„Съла”/ Sila /-(С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт) - Тема 3

  • 124 046
  • 745
# 450
Довечера ще гледам отново един тъжен Боран



Голяма постановка му направиха "любящите" мама и татко Mr. Green
А този път и Нарин се подведе,че Съла може да е избягала Tired
Ама тези хора са направо динозаври,бе - как така ще оставят бебишока сираче,без майка - безчувствени,стоманобетонови сърца имат - заради едните им тъпи обичай,щото виждате ли били на хиляда години и айде сега да ги спазваме.
Ама тези традиции правят ли живота на хората по-добър,по-радостен - на кого му пука.Важно е агите да са добре - да им се работят земите,да има кой да им пасе животните,пък че тези отсреща са човешки същества - няма значение.
Наистина само когато се раждаме и умираме сме равни - тъжно ми става,но - сел а`ви Sad
Утешавам се,че пак ще слушам приказка на ушенце да ми я разказва Агата - за гората и сърната.
Откога я чакам само Crossing Arms
Виж целия пост
# 451


Виж целия пост
# 452
Виж целия пост
# 453
Виж целия пост
# 454
Привет!  Hug


Разтуптя ми сърцето, Диме, с този прекрасен колаж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много работа имам тия дни, сега ми излиза през носа почивката  ooooh! ooooh! ooooh!

Дори сериала не мога да следя, заспивам преди да съм си пуснала епизода  Rolling Eyes

Момичета, мислете коя ще разтушава тъжния Боран ага  Laughing
Аз съм ангаже  Hug
Виж целия пост
# 455

Виж целия пост
# 456
Привет!  Hug

Много работа имам тия дни, сега ми излиза през носа почивката  ooooh! ooooh! ooooh!

Дори сериала не мога да следя, заспивам преди да съм си пуснала епизода  Rolling Eyes

Момичета, мислете коя ще разтушава тъжния Боран ага  Laughing
Аз съм ангаже
  Hug

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Както кротко си пийвах чая и  изведнъж този пост Joy Joy Joy
Куини - имай милост - отиде ми новичката бяла клавиатурка и тя си пийна чайче Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Върши си работа , скъпа Flutter - не сме спряли да си го утешаваме, приспиваме, къпем, събличме и всякакви други мурафети да прилагаме на Боран ага.
И е доволен - виж го! Peace


Виж целия пост
# 457
Виж целия пост
# 458
Виж целия пост
# 459
Куини Hug и на него липсваш, особено погледа ти,ама къде и кога сте били заедно - не казвате и двамата. Thinking Внимавайте да не пусна някоя "слушалка" или "бръмбърче" след вас Joy Joy

Виж целия пост
# 460
Ето статия за сериала "Асманлъ конак",към който проявяваме интерес.
Горе-долу са нещата,които вече знаем оттук-оттам

http://www.cinefish.bg/Imenieto-s-lozite-e-noviya-premieren-seri … li-news11161.html
Виж целия пост
# 461
  Здравейте мили дами,  bouquetаз съм съвсем нова тук,чета ви с удоволствие,но не се сдържах...Само преди ден изгледах филма "Сила" до 82 еп.с руско аудио и в тази връзка искам да попитам,превеждат ли се и другите серий на руски...Филма е страхотен,грабна ме,сходен е с филма" Ако бях облак",но тук Джансу Дере е страхотна,аз я харесах и в "Езел".Сега за първи път видях и партньора й Мехмет А. Алакурт,ами той си е невероятен в тази роля,попадение в десятката.Филма е много,много силен,въздействащ,но и реален.Странно е че досега не е гледан и не е преведен от нас,а си струва. Благодаря Ви много   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 462

Виж целия пост
# 463
 Здравейте мили дами,  bouquetаз съм съвсем нова тук,чета ви с удоволствие,но не се сдържах...Само преди ден изгледах филма "Сила" до 82 еп.с руско аудио и в тази връзка искам да попитам,превеждат ли се и другите серий на руски...Филма е страхотен,грабна ме,сходен е с филма" Ако бях облак",но тук Джансу Дере е страхотна,аз я харесах и в "Езел".Сега за първи път видях и партньора й Мехмет А. Алакурт,ами той си е невероятен в тази роля,попадение в десятката.Филма е много,много силен,въздействащ,но и реален.Странно е че досега не е гледан и не е преведен от нас,а си струва. Благодаря Ви много   bouquet  bouquet  bouquet

Здравей Криси!
Със руско аудио всеки ден през седмицата излиза епизод, само понякога по празници няма през седмицата. Ако не ти се чака погледни сериите с хърватски субтитри, пробвай - разбира се, само че при тях са цели серии или ще трябва да започнеш от 42 епизод.

Виж целия пост
# 464

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия