На море в Турция - тема 22

  • 80 243
  • 746
# 600
Ние също сме се спрели на Веноса и Елеганс в Дидим ,но гледам да избера най добрата оферта .
Дано да не сбъркаме  newsm78 но много ми се иска в Веноса .Ние все добри хотели харесваме ,но и възможностите ни са ограничени .
Виж целия пост
# 601
Имам по-добро предложение-Palm Wings/Kusadasi/. Супер нов,на плажа Long Beach,качеството е изпитана марка,за първи сезон на преференциални цени.  Simple Smile
Малеееееееееееее,благодаря ти !!!Ми той е страхотен още днес отивам да правя резервация !!!
Виж целия пост
# 602
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Виж целия пост
# 603
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Aз ползвам услугите на Ориент 99 и съм доволен
Виж целия пост
# 604
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Aз ползвам услугите на Ориент 99 и съм доволен

Ние ще пътуваме юни за Кушадасъ с Ориент 99, дано останем доволни Simple Smile
Виж целия пост
# 605
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Aз ползвам услугите на Ориент 99 и съм доволен
Ние също +1
Виж целия пост
# 606
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Aз ползвам услугите на Ориент 99 и съм доволен

Ние до сега сме пътували с Аполо и с Какао турс  newsm10  Нямали сме забележки!!!
Виж целия пост
# 607
За Веноса в Дидим и новия хотел в Кушадасъ препоръчвам Ориент 99. Само не правете компромис и не резервирайте промо-стаи, защото не е ясно на какво точно ще попаднете.
На Аполо цените са по-високи.
Виж целия пост
# 608
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря дами, и двата са добри. А кои агенции използвате, като по-надеждни?
Aз ползвам услугите на Ориент 99 и съм доволен

Ние до сега сме пътували с Аполо и с Какао турс  newsm10  Нямали сме забележки!!!
Appolo +1 Hug
Виж целия пост
# 609
Някакви отзиви за SENTINUS BEACH HOTEL 4* Кушадасъ? В темата има само един коментар за предстояща почивка там.
Оказа се, че в Адакуле за периода, за който искаме няма свободна стая 2+2 в анекса, а ни предложиха фамилна в основната сграда. Като цената е + 700 лв. и се отказахме.
Виж целия пост
# 610
Здравейте, момичета и момчета! Четох, четох и пак четох - заболя ме главата и съвсем се обърках...аз съм мамичка на годинки и искам спокойна почивка на море в Егейска Турция при по-поносими температури. По тази причина се насочих към Кушадасъ, 4 или 11.10, засега съм се спряла на хотел Сюрмели. Ще бъда благодарна, ако споделите впечатления от хотела, а също така и от времето по това време на годината. Предварително благодаря на отзовалите се! Simple Smile
Виж целия пост
# 611
3дравейте Hugднес сте 3асегнали теми, по които мога да коментирам. Ще в3ема отношение общо бе3 да цитирам никове...3а което моля да бъда и3винена.
Сравнението между "Веноса" и "Елеганса" в Дидим е категорично в пол3а на "Веноса". Мисля, че 3а малката ра3лика в цената не трябва да се прави компромис. А3 съм с отлични впечатления от "Веноса".
3а новия хотел - "Палм Уинкс" в Кушадасъ имаме ре3ервация 3а средата на м. септември. Оскъдната информация в нета ме обнадеждава и мисля, че ще и3караме чудесна почивка.
3а х-л "Сентинус" в Кушадасъ имаме ре3ервация 3а средата на м. юни. Надявам се и там да е добре. Надявам се също така, всички посетили хотелите "Палм Уинкс" и "Сентинус" преди мен да споделят впечатления. Със сигурност има една дама, която ще бъде в "Сентинус" от 31 май. Не си спомням никай, но ще очаквам от3ивите й. 3а " Палм Ункс" до м.09 има време Simple Smile
Относно Ориент 99 съм споделяла мнение, но отново ще отбележа- последните три години пол3вам тяхните услуги и съм и3ключително доволна. Та3и година и двете ни почивки са отново с Ориент99.
Виж целия пост
# 612
viki_1974 има много малко коментари в нета 3а "Сентинус". На англичани, датчани и францу3и - вяра нямам ...те имат ра3лична представа 3а почивка в Турция от нас - българите. Но, случайно попаднах на инфо от едно момиче, почивало там в края на м.09.2012 г. Свър3ах се с нея. Впечатлениято й са - отлични. Дано!
lenochka мненията 3а х-л " Сюрмели" са противорчиви. Била съм в то3и хотел и останах ра3очарована.На 3ад в темите имам коментар. Лично а3 не бих дала препоръка 3а "Сюрмели". В хотели 4* съм намирала- хигиена,храна, обслужване и отношение на по-високо ниво. Пример -  " Холидей ресорт" в Дидим.
Виж целия пост
# 613
vanq_6119, благодаря! Hug
Виж целия пост
# 614
vanq_6119, и аз ти благодаря от сърце! Май се пренасочвам към Grand Blue Sky - четох отзиви от англичани и скандинавци - доволни са...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия