friso 3

  • 2 451
  • 10
Потърсих, но не видях да има тема за Фризо 3. Случи ми се следния проблем: купувам Фризо 3 след първия рожден ден и вечерта беба се събужда в 2,00 обезумяла от глад. Увеличих дозата до 300 мл (и то след вечеря...) - пак същото Thinking Отново минах на Фризо 2 и нещата се оправиха. Не мога да преценя дали детето е нещо "дефектно" newsm78  или млякото. Споделете моля ако ползвате АМ след 1 година!
Виж целия пост
# 1
Аз лично смесвам Фризо 2 и Фризо 3, защото последното е много сладко. Нашата педи също се изказа в полза на двойката и дори посъветва изобщо да не минавам на 3, но аз прецених, че на човекът му е време. При смесването винаги преобладава 2-ката (на 180 мл вода слагам 1 лъжица (голямата) Фризо 3 и 4 лъжички Фризо 2). Малкият пие "смеската" с удоволствие, а за моя радост по този начин увеличи приема на АМ. (Докато беше само на Фризо 2 пиеше значително по-малко). Не съм забелязала разлика след въвеждането на тройката.  Не се буди нощем, въпреки че преди сън изпива не повече от 160-180 мл.
Доколкото виждам на кутиите, енергийната стойност на двете АМ е почти еднаква, но сега не ми се задълбава в другите хранителни показатели. Може в тях да е причината. А може на твоята беба просто много да й се услажда ваниловият вкус на тройката и да иска допълнително по никое време.
Нямам конкретна идея каква може да е причината, но ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 2
Като стана на годинка първо купих Фризо 3, но тя изпиваше почти двойно повече, от колкото Нутрилон 2, много е ароматизирано и сладичко, направо се разтреперваше като го види, дори един ден я хванах да смуче мерителната лъжица  #Crazy
Минахме на Нестле джуниър и сега си яде нормално  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ау, дано повече мами се включат. Утре смятах да ходя да купувам Фризо 3, ама след тези изказвания се зачудих? Ще следя темата с интерес, много съм озадачена Thinking
Виж целия пост
# 4
1 месец давах Фризо 3. Такъв ефект нямаше при нас. Хапваше си точно толкова, колко и преди. На мен обаче не ми хареса силната му миризна на ванилия и замених млякото с Нестле. Изпиваше същото количество , както и при Фризото
Виж целия пост
# 5
ами ние сме на годинка и вече се храним с frisko3 но аз съм много доволна!
Виж целия пост
# 6
След годинката започнах Фризо 3 и си го пиеше абсолютно както и 2-еднакви милилитри и еднакво засищане.
Сега вечеряме супа и после преди лягане млякото,но по-малко милилитри.
Виж целия пост
# 7
И моят хубавец пие Фризо 3 - 210мл. в 21ч. и не се буди през нощта за допълнително хранене. Млякото си го засища добре, като се има предвид, че не вечеря преди него - я изяде, я не една бисквита или нещо подобно докато ние вечеряме.
Може да е било някакво моментно състояние ...  Thinking
Виж целия пост
# 8
И аз купувам Фризо 3. Засища се точно толкова, колкото и с Фризо 2. Пие си 180 гр. с 3 лъжички преди лягане вечер и си изкарва до закуската в 9 сутринта.

А вечеря супа към 19 часа, ако това има значение.
Виж целия пост
# 9
И ние имахме проблем с фризо 3,освен че изпиваше повече,посред нощ се будеше гладна.Нестле джуниър е за предпочитане Peace
Виж целия пост
# 10
Явно е относително, и зависи от самото дете (както и всичко останало). Виждам все пак , че и има и друго бебе като нас. Това до някъде ме успокоява. Confused Ще и давам двойката за сега, тя си я харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия