ako e s test koga trqbva da se napravi za da otchete bremennost ako ima takava? Blagodarq predvaritelno!! 
Виж целия пост
# 4
Мимче и ние този месец направихме доста опити и аз си задавам същите въпроси като теб...На мен последния цикъл ми беше на 2.01.2012г.И аз като теб съм доста нетърпелива да разбера...Изчакай малко да му дойде времето и ще разберем резултата какво е станало....Ще ми пишеш да ми кажеш дали ти е дошло нали?Дай боже да не ти дойде този месец и да си заченала стискам ти палци...
Виж целия пост
# 5
Мимчо93, първо във форума се пише на кирилица  Peace
Най-добре е да изчакаш датата на М и чак тогава да правиш тест за бременност. Предварителните тестове в повечето случаи не дават правилен резултат. Шуъра понякога не отчита и на самия ден на М, по принцип е добре да се прави след поне 3 дни закъснение. За ранна диагностика има други тестове като ВВ тест или да се направи кръвен тест в лаборатория, но най-рано 12 дни след О.
При така наречената "цветна бременност", теста за бременност трябва да е положителен, а кървенето в повечето случаи се отличава от нормалната М.  Hug
Успех в бебеправенето и повече търпение!  Hug
Виж целия пост
# 6
Момичета, трябва да имате търпение, иначе ще се побъркате да го мислите всеки месец. Напълно ви разбирам, когато ние започнахме опитите и аз всеки месец само това мислих, дори имах симптомии, които разбира се, аз си ги внушавах. Всеки месец ми се гадеше, чувствах си странно корема и какво ли не. На мен по принцип ми закъснява и първия месец като си направих тест няма да ви казвам колко ревах, че не съм бременна, въпреки, че ми е пределно ясно, че рядко става от първия път. Забременях на четвъртия месец, когато нямах и минутка свободно време, през седмицата бях на работа, а събота и неделя на лекции. В този месец сме бебеправили 3-4 пъти, бях сигурна, че няма как да е станало и за това не го и мислих. Е, точно тогава стана. Извода е, че трябва да се успокоите, да не мислите постоянно за това, нека не ви става фикс идея, защото наистина ще се побъркате. Знам, че е трудно да не мислиш, когато толкова силно го желаеш, но опитайте да се успокоите.
Пожелавам и на двете съвсем скоро да видите чаканите две чертички  Hug
Виж целия пост
# 7
Здравей,мила.Първо да ти пожелая скорошно забременяване.И да те успокоя-аз също съм пълничка,но си забременях по нормален начин след 8 месеца проби.Не се отчайвай,много малко време е минало.Бъди спокойна и уверена в крайния резултат и той ще дойде.Както са ти написали и другите момичета,докато не мине 1 година в опити няма място за притеснение.Така че спокойствие,положително мислене и наслада от секса.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти за успокоителните думи Sta_di,мен именно това ме притеснява че съм по пълничка...Сякаш заради това живея в някакви страхове...Искам да пазя някаква диета ама се страхувам да не навредя по някакав начин на себе си от друга  страна на работа ни хранят понеже самата работа е тежка и се изморяваш и смените са кофти-5 дена си на работа сабота и неделя почиваш,като 1 седмица си 1 смяна,1 седмица си 2 смяна 1 седмица си нощна смяна(първата смяна започва в 5 и 40ч.Ставам в 4ч. за да мога да си хвана автобуса)Малко е трудно да пазя диета...
Виж целия пост
# 9
Диета,ако имаш желание си пази,но не винаги килограмите са свързани със забременяването.Аз ходих за мое успокоение на ендокринолог преди да забременея,за да видим жлезите с вътрешна секреция и за щастие всичко си беше ок.И ти можеш да отидеш,но лекарите рядко обръщат внимание,ако не са минали поне година от първите опити за бебе.Остави нещата,не го мисли толкова и ще се случи.
Виж целия пост
# 10
bebeto85: Благодаря ти миличка. Ами дано скоро да се похвалим една на друга за постигнат резултат... Heart Eyes 
Just me...: За кирилицата ок, просто не знаех... За тестовете май ще трябва да се примиря и да изчакам евентуално закъснение! Благодаря за отговора и пожеланието!  Wink
Dafi: Права си, че е така. Нещата които искаш винаги идват, когато не ги очакваш... Благодаря за пожеланието!  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
mim kopirah ti nqkoi ne6ta na po6tata i ti gi pratih za da ne izpalvame tuk temata s hilqdi pisanki...
Виж целия пост
# 12
И аз първия месец на бебеправене си бях внушила симптоми, но се оказа, че не е станала работата. Сега си мисля, че наистина имам 2-3 реални симптома, като това е 4-ти месец, през който не се пазим и стискам палци да ме пропусне М на 3-ти февруари  Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
bebeto85, аз те съветвам да си вземеш 1 тест за бременност Simple Smile Така ще си спестиш много нерви !
Стискам палци да се похвалиш в близките дни с 2 чертички  Hug
Виж целия пост
# 14
Нели благодаря ти много за съвета..Но ми дойде на 2 февруари...Единствено забелязах някои странни неща този месец 2-3 дена преди да ми дойде ми се гадеше вечерно време и в събота сутринта като ми дойде повръщах и сякаш и самата менструация ми се струва че не е толкова обилна като друг път...Но все пак знам ли може и въображението да ми играй лоша шега заради гаденето....Дано момичета вие да имате повече късмет този месец от мен да не ви дойде стискам ви палци,mimcho93:мила давай дано да се похвалиш поне ти че ще ставаш майка този месец за съжаление явно при мен опита беше неуспешен дай боже другия вече да стане...Малко ми е мъчно че ми дойде ама все пак не бива да се вдетеняваме,времето е пред нас давам си кураж сама....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия