Може ли да има връзка между зъбоникнене и пръцкане?

  • 448
  • 4
Ами мами, това ми е въпроса. Забелязала съм, че когато започне да ни никне някое зъбче, през ноща дъщеря ми непрекъснато се върти и е едно лудо пръцкане. сега започнаха да ни никнат кътници и положението е пак същото. Мисля, че не е възможно да е от храната, защото тя вече яде почти всичко, не е имала проблеми с някоя храна, а и скоро не сме въвеждали нещо ново. Дали е възможно неразположението по време на зъбоникнене да влияе и на стомахчето  newsm78
Виж целия пост
# 1
Единствената връзка,която откривам е,че докато я дразнят зъбите може би не сдъвква хубаво храната (заради билката) и може оттам да се дразни стомаха.От друга страна обаче пръцкането се дължи на определена храна или на поглъщане на въздух при бързо хранене...Знам ли... newsm78
Виж целия пост
# 2
Абе и Йоана от два-три дни пръцка доста.Зъбите са ни подгонили яко от известно време насам, но се бях замисляла за подобна връзка.Кой знае newsm78От друга страна пък като , че ли сме склонни всичко да отдаваме на зъбоникненето.Истината може да е някъде по средта.Това за недоброто сдъвкване и оттам газовете ми звучи обаче логично.
Виж целия пост
# 3
Аз пък си го обяснявам че от болките в зъбчетата дребосите се напъват повече и пръцкат  newsm78 И дъщеря ми е така в момента, но имаме и нови храни, затова не мога да го отдам само на зъб или само на храна
Виж целия пост
# 4
Защо не? След като се вдига Т и се получава разстройство, даже на сина ми при първото зъбче му потече носа... Защо да не се получават  и газове....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия