Австрийски авиолинии

  • 5 396
  • 15
Въпросът ми е летели ли сте с тях на дълъг полет до друг континент и как е обслужването и храната? Имам далечен спомен за оплаквания от австрийците, а гледам полетите до Пекин, до където летят и Катарците. Цената през Виена е по-добра, часовете и престоя също, но ако ще се гърчим през целия полет... Та това ми е чуденката. newsm78
Виж целия пост
# 1
Не съм летял с тях до друг континент и СЛАВА БОГУ!!!
Летях с тях само до Барселона и мисля да не повторя  никога повече тази грешка #2gunfire
Първо промениха часовете на полетите, като на отиване ни изядоха почти цял ден/вместо в 12 на обед пристигнахме в 9вечерта/ #Cussing out, а на връщане, трябваше да търсим в 5ч. сутринта автобус от Салоу/където бяхме на почивка/ до Барселона, защото единствения полет, който оставиха бе в 8,30 сутринта и то в активния сезон- юли месец 2012г.
За кетъринга им дори и не искам да си спомням. По противна храна никога, на нито един полет, дори с Тунизийските допотопни авио линии не съм хапвал.
Всъщност храна е силно казано за филийката черен хляб с отвратителна извара, която ни раздадоха. И на отиване и на връщане след 2 седмици, за да не би да си помислим, че е случайно това меню/хахаха, "меню"/ #Cussing out
Затова, че гърча ви е сигурен #Crazy, а по-добрите часове и престой нещо твърде относително и несигурно Joy
Виж целия пост
# 2
Знаех си, че съм срещала оплакване от тях някъде из темите, иначе нямаше да пусна цяла тема. Това с промяната на полети въобще не ми харесва и да, поставя под съмнение удобството във времето.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Летяла съм неведнъж с тях и изобщо не мога да споделям лошите впечатления на Роже22. Даже другия месец ми предстоят още 4 полета с тях. На база на едно пътуване с тях и то в Европа не бих посмяла да твърдя че гърча ви е сигурен  Stop 
За трансконтинентални полети съм чувала добри мнения от познатите, които са летяли с тях.
Виж целия пост
# 4
Подкрепям Татяна.

Не съм летяла на дълги полети с тях, само Милано-София през Виена. Самолетите им бяха хубави, винаги то4ни.
Храната не си спомням, но мина времето на ''обедите'''. И на ''Балкан'' едно време даваха шунка, луканка, ала бала, сърми, а сега е сандви4 и бисквитка.

Колкото до това, 4е променили 4аса на полета-на сайта на всяка авиокомпания го пише, 4е могат да променят 4аса на полета. И на мен преди 10 дни Алиталия ми промени 4аса на полета, и Бритиш еъруейс миналата година на майка ми. Слу4ва се.

Няма заради единия сандви4 да давам сума ти пари в пове4е на друга компания, при все 4е и 4асовете на Аустриан са по-удобни.

Има и разлика в храната на къси и дълги разстояния.
Виж целия пост
# 5
При равни други условия, като престой и цена, с две ръце съм за Катар еъруейз Peace Ако разликата в цената не е голяма, лично аз бих предпочела Катар вместо Австрийците, именно защото става въпрос за между континентални полети newsm78 Все си мисля, че обслужването ще е една идея по-добро. Ако наистина разликата в цената е голяма и часовете са по-удобни, не виждам причина да се притесняваш относно Австрийските авиолинии Wink
Виж целия пост
# 6
Aз също бях 4ела едно мнение, 4е с Катарските авиолинии е голям лукс, плазми май имало, но ако разликата в цената е голяма, не виждам проблем да се лети с австрийските авиолинии.
Виж целия пост
# 7
Разликата в цената не е много голяма около 60, 70 Е. Проблемът е, че с Катарците на отиване ще висим 5 часа в Доха и то през нощта. Супер неудобно и първия ден ще сме недоспали. Иначе знам, че с тях обслужването ще е по-добро.
Виж целия пост
# 8
Много смотан престой Peace Хем си губиш времето, хем пък е малък за някаква обиколка из Доха Simple Smile А хем е и по-скъпо newsm78
Иначе приятно изкарване в Пекин Hug
Виж целия пост
# 9
Летя почти всеки месец с тях до Стокхолм и винаги имат нещо, за което да се оплачеш: закъснял полет, изгубен багаж, пропусната връзка във Виена, няма места в самолета, въпреки че си си купил билет отдавна.
Но последният път, преди 2 седмици, направо ме вбесиха, след като отказаха сутрешния полет от Стокхолм до Виена без никакво предупреждение или алтернатива. Добре, че имам добър агент в България, който веднага ме пренасочи към полет с Луфтханза, иначе другите 150 пътници си чакаха чинно на опашката за опции в 5 ч. сутринта.

Не бих ги препоръчала, още повече за далечен полет!
Виж целия пост
# 10
ау какви ужасни неща сте писали  #Crazy
предстои ми да резервирам билет с тях София-Виена от тези най евтините-редтикет,може ли някой да обясни какво се случва ако ти откажат полета  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Разликата в цената не е много голяма около 60, 70 Е. Проблемът е, че с Катарците на отиване ще висим 5 часа в Доха и то през нощта. Супер неудобно и първия ден ще сме недоспали. Иначе знам, че с тях обслужването ще е по-добро.

И тук да си кажа, с коя авиокомпания да летя избирам по цената и колко удобно е разписанието на полета. Никакво значение няма дали екрана е плазма пред теб или общ екран за няколко места, както и дали дават сандвич с бира или бисквитка със сокче. Прекалено много съм летял и не намирам чак толкова голяма разлика в "удобството" на икономична класа.
5 часа престой през нощта е достатъчно гадно, за да не го разглеждам като опция изобщо.

ау какви ужасни неща сте писали  #Crazy
предстои ми да резервирам билет с тях София-Виена от тези най евтините-редтикет,може ли някой да обясни какво се случва ако ти откажат полета  ooooh!
Случва се стандартното - предлагат ти да ти върнат парите или да си избереш друг полет. Това ако го отменят с някакво време за предизвестие (май 14 дена), ако е по-малко, дължат обезщетение, ако е на деня на полета те пренасочват с друг полет/друга компания + хотел и храна ако се налага.
Виж целия пост
# 12
летяли сме и ще летим с австрийските авиолинии...доволни сме от тях...веднъж имаше промяна в полета,но бяхме уведомени веднага...след няколко месеца отново ще летим с тях и то далечен полет...оказа се,че точно тази авиокомпания ни устройва като време и престой...преди да резервирам  питах във форума и получих доста положителни отзиви...не мисля,че имате повод за притеснение...
Виж целия пост
# 13
писанке, не се притеснявай толкова. Peace Хората ползват Виена, за минаване транзит, прекачвайки се на  полети до други континенти и повечето пишат за това в темата. Полети София - Виена и обратно има 5-6 пъти дневно. Simple Smile  Аз съм доволна от австрийците в тази посока. Иначе при всяка авиокомпания могат да се случат закъснения, промени и т.н.
Виж целия пост
# 14
Летяла съм с австрийците Торонто - Виена, Виена - София и обратно. Доволна съм и от обслужването и от храната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия