Дали му се прияжда?

  • 432
  • 5
Обикновено гледам да не ям пред детето, но тъй като в момента сме само двамата, понякога се налага.  В такива случаи Бебо много внимателно наблюдава движенията ми, въпреки, че току-що съм го нахранила.  feedingРазбира се, става ми съвестно от въпросителния му поглед и му давам съвсем малко - да си вкуса. Той обаче почва да отваря уста за още, тогава давам бисквитка или коричка хряб да се залъгва.
Чувала съм някои неща за пишлетата на момченцата, когато нещо им се прияде силно, та за това все му давам по мъничко.
Чудя се дали наистина иска да яде или просто му е интересно какво правя?
Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
Според мен му се прияжда, постави се на негово място, ти като си до някой който си похапва, не ти ли се приисква да опиташ, дори и току що да си хапнала. Ако ядеш храни които не са подходящи за детето, просто не яж пред него  Grinning, пък и децата са много любопитни, дори и да не му се яде пак ще поиска от любопитство  Grinning
Виж целия пост
# 2
Прияжда му се, ами Grinning

Да знаеш моята каква е сладокусна - аз пред нея не ям, колкото и да се е наяла, докато не свърши моето "ам" няма спиране Grinning

Давай му да пробва, то да не са много хубави тия пюрета я!
Виж целия пост
# 3
Определено му се прияжда и мойта щерка е много сладокусна,като татко си и понякога даже ме хваща срам,че се крия от нея ,докато ям,обаче иначе иска всичко,което види да ядеш или пиеш и то не само да пробва.Нищо ,че токущо е станала дет се вика от масата Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз също смятам, че му се дояжда и е хубаво да му даваш да пробва разни неща. Аз когато бяха на тази възраст им давах от това което ям и то на парченца хем пробват нещо ново, хем се учат да дъвчат. Ако това което ям изобщо не става за тях, в отделна чинийка режех малко сирене или кашкавал, някой зеленчук и им давах от тях.
Виж целия пост
# 5
Какво се вътри в малката му главица, никой не може да каже  Laughing
София ме гледа с еднакъв интерес и когато пия лекарства, и когато пия ракия, и когато ям, но пробва само това, което аз преценя, не мисля, че е възможно да им угодим за всичко, а и не е необходимо  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия