Тренировки в домашни условия: Тема 29

  • 42 369
  • 738
# 270
Благодаря ти за бързия отговор  Hug
Виж целия пост
# 271
Аз се отчитам с йогата на Боб
Виж целия пост
# 272
deliberation, любимите ми рецепти са именно такива - с възможно по-малко, но за това пък естествени съставки. Мерси, че я сподели! Може би още днес ще я пробвам!
Иначе аз много харесвам сладкишите от този блог. Последно праих тази рецепта - много вкусно се полуяи.

Днес отчитам Pure Barre, 45-минутна тренировка за крака без кардио (имаше и няколко упражнения за корем и ръце).
Виж целия пост
# 273
Обеден отчет: 17-минутното кардио на Блендъра, последвано от йога.
Виж целия пост
# 274
Отчитам кръговата на Джаки.
Много кофти ми се получи. От днес ме боли отзад плешката, все едно забиват кука и дълбаят, дори се затруднявам да си погледна назад от място като просто си извъртя главата.
Та се надявах сега да се раздвижа. Вярно, че се раздвижих, но.......на два пъти по време на тренировката се изпотих и на два пъти продължавайки я: потта попи. Сега се безпокоя да не би да съм влошила положението. Намазах до колкото се стигам болезненото място с гел "Дийп релийф", дано помогне.
Виж целия пост
# 275
Нормално е да се потиш по време на тренировка Simple Smile. Какво искаш да кажеш с това ''потта попи''?
Виж целия пост
# 276
Аз обикновено се потя по време на тренировка. Даже много странно, но и цялата ми коса се намокря, което хич не е приятно, но няма как. Това не е проблем.
Потта попи - ще рече, че продължавайки тренировката потта се изпарява от топлината на тялото и изсъхва от само себе си. Все едно попива в кожата. Което пък донася една хлад и допринася да се изстине.
Но ако бях спряла да се пребличам......щях да наруша ритъма.

Отивам да си правя мус от тиква. После пак ще пиша.
Виж целия пост
# 277
Добро утро,  приключих с Cardio2, лекичко ми е, но за довечера имам Get lean intervals&Ive got Abs.
За днес менюто е:
З: овесени трици с извара и прясно вляко /всяка сутрин/
Втора закуска: 40 гр хляб без брашно с 40 гр. кашкавал
О: 300 гр. пилешко /печено/ + 150 гр. зеле с моркови
Закуска: 1 ябълка
Вечеря: 150 гр. пилешко + 150 гр. задушени зеленчуци

Това с овесените трици ми хареса като идея  Peace
Би ли казала пропорциите?
И може ли да заменя прясното мляко с кисело?
Слагаш ли мед или нещо друго?

Аз за закуска всяка сутрин пия кисело мляко. Laughing
Това е единственото нещо ,което мога да ям веднага след като
стана от леглото.  Peace
Днес изядох и половин ябълка с млякото.
А понякога си правя овесени ядки ,че ги обичам много.

Днес съм със Боб Харпър-Strenght Beginner -20 min.
Виж целия пост
# 278
Nuclear, обясни го както го обяснаваш тук.Искаш да отслабнеш и да се чустваш добре, точка! Наред с упражненията в Р90Х има и примерни диети, книжка с обяснения за храненето и др. полезни неща.
Права си.  Пак ще се пробвам. Hug

Има ли някой с отзиви за Р90Х? Споменава се често, но сякаш отзиви не съм чела.

skarlet71, и аз много мразя като ми се поти главата. На мен косата ми е тънка и веднага слепва за темето. Полудявам. Ти си вземи топъл душ и се облечи добре, дано да се размине. Ако е вярно в ник-а ти сме почти набори и каквото и да си говорим възрастта има значение. Не сме стари, но не сме и на по 20 години вече.. Трябва си пазене. Леле какви ги наприказвах ooooh!

Виж целия пост
# 279
Ще взема и аз да се запиша Simple Smile Едва ли някой ме помни от миналогодишния ми прилив на ентусиазъм към тренировките, който всъщност продължи към половин година. След това дойде лятото и ми стана непосилно да тренирам на жегите, така и не успях да намеря моя си начин. От есента пък ме емнаха други здравословни проблеми и така - до този декември, когато реших отново да се заема с домашните тренировки Simple Smile
Обичам разнообразието - и кардио, и силови, и пилатес, и тае-бо, по малко йога, не обичам танцувалните от рода на Hip hop ABs и пр. Друго, друго..... не се сещам  Crazy
Виж целия пост
# 280
Добре си ни дошла   bouquet   bouquet   bouquet
Аз те помня!
Дано всичко при теб вече е наред   bouquet
Виж целия пост
# 281
Добро утро,  приключих с Cardio2, лекичко ми е, но за довечера имам Get lean intervals&Ive got Abs.
За днес менюто е:
З: овесени трици с извара и прясно вляко /всяка сутрин/


Това с овесените трици ми хареса като идея  Peace
Би ли казала пропорциите?

Днес съм със Боб Харпър-Strenght Beginner -20 min.
В купичка за супа наливам около 100 мл вода + 3 сл трици. В микровелето за 1,5 мин. става като гъста каша. Слагам обезмаслена извара /на вкус/ и 0,1 % прясно мляко. Правя си го от вечерта за сутринта. Триците набъбват още в хладилника. Ако са много гъсти си доливам оце мляко. Правила съм ги и с кисело, също е вкусно. Мед не слагам защото съм на Дюкан.
Виж целия пост
# 282
скарлет71, вземаш една хавлийка и се забърсваш от време на време. Аз досега не съм имала проблеми с потенето, в смисъл че си се потя, но и имам чуството, че прегрявам, затова тренирам на отворен прозорец, а тука в момента е -7 градуса. Душът след тренировка оправя нещата Wink
Относно болката в рамото - има същия проблем от години, заради работата на компютър и въпреки, че отдавна не работя на такъв, още има проблеми с тази ръка, рамо и сухожилия. Мен само тренировки с гири йога ме оправят Simple Smile

За днес - Ръце и рамене 50мин. с Р90Х
Ето отзив за тази програма - има видим ефект, макар и лек, но все още съм на 3-тата седмица. очаквам повече от себе си след 2-рия месец Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Здравейте,дами! Не пиша много,но ви чета,и се надъхвам,чета и ви се възхищавам.   bouquet Имам въпросче,по-скоро мнение- коя е най добрата тренировка на Джилиян,според вас,цялостна,за цяло тяло? Установих,че Джилиан  има много фенки сред вас,та искам да ви попитам,как мислите? По-конкретно ме интересува за долната част на тялото,но установявам,че след натоварване на цялото тяло,се чувствам страхотно,най-добре, като преродена.  Laughing
Аз си продължавам със Силвия,почти всяка сутрин,и народните танци-2 вечери,и вървене пеш,последните 2 седмици не взимам колата,и вървя вс ден по пол.час,в двете посоки. Не зная внушавам ли си,но мисля ,че има разлика, в дупето,краката,някак по-оформени са. Крайно време беше ,след толкова усилия,и лишения.  Praynig
Пожелавам на всички спортна вечер,и бъдете усмихнати!
  bouquet Hug

Аз имам впечатления само от Боди Революшън на Джилиан - определено съм доволна и като натоварване, и като ефект. Натоварва много долната част на тялото, д-то се е пооформило  Party (утре приключвам 9-та седмица, цялата програма е 12 седмици като редуваш 2 дена силови тренировки и един ден кардио, а 1 ден в седмицата е почивен)
Мерки не засякох в началото, така че впечатленията ми са по-скоро визуални  Laughing
Виж целия пост
# 284
Мавина, и аз те помня   bouquet Не са ми наред нещата, но поне сега тренировките няма да пречат на лечението Simple Smile Предполагам, че до лятото ще мога да ги правя, след това ще излезнат по-важни неща на преден план Simple Smile
За да не спамя - последната тренировка ми беше Кардио мат на Силвия - тази жена винаги ми спира тока, мразя я  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия