Най шокиращото нещо което сте виждали в държавата в която сте

  • 13 265
  • 194
Koe най шокиращото нещо което сте виждали в държавата в която сте идвайки от БГ?
Може да е нещо с което направо да са ви хвърлили в музика или нещо което да ви е издразнило.
Например мен ме шокира в началото майки с новоредени по malls- магазините.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Неприлично пълничките дебеланки, особено по плажовете  Crazy
Виж целия пост
# 2
Неприлично пълничките дебеланки, особено по плажовете  Crazy

На мен пък това не ми се вижда толкова шокиращо. Wink Да,  пълнички са (меко казано Simple Smile), ама поне са облечено подобаващо в бански  и плажни дрехи и не им се виждат голотиите. Само като се сетя обаче какви чудеса съм виждала по нашенските плажове - слаби- да, но гадно отпуснати и целулитести нашенки по силно изрязани прашки и без горнище- според мен това е много по -шокиращо, да не кажа грозно,  тук поне не се разсъбличат така.

А за мен кое е било най- шокиращо, не знам... newsm78, сигурно много неща, особено в началото.
Може би един сполучлив пример са drive through църквите и wedding chappel-и.
Наистина помня, че ми бяха супер странни! Shocked
Виж целия пост
# 3
Първото нещо което ми идва на ум това е Индииците.За мен няма по голям шок от тях.А също как голяма 4аст от маиките било англи4ани или арабки си слагат новородените бебенца в полуседнало положение опасани с колани да не паднат  Shocked
Виж целия пост
# 4
Първото нещо което ми идва на ум това е Индииците.

В какъв смисъл индийците? Кое по- точно те е шокирало в тях?
Виж целия пост
# 5
На мен пък това не ми се вижда толкова шокиращо. Wink Да,  пълнички са (меко казано Simple Smile), ама поне са облечено подобаващо в бански  и плажни дрехи и не им се виждат голотиите.
Някои да, но не всички. Предполагам че най-шокиращо за всички плажуващи ще е някоя да е по монокини. Това не съм го виждала все още тук  Grinning

Тъжно ми става като видя навън дебели младежи или деца  Confused

Друго, за което се сещам, е хората на преклонна възраст, каращи големите Кадилаци и подобни и като слязат, хващат бастуните. Това си е направо страшно, чудиш се как адекватно ще реагират на пътя, ако се наложи.
Виж целия пост
# 6
Ми шокирах се в на4алото като доидох.Толкова много индиици на куп.И все още се шокирам за някои тяхни вярвания,и ходенето им по дълга кърпа само и нагоре голи..Хора сякакви не казвам 4е са лоши хора(имам и приятели индиици) но ми деистват едно такова "шокиращо"
Виж целия пост
# 7
Когато преди 100 години дойдох в Германия,
трудно преглъщах шума от духането на носовете
на обществени места. Всеки път - шок, когато зад
гърба ми или до мен някой се секнеше. Било на
лекции в университета, било на работното място,
било в транспорта. Сега обаче вече не ми прави
впечатление, свикнала съм им на носодухачите.
Виж целия пост
# 8
Цитат
Когато преди 100 години дойдох в Германия,
трудно преглъщах шума от духането на носовете
на обществени места.

Все още не мога да свикна със силното звъ4но уригане на филипинци и индиици.Направо ми се повдига
Виж целия пост
# 9
Ми шокирах се в на4алото като доидох.Толкова много индиици на куп.И все още се шокирам за някои тяхни вярвания,и ходенето им по дълга кърпа само и нагоре голи..Хора сякакви не казвам 4е са лоши хора(имам и приятели индиици) но ми деистват едно такова "шокиращо"

Аха, ясно. Simple Smile
И при нас тук има доста- ами как няма, с популация 1 билион (а тенденцията е да надминат и Китай и да са повече от билион и половина не след дълго)...че  те индийците са направо навсякъде!
Аз лично ги почитам -културна нация с много традиции и доста вкусна кухня (аз понеже си падам по лютичко и пикантно ,затова  Wink). И са много, много интелигентни, поне тези които си спомням от времето, когато бях в моя университет тук.
Единственото, което аз поне не им долюбвам много е, че чистоплътността не им е от най-силните черти. Wink
Виж целия пост
# 10
Политическата "коректност" - с обратен знак, е доста шокираща, да не кажа страшна.....
Виж целия пост
# 11
Никога преди да стъпя на Острова не съм се замисляла какво ще видя.Прекалено дълго бяхме разделени със съпруга ми и бях готова да приема всичко.
В България съм от малък град и никога през живота си не бях виждала черен.Слизайки на летището първия черен,който срещнах беше много висок,аз съм 170,а той може да е бил над 2 метра.В този момент нищо по интересно не ми се видя.Страх ме беше да не се загубя докато намеря мъжа ми и непрекъснато разглеждах "странния човек".Беше с панталон,бос,виждаше се,че стъпалата на краката му са бели,дланите му също,големи устни,леко зачервени очи hahahaПо късно,когато тръгнахме с  колата се чувствах ужасно некомфортно на "другата"предна седалка.Външната фасада на къщите не ми хареса (и до днес е така).Очаквах,че англичаните са по добре облечени,а те се оказаха,че обличат кой каквото хване.
Това са първите ми впечатления.
Виж целия пост
# 12
Приятна изненада в Холандия бяха възрастните хора на колелета. С ееееййййййй такива големи мускули на краката, на над 70-75 години, жени и мъже, в отлична физическа форма и бодър дух...На всичкото отгоре много от тях говорят английски, френски или поне немски! Браво!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
не живея в чужвина, но съм пътувала доста. Най-шокиращо ми е била да гледам как деца се въргалят по земята и как американците лягат с обувките отвън в леглото.
Виж целия пост
# 14
Мен ли4но тук в Франция най ме дразни това 4е постоянно се целуват,за поздрав,зна4и ужас ,абе 100 4овека да има, целувки стой та гледай,ама някой смъркащи,кихащи целуват си се хората и с децата,една позната викам абе как го целуват бебето ,някой хремави,вика аа нищо ,това минава,не знам ,за мен е шокиращо,и къпането ,но за това ве4е беше писано в една тема Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия