"Къртицата" - по ТВ 7

  • 56 790
  • 1 159
# 15
Искрено се надявам на нещо ново и забавно като формат.
Да видим ще дочакаме ли. Laughing
Виж целия пост
# 16
Искрено се надявам на нещо ново и забавно като формат.
Да видим ще дочакаме ли. Laughing

Само да не дочакаш...ще се разправяш с мен. Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 17
По новините на тв.7 казаха че участниците вече са отвлечени и са взели участие в някои от изпитанията!
В едно от тях Николета Лозанова е пострадала и се наложило да викал линейка!
Дано с това изпитание да не и приключи участието.
Виж целия пост
# 18
Ще го гледам, поне ще пробвам, гледала съм 1-2 епизода от чужбинско и ми беше интересно. Там представляваше нещо средно между ББ, Сървайвър и Бягство към победата.  Crazy
Виж целия пост
# 19
Само да не дочакаш...ще се разправяш с мен. Mr. Green Hug
Само защото видях че ти си пуснала тази тема, я отворих. Иначе нищо не ми говореше и щях да я подмина. Laughing Hug
 Което ме подсеща да погледна дали някъде я има онлайн тази телевизия, че като гледам каста, не ще да е нещо, дето искам щерката да гледа за ''Лека нощ''.
Виж целия пост
# 20
Първото предаване ще гледам, любопитно ми е. Макар че нали знаете за прехвалените ягоди...Почитателка съм на "Биг Брадър" и ако е нещо подобно, ще ми е интересно сигурно.
Виж целия пост
# 21
готови ли сте за довечера  Popcorn
Виж целия пост
# 22
Само да не дочакаш...ще се разправяш с мен. Mr. Green Hug
Само защото видях че ти си пуснала тази тема, я отворих. Иначе нищо не ми говореше и щях да я подмина. Laughing Hug
 Което ме подсеща да погледна дали някъде я има онлайн тази телевизия, че като гледам каста, не ще да е нещо, дето искам щерката да гледа за ''Лека нощ''.

Има я онлайн, дори на техния сайт може да се гледа онлайн.
Виж целия пост
# 23
Само да не дочакаш...ще се разправяш с мен. Mr. Green Hug
Само защото видях че ти си пуснала тази тема, я отворих. Иначе нищо не ми говореше и щях да я подмина. Laughing Hug
 Което ме подсеща да погледна дали някъде я има онлайн тази телевизия, че като гледам каста, не ще да е нещо, дето искам щерката да гледа за ''Лека нощ''.

 Hug
ТВ7 излъчват в сайта си он-лайн, така че би трябвало да можеш да го гледаш там.



Преди, като се готвих за старт на Биг брадър си правих едни вкусотийки за хапване, сега съм на диета и днес съм на плодове....скукаааа  Tired





По новините на тв.7 казаха че участниците вече са отвлечени и са взели участие в някои от изпитанията!
В едно от тях Николета Лозанова е пострадала и се наложило да викал линейка!
Дано с това изпитание да не и приключи участието.

Дано не е нещо сериозно.
Виж целия пост
# 24

 Hug
ТВ7 излъчват в сайта си он-лайн, така че би трябвало да можеш да го гледаш там.

Преди, като се готвих за старт на Биг брадър си правих едни вкусотийки за хапване, сега съм на диета и днес съм на плодове....скукаааа  Tired
Супер, хем ще си гледам, хем ще си клюкарим тук.

А, аз щото също рупах ли рупах вкусотии по време на Брадъра, сега паса магданоз. Mr. Green Joy

Нищо и няма на Николета, малко реклама в повече не вреди.
Виж целия пост
# 25
Ето, сега ще си гладуваме заедно. Споделен глад- половин глад. Mr. Green
Виж целия пост
# 26
Някои от изпитанията може да са хапване на гадорийки и така като гледаме ще ни се понижи апетита!
Гледане без калории! Wink
Виж целия пост
# 27
И накрая на сезона няма да могат да ни познаят, едни фини, едно чудо. Mr. Green
Виж целия пост
# 28
И аз ще го гледам. Поне първия епизод. Ако е интересно ще продължа, ако не ... Simple Smile
Виж целия пост
# 29
Николета сигурна пак с нейните фасони, чак линейка, брех.

А иначе ще съм разочарована, ако всичко се случва на запис, както в Сървайвър, иска ми се да е на живо и да има екшън, да не е напудрено много, че като гледам звИиздитиии натам ми мирише. Ще видим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия