И аз да почерпя - поводи много.

  • 1 719
  • 20
Хайде и от мен една виртуална торта  party023 за децата и много  Wine Glass и  beer2 за майките.

Повод първи - Каката стана на 11 години. Имам едно златно дете което някак си чудно за мен, успява да расте нормално. Нямам да казвам че баща и въобще не благоволи да се обади за рождения и ден както и в последните 5-6 години. Но радосното е, че тя въобще не обръща внимание на това. Получи много подаръци, организирахме и един голям детски купон и тя беше страшно доволна. Е чистенето след това си беше ужас, но тя грееше направо.

Повод втори - УТРЕ СИ ПРИБИРАМ И МАЛКАТА МИ ШУШУЛКА. Най-сетне ще си я взема. Месец и половина си бяха направо кошмарни, извън себе си съм от щастие, че най-после ще мога да я гушна и прегърна. Сигурно съвсем съм превъртяла, ама с нетърпение чакам да будувам покрай нея.

Повод трети - Все още бащатата на Веси е при мен newsm78. Направо се изумявам как не си е дигнал багажа досега. Кой знае може и да е се е освестил, ама аз все още не го вярвам. Не че е песен да се живее с него, но кой каквото си е поискал, ще търпи. Малко нанагорно ми идва, че трябва да се съобразявам и с него, вместо да си карам както аз си знам, ама явно така се живее като са двама Grinning

Ще се уча сега как отново да съм майка, как да живея с мъж и въобще наново явно ще се почва живота ми.

Обаче не се отказвам от клуба на самотните майки. Все още си ме бройте тук. И с нетърпение чакам пролета та да се срещнеме и да се черпиме вече реално
Виж целия пост
# 1
от мене имаш много  newsm51 newsm51

от тук нататък - само радостни моменти!  Hug
Виж целия пост
# 2

късмет, salai!   newsm10



а на каката - честит рожден ден!!!  nbirthday

Виж целия пост
# 3
Честито и за трите повода!

Желая много щастие, здраве и радост във вашата къща!

 smile3501
Виж целия пост
# 4
Честито! Честито! Честито! smile3525 smile3525 smile3525
На каката пожелавам здраве, късмет и винаги да се радвате взаимно!
На малката Веси - също така да е много здрава, да папка, да плаче по малко и да пораства голяма и хубава!
А на теб, мила - да си много, ама много щастлива! Е, ясно е, че без компромиси няма да стане, но важното е да сте четиримата заедно...най-малко family6
Виж целия пост
# 5
 Hug  живи и здрави деца
Виж целия пост
# 6
Честито за всички поводи! Много се радвам, че малката шушулка вече ще си е при теб!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Салаи,честито.




Нека каката да е жива и здрава.
Малката Веси също.


А на теб много любов и късмет и четеримата никога да не се разделяте.
Виж целия пост
# 8
Честито!
ЗА каката - браво, че си я отгледала такава! ЗА малката - дано това е първата и последна такава перипетия в живота ви!
За таткото - споко, ще свикнеш и само гледай - разликата с пеленачето е, че си казва кво иска /не че е сигурно, че наистина го иска/ и че си ходи до тоалетна без придружител! Всичко друго е като при тях! Wink
Виж целия пост
# 9
Браво, Салай!   bouquet
Само така!  Hug
Целувки на малките принцеси!
Виж целия пост
# 10
Честито! И на каката и за малката! Да са ти живи и здрави и двете.
От тук натък повече усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Честито за Всички поводи !!!!ДА сте живи и здрави и много много усмивки и любов ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Ей, много txtloves!

Веси да те радва поне колкото каката! Каката все така приятно да те изненадва, помага и да ти вдъхва спокойствие! За социалното зло ти пожелавам да стане така, както ти искаш, но да не те тормози, ядосва или вгорчава живота.
 И, айде, чакам с нетърпение пак да пием, "плюем" hahaha и се дуем!

На всички ви  Two Hearts  love001 и  newsm44, никакви  #Cussing out, а само  family
Виж целия пост
# 13
Ами, честито и от мен.
И трите повода са невероятни и все добри.
Дано от тук нататък само ни навестяваш и съветваш без да се налага да пускаш теми.   bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито и  от мен!
Струва ми се обаче, че най-вълнуващ е вторият повод.... Каката щом си е прекарала добре-няма какво да я мислим:)
гушкай си бебчо и строявай каката да ти помага.Мисля, че е  много полезно за нея точно сега да разбере, че имаш нужда от помощта и и от бащата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия