Кафето по време на овулация и след нея- пречи ли на оплождането и имплантирането

  • 1 792
  • 6
Много има изписано за и против кафето, но няма по-добър съветник от личните наблюдения и опит. Така, че споделете пиете ли кафе всеки ден, по-колко кафета. След дата на овулацията намалявате ли кофеина. Какво мислят за това личните ви лекари.
Виж целия пост
# 1
Обсъждали сме темата тук Ако някой има да се включи с нови наблюдения и опит, нека го направи.
А между другото аз пия по едно кафе дневно, независимо дали преди или след ову. Много рядко пийвам и второ кафенце след обяд. Когато забременях с първото си дете, пиех всеки ден кафе.
Виж целия пост
# 2
Кафето няма никаво отношение към оплождането и имплатнирането.
Виж целия пост
# 3
Много има изписано за и против кафето, но няма по-добър съветник от личните наблюдения и опит. Така, че споделете пиете ли кафе всеки ден, по-колко кафета. След дата на овулацията намалявате ли кофеина. Какво мислят за това личните ви лекари.
личната ми лекарка няма нищо общо с овулацията ми Simple Smile така, че хич не ме интересува дали ми дава или не Simple Smile
По темата....Леа ти е дала възможно най-хубавото. Аз пия по всяко време и преди и след по една чаша понякога и по две кафе....като се замислите дали проблема ще ми е в употребата на кафето Sunglasses Толкова вредни неща правим, че кафето ни ще е най-малкия проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти Lea за линка, а на останалите момичета за отговорите. Аз скоро открих този форум и не съм успяла да прочета всички въпроси, които сте обсъждали.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти Lea за линка, а на останалите момичета за отговорите. Аз скоро открих този форум и не съм успяла да прочета всички въпроси, които сте обсъждали.
Не е нужно да ровиш из целия форум...иди в библиотеката..там ги има всички важни теми...
Виж целия пост
# 6
Кафето -- едва ли ще навреди преди да си забременяла. Това много ми прилича на цигарите преди бременност.
Един известен лекар ми каза, че ако проблема за незабременяване е цигарен, то тези ,които не искат деца ще пушат по пет кутии на ден.
Въпросът е най-вече цигарите да се спрат, а кафето да се намали
ПО ВРЕМЕ на бременност.
Ако мислиш, че кафето пречи, то и кола не бива да пиеш и шоколад не бива да ядеш, та даже и чайчета. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия