Щастливи заедно след "Aşka Sürgün" с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '21

  • 55 154
  • 749
Добре дошли в темата за проектите, новините и любопитна информация около актьорите, привлекли вниманието ни със сериала "Щастливи заедно".
Желая на всички интересни и приятни мигове!


Историята на "Щастливи заедно" - "Aşka Sürgün"
Скрит текст:
Въпреки че е с източен произход, Хазар е отгледан на запад и в духа на западната култура. Целият му живот се променя след убийството на брат му. Семейство Азизоглу се преселва в Инстанбул от Догубеязит преди много години, за да избяга от враждата с рода Шахвар, и за пореден път дава жертва. И двете семейства искат да сложат край на враждата и затова стигат до споразумение - тя ще бъде прекратена само с кръвна връзка.
 
Хазар трябва да се ожени за Зилян, дъщерята на Азам Шахвар. Отначало Хазар се противопоставя, но когато разбира колко сериозно е положението, се съгласява на женитбата. За да затегнат връзката между семействата, те трябва да осъществят и съвместен бизнес.
 
Пристигането на Зилян в Инстанбул бележи края на омразата между родовете. Но сега, въпреки че са сключили този брак насилствено, любопитството на Хазар и Зилян един към друг расте. И това, което започва с откраднати погледи, ще доведе до неочаквана любовна история...
Музика : Кемал Сахир Гюрел, Ерол Мутлу
Сценаристи : Дениз СертБарут, Неше Джехиз, Билял Бабаолу, Хулия Шахин, Илкел Баръш, Пънар Орду, Джунейт Болак
Режисьор : Джемал Шан


Очите ти, като две далечни звезди в небето, чакай ме!
С ветровете аз ще сляза от висините, от планините, чакай ме!
Ще ти донеса шепи пълни с надежда, чакай ме!
Ще ти подаря времето, изживей го с мен!

Актьорски състав и герои
Скрит текст:



Снимки, спомени и още любими моменти от "Щастливи заедно"...



Главните герои и любимци, които ни събират заедно тема след тема

Beren Saat

Родена е в Анкара (24 февруари 1984 г.), където завършва един от най-престижните турски колежи ТЕД, в който образованието е изцяло на английски. Вторият й западен език е испански. После следва ”управление на бизнеса” в анкарския университет ”Башкент”.
Първите снимки на Берен били в рекламно филмче на фирма за захар, а през 2004 г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни”. Славата обаче я спохожда две години по-късно в „Спомни си, любими”. За ролите си на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” тя получава награда за най-добра актриса.
Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма.

Mahsun Kırmızıgül - Певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор

За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а в последствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 23 години и е копие на известния си баща.

Любопитна информация и творчество на Махсун Кърмъзъгюл

Преводи на milena d от турски медии, в отговор на форумните питания    Нови преводи
Преведeни песни от milena d    Нови преводи
Кратка справка за стиловете в турската музика - превод от Милена
Биография на Mahsun Kırmızıgul
Снимки на Mahsun Kırmızıgul
Белият ангел - сценарий, режисура, музика и участва
Видях слънцето - сценарист, режисьор и участва
Видях слънцето - друг източник, линк
Крилете на нощта - сценарист, участва Берен Саат, Теоман Кумбарджъбашъ
Пет минарета в Ню Йорк - сценарист, режисьор и участва

Майсторството на Махсун като сценарист и режисьор в новите му проекти - сериалите по ATV

"Не се измъчвай заради мен" - "Benim icin üzülme"


"Животът продължава" - "HAYAT DEVAM EDİYOR"


Архиви, спомени и още нещо...
Виж целия пост
# 1
Ди, при мен всичко е наред. И клипчето ми хареса! Да ни е честита новата тема!

Виж целия пост
# 2
Ди благодаря за новата тема   Hug


http://www.youtube.com/watch?v=hdvL-Fej1Y4
Виж целия пост
# 3

Скрит текст:
Виж целия пост
# 4
Врема е за кафе Simple Smile.
Ди, поне едно кафе да те почерпим за новата тема. Благодаря!

Виж целия пост
# 5


Скрит текст:
Виж целия пост
# 6

Виж целия пост
# 7
 Heart EyesБлагодарности на ДИ за новата тема
Нека един Крал ти подари червена роза Grinning
http://www.rozite.info/simvolika/01.php
                                 
и две песни, които много харесвам


http://www.youtube.com/watch?v=d7dmCUkXcYE
Виж целия пост
# 8
MAHSUN KIRMIZIGÜL ve hayranı Tidiane Sao



Скрит текст:
MAHSUN KIRMIZIGÜL ve hayrani Adem Uzma.
Adem'in şimdi tek isteği varmış, onu tekrardan nasıl göre bilirim

Виж целия пост
# 9
Виж целия пост
# 10
Диди, много сладка снимчица!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 11
 Hug Любимата ми снимка на калпазаните, от времето в което не ги оставяха да бъдат щастливи заедно, а те много искаха и имаха нужда. Ди после.
Виж целия пост
# 12
 Hug
И  още една целувка- като предчувствие и желание за нещо което ще се случи, но дооооста по-късно Laughing
Виж целия пост
# 13


И от мен една снимчица но само на Хазар.

Скрит текст:
Oturanlar : Adnan Şenses - Mahsun Kırmızıgül - Özcan Deniz - Hilmi Topaloğlu
Ayakta : Alişan
...
Yıl : 1998
MahsuncuHalit farkıyla...
Виж целия пост
# 14
Ехейй- гледате ли НИЗМ?--- Наз е ужасна
"Benimle evleneceksin..."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия