Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 22 ~

  • 37 509
  • 737
# 630
Сериите са 67 с има Пътят Емиров 68-72 епизод и после вече следва 3 сезон наречен ПЕ и е до 9 епизод поради нисък рейтинг са спре ли да го снемат, а що се отнася за сериите по бтв са малко замотани защото като ги правят по 45 минути и режат и има където подхващат от другата серия и така. дано съм помогнала.
Виж целия пост
# 631
Ехаааа, Невиииии, супер новина. Хайде прибирайте се вече с дечко, че да си при нас. Grinning
Чаги в първия сезон си беше момченце, но във втория възмъжа. Абеееее, с две думи, мутира за неговата крехка възраст. Joy Шегувам се, но, че не му давам 22 години съм повече от сериозна.
Виж целия пост
# 632

Момичета ама вие много сте луднали по този Чаги LaughingДобрече аз харесвам по големички  Whistling

Да уточня за себе си. Аз не съм луднала по него, а по ФЕмир като цяло и историята им. Heart Eyes
Харесвам играта на Хазал като Фери, както и неговата игра като Емир.

Привет на всички!
Влизам само да ви кажа, че Дениз е туитнала - пътищата на селин и чаатай се разделиха!
Ура!
Довечера ще сме си вкъщи и за това  - урааааа
до скоро

 HugНеви. Ето това е една чудесна новина, дано най- накрая да му проблесне.
Виж целия пост
# 633
Здравейте!Момичета снощи по бтв кога свърши серията ,до кой момент.?Изпуснах в понеделник и вторник сериите и имам да наваксвам. PraynigИмате ли представа до коя точно от оригиналните серии сме сега?
Виж целия пост
# 634
Привет на всички!
Влизам само да ви кажа, че Дениз е туитнала - пътищата на селин и чаатай се разделиха!
Ура!
Довечера ще сме си вкъщи и за това  - урааааа
до скоро
Честито излизане Hug
Чудесна новина за Чатай Laughingявно има акъл момчето Laughing

Меги Hug

 Звезди в очите  Hugкогато Корай казва на Ханде че Емир се е влюбил във Фери Laughing май е 6 еп оригинален Rolling Eyes
Виж целия пост
# 635
Добре дошли  фемирки
bitzka   bouquet, JANILINA   bouquet














Виж целия пост
# 636
Значи до колкото разбрах  Огледален свят е до 67 серия.От 68 има още 14 серии,които са ПЕ?
Ами ако действително от БТВ ги делят на 2 сериите се очертава да са около 134 при нас,без ПЕ.Него не го слагам,че нещо не ме кефи...


Благодаря Деми....Аз съм си чиста Емирка обаче на първо место и тогава Фемирка.... Joy
Виж целия пост
# 637


 Звезди в очите  Hugкогато Корай казва на Ханде че Емир се е влюбил във Фери Laughing май е 6 еп оригинален Rolling Eyes

супер си! Hugмерси  bouquet
Виж целия пост
# 638
... че не му давам 22 години съм повече от сериозна.
 
Като се замисля и Къванч беше колкото Чаги , когато започна кариерата си в Перла , дано го надмине Hug
Филма наближава , приятно гледане на всички
Виж целия пост
# 639
Значи до колкото разбрах  Огледален свят е до 67 серия.От 68 има още 14 серии,които са ПЕ?
Ами ако действително от БТВ ги делят на 2 сериите се очертава да са около 134 при нас,без ПЕ.Него не го слагам,че нещо не ме кефи...



Не мисля, че въобще биха излъчили третия сезон, защото остана незавършен без финал.
Приятно гледане и от мен, и до след епизодите.
Виж целия пост
# 640
ей сега още малко влизам в леглото и ще гледам фемир  Mr. Green
Виж целия пост
# 641
Приятно гледане на двойна доза Фемир.
Виж целия пост
# 642
Сладурчета вече тръпна в очакване на новия епизод. Цял следобяд гледам инфо и снимки около филма и доста клипове изгледах и въздишах.... Crazy
Виж целия пост
# 643
А коя е селин?и защо се радвате че са се разделили?
Виж целия пост
# 644
Леле-мале, аз докато вляза, вие сте изписали темата! ooooh!

Чаго значи се разделя със Селин... крайно време, дори бих казала, че изобщо не трябваше да приема третия сезон. Сега ще се радвам да затвори устата и на оная "убавица" Гизем. Че нещо много поевтинява с историите, които тя ръси наляво и надясно. Ма хайде тя куха. Той нали уж не е!

А коя е селин?и защо се радвате че са се разделили?
Водеше му се мениджърка. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия