Мартенички ний да изплетем, за здраве да ги раздадем! - 88

  • 64 721
  • 726
# 30
  bouquet
Виж целия пост
# 31
Пуф, чудесна темичка. Страхотни овци пу-пу! И за моделите с котките- много тенкс! Класната на едното ми дете е луда по котки. Ще се плете!
Снежинка, разкошни брошки.

От мен две стари мартеници, като нямам нови идеи...

 

Повече ТУК
Виж целия пост
# 32
Здравейте,
Да се запиша и аз да следя темата Simple Smile

Аз плета мартенички, но още не съм правила снимки. Засега правя брошки основно, като прпивърша ще снимам накуп Simple Smile
Виж целия пост
# 33

И на мен много ми хареса.
Виж целия пост
# 34
   Запис и благодарности за темата и от мен!   bouquet
  И на мен ми е интересно това за жакарда някой не е ли измислил начин да се прибира някак конеца. На мен ми висят едни конци от задната страна и ,особено при детската блузка закачат и са неудобни при пране и обличане.  Hug
Виж целия пост
# 35
     И на мен ми е интересно това за жакарда някой не е ли измислил начин да се прибира някак конеца.

Катри, измислили са го! http://www.liveinternet.ru/users/tanzja/post145342147/
и още един мастер клас:http://www.yoshta.com/2007/11/blog-post_05.html

Кармелка, хубава шапка! Ама много им отиват шапки на твоите манекени! Heart Eyes
(Опитах аз тази техника Fair Isle  #2gunfire такъв кошмар  hahaha коя ми е лявата, коя дясната ръка ooooh!)
Виж целия пост
# 36
kalinka, mamma_jenny, Снежи, много благодаря   bouquet
катри, аз прибирам през 2-3 бримки, не ми висят конци,



Но е голяма мъка това, че всички конци минават през пръст, през безопасна игла около врата
и идват отпред на плетивото - страшно се заплитат и не се получава като
плетене с конец зад плетката при водене на конеца само с пръст.
Но отказвам да се науча да плета като американките и британките по клиповете,
много ми е трудно и бавно  Thinking
Виж целия пост
# 37
Сне*инка, Carmela Biscuit, благодаря много!  Hug
( и аз си мислех, че съм виждала някъде със заплитане на конеца, но ми се виждаше отпред - нещо не съм разбрала както трябва) Сега ще го науча !  Laughing
Виж целия пост
# 38
да се тропна тука,че да не ви изпусна  Hug
страОтна нова тема и още от началото изпълнена с красоти   bouquet
утре ще снимам мартеници,и аз съм ги почнала вече  Simple Smile
Виж целия пост
# 39


БРАВО Карамелка smile3501 ,изящна изработка (с много търпение) Simple Smile

Виж целия пост
# 40
Кармелине, много гот е шапето! Аз мислех, че чорапи мъчиш, а ти ... скрита лимонка.

Скоро ще снимам моите чорапи как се получават, едва на третия чифт почват да ми харесват. Ама така е, човек се учи докато е жив! Thinking

Мимиту, разкошни са!!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 41
Ама много бързо ги изписвате тези теми,ей ooooh!
Докато ви попрочета и вие айде-е-е-е нова тема #Crazy
Puf,темата е оформена страхотно  bouquet
И показвате чуднички нещица.Кармелка шапката  е направо бонбон.Много е хубава и притежателката и също.smile3501
За да не е гол запис едни терлици за момченце на 1 година от мен




да не кажете,че не плета,а само ви шпионирам Naughty.Всъщност шпионажа го правя с удоволствие  Hug
Виж целия пост
# 42
Много хубави мартенички видях и поздравления за всички, които ги правят. Аз не плета мартенички и се радвам на вашите  Hug
 Carmela Biscuit, шапката е много хубава и със здраве да си я носи детенце, а мама друга да й изплете  Simple Smile
Mendeleevka, терличките /ботушки/ са много сладки, както и бебешока  Simple Smile
DarinaK, одеалцето ти е супер, аз също в момента съм на вълна одеалца и затова повече ви чета, а почти нищо не показвам, че бавничко става  Simple Smile  Ето върху какво се трудя в момента, изцяло по идея на MB_R   bouquet

Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 43
Carmela Biscuit както винаги изпипано!
А Mendeleevka -няма нужда от обувки малкия мъж,много сладурски!  Heart Eyes
jenipa много ми хареса това което твориш в момента  bouquet,а с тези оделца ще ме накарате и аз да направя едно.  Crossing Arms Wink
Давайте модели на мартеничките-мога да си " открадна " някое.  Laughing
Харесах си - пРостО кИриЛизАциЯ -крадвам си идейка от твоите моделчета.  Embarassed
Виж целия пост
# 44
Ето върху какво се трудя в момента, изцяло по идея на MB_R   bouquet

Супер става! Давай да го видиме цялото. Много нежно се получава.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия