"Къртицата" - по ТВ 7

  • 56 792
  • 1 159
# 1 125
Ама много детективски го раздавате  smile3530...
Виж целия пост
# 1 126
Ама много детективски го раздавате

Така е, който е чел Агата Кристи и А.К. Дойл, сега му е времето да приложи наученото Joy
Виж целия пост
# 1 127
...как така само на Тони му се било изхлузило топчето?

И на НиЛо се изхлузи топчето, но перото й падна, където "трябваше".
Аз останах с впечатление, че топчетата са най-обикновен пластилин с по едно перо боднато в него, изобщо не бяха надеждно закрепени - идеални за неочебиен саботаж на мисията.
Виж целия пост
# 1 128
Шепот горещ,мога ли да те наричам Холмс ?!  

Ако не влагаш ирония, то поне да изчакаме края на шоуто, може хипотезата "НиЛо" да се окаже грешна.


Напълно сериозна съм! Peace
Кришкамишка,по-назад и аз направих връзката - количка-гирички-пясък ...Съответно : мъж-спортист-пясък ,за да ми натежат везните към Гиби!  Wink
Иначе...момченце има не само Жени....май  newsm78....
Виж целия пост
# 1 129
...как така само на Тони му се било изхлузило топчето?

И на НиЛо се изхлузи топчето, но перото й падна, където "трябваше".
Аз останах с впечатление, че топчетата са най-обикновен пластилин с по едно перо боднато в него, изобщо не бяха надеждно закрепени - идеални за неочебиен саботаж на мисията.
Hug Ето това е много ценна информация, значи все пак не е така невъзможно топчето да се изпадне неволно - при това положение ми хрумва следните хипотези:

- Николета играе първа, умишлено маха топчето, за да саботира, но нали е кифла, не успява така да пусне перото, че да отлети надалеч и създава впечатление, че се е справила чудесно  Joy

- Тони играе коректно, но неволно топчето изпада при вадене от джоба, след това пуска перото, но за нещастие в тоя момент вече подухва  ветрец и то отлита  55

- стратезите на шоуто решават да се възползват от тази неволна грешка на Тони и пробутват на Заселниците  лист с надпис "Вовечни Трохи В Сласт", където е зашифровано "Тони Славчев Христов", но дават намек с главните букви ВТВС, че има и още едно, по-дълбоко ниво на шифровка, където откриваме "НиЛо е хитро в час", май има съспенс вече? Party
Виж целия пост
# 1 130
Maй прекалено много време отделяш за мисли по предаването.
Чак започвам да си мисля дали не си някой човек на предаването, чиято работа е да "опипва почвата" в интернет пространството.
 Laughing
Виж целия пост
# 1 131
Maй прекалено много време отделяш за мисли по предаването.
Чак започвам да си мисля дали не си някой човек на предаването, чиято работа е да "опипва почвата" в интернет пространството.
 Laughing

Ти, ако наистина го мислеше това, щеше вече да си ме поканила на кафе, за да ми разкажеш лично какво става в интернет пространството  Joy
Виж целия пост
# 1 132
Икебаната се ядоса на Карбовски че казал -Картицата е гей  Mr. Green Mr. Green
Щял да види той кого обиждал... hahaha hahaha той бил мъж  ooooh! hahaha hahaha hahaha
Ми тука на какво ви прилича на тази снимка ? отвратително и гнусно....

+18 и хора със слаби сърца Mr. Green Joy Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 133
Деян истински се ядоса на определението на Карбовски и каза че като артист влиза в роля!
И все пак до доказване на противното няма какво да се каже по въпроса със сигурност!

   http://www.videoclip.bg/watch/Edno-mnogo-skandalno-video-ot-Kurt … 04-2013-Epizod-11
Виж целия пост
# 1 134

- Николета играе първа, умишлено маха топчето, за да саботира, но нали е кифла, не успява така да пусне перото, че да отлети надалеч и създава впечатление, че се е справила чудесно  Joy

- Тони играе коректно, но неволно топчето изпада при вадене от джоба, след това пуска перото, но за нещастие в тоя момент вече подухва  ветрец и то отлита  55

Николета игра след Тони и вече знаеше, че може да падне и как да действа.
Виж целия пост
# 1 135

- Николета играе първа, умишлено маха топчето, за да саботира, но нали е кифла, не успява така да пусне перото, че да отлети надалеч и създава впечатление, че се е справила чудесно  Joy

- Тони играе коректно, но неволно топчето изпада при вадене от джоба, след това пуска перото, но за нещастие в тоя момент вече подухва  ветрец и то отлита  55

Николета игра след Тони и вече знаеше, че може да падне и как да действа.
Николета игра първа !
Виж целия пост
# 1 136
Икебаната се ядоса на Карбовски че казал -Картицата е гей  Mr. Green Mr. Green
Щял да види той кого обиждал... hahaha hahaha той бил мъж  ooooh! hahaha hahaha hahaha
Ми тука на какво ви прилича на тази снимка ? отвратително и гнусно....

+18 и хора със слаби сърца Mr. Green Joy Joy

Скрит текст:
Съгласна съм!Той направо избухна!И когато Рут го попита какъв иска да е и той й отговори че бил НОРМАЛЕН мъж,направо ме уби!Останах без думи!
Виж целия пост
# 1 137
Деян истински се ядоса на определението на Карбовски и каза че като артист влиза в роля!
И все пак до доказване на противното няма какво да се каже по въпроса със сигурност!

   http://www.videoclip.bg/watch/Edno-mnogo-skandalno-video-ot-Kurticata-06-04-2013-Epizod-11

а Николета в началото за кого така престорено разказва, пак за Икебаната ли?
Виж целия пост
# 1 138
Мисля че не-за тези,които са посочили Мишо за Къртицата.
Виж целия пост
# 1 139
Понеже към момента май няма някакви новости от Базата, ще използваме паузата, за да разширим общата ни култура в областта на сфрагистиката (наука за печатите), което е изключително важно за детективи като нас.  Sunglasses

Може би ви е направило впечатление, че по време на теста между Жени и Мишо зад водещия на стената имаше един диск със знаци по него (дискът е посочен с бяла стрелка):



Тези символи на диска образуват кръстовиден монограм (кръст с монтирани на него букви) и този монограм е свързан със съкровището на Кубрат, намерено през 1912 г. край село Малая Перешчепина, Полтавска област, Украйна. Измежду многото предмети има три златни пръстена:



Екземпляр 2 има монограм, който е разчетен като "XOBPATOY" ( или "XOYBPATOY"), което е името Кубрат, трансфонирано от прабългарски на средновековен гръцки (от този, който е изработил пръстена - вероятно първият звук му е звучал по-скоро като "Х", а не като "К") и с характерното окончание за родителен падеж, затова и монограмът се превежда като "На Кубрат".

Екземпляри 1 и 3 са пръстени-печати, а отпечатъците им представляват монограми, аналогични на 2, тук ще прикача огледалните им изображения, чиито монограми са идентични на отпечатъците:



Както виждате, на диска зад водещия е изобразен именно монограм 3, който все още не е разчетен убедително ( някои  го свързват с Органа, чичото на Кубрат), докато за монограм 1 най-вероятното разчитане е "XOYBPATOY ПАTPIKIOY" (На патриция Кубрат).

 smile3530
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия