Какви изследвания преди бременност

  • 1 590
  • 8
Момичета утре съм на гинеколог, на профилактичен преглед, искам да ви питам тези болести - хламиди, токсоплазма ирубеола с кръв ли се изследват и трябва ли да поискам такова изследване ? Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Изследването за хламидии става чрез вагинален секрет, а за токсоплазмоза и рубеола - чрез взимане на кръв.
Виж целия пост
# 2
Moжеш да про4етеш пове4е на адрес http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=159 Там пише по подробно.Вси4ко добро
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти Дея, много си мила. Успех!
Виж целия пост
# 4
Grinning Няма за какво нали за това сме тук да се подкрепяме и помагаме Grinning Успех и на теб от сърце Laughing
Виж целия пост
# 5
Наистина направи за рубеола, за да си спокойна, защото при мен се оказа, че нямам имунитет и сега съм на тръни до края. А е имало ваксина, ама кой да знае!
Виж целия пост
# 6
БЛагодаря sunny_zt, утре ще кажа на моята лекарка, сигурно няма да възрази, като й кажа, че искам да ставам мама! А ти се пази мила. Всъщност как се чувстваш?
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти, Zuzi!
Чувствам се добре, пожелавам ти съвсем скоро да ти се случи нещо много хубаво!
Виж целия пост
# 8
Най-добре първо да проверят дали имаш имунитет и после ако се налага да ти я бият.
След ваксина от рубеола трябва задължително да се чака около 3 месеца преди забременяването.
Същото е и с ваксината за хепатит.
Аз в момента съм точно на този етап, чакам да мине времето от биенето на ваксината. Вече съжалявам, че не си я бих още лятото, ама кой да знае, че трябвало да се чака ... no
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия