Вагинални промивки и бременност??

  • 4 102
  • 33
    Искам да попитам не бяха ли непрепоръчителни вагиналните промивки за бременни? Гинекологът ми препоръча профилактично да ползвам Lactacid, но чрез промивки. А аз имам някакъв спомен, че вагиналните промивки не бива да се правят от бременни жени. Не беше ли така?!...
Виж целия пост
# 1
И аз така знам!Но си правя от време на време ,по хигиенично ми е
Виж целия пост
# 2
Моя доктор недава да се прават  за сега спазвам нареждането му:)
Виж целия пост
# 3
Мисля, че не са препоръчителни,поне на мен не ми ги препоръчваха. Достатъчно е външно измиване според мен, но ако имаш доверие на лекаря си прави ги, той би трябвало по-добре да знае съсроянието ти. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз знам, че въобще не са препоръчителни, не само по време на бременност. Говоря за профилактичните. Когато са част от някакво лечение е друго.
Виж целия пост
# 5
Зависи с какво са промивките. Не мисля, че биха навредили.То щом секса не пречи,че това ли?
Виж целия пост
# 6
И аз знам,че са непрепоръчителни,особено по време на бременност.
Виж целия пост
# 7
И аз знам, че не са препоръчителни при бременност.
Виж целия пост
# 8
Правилно си спомняш. Твърде е рисковано да се правя вагинални промивки по време на бременност. newsm11
Виж целия пост
# 9
И аз знам, че не са препоръчителни при бременност.
Не ги прави или поне се консултирай с още един доктор .
Виж целия пост
# 10
Разбира се, че не са препоръчителни, напротив - могат да навредят.Променя се РН на влагалищната среда - идеално предпоставка за гъбясване Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не са препоръчителни по време на бременност
Виж целия пост
# 12
Мисля, че и по принцип не са много желателни, освен ако не се провежда някакво лечение.Така или иначе променят микрофлората на влагалището.
Виж целия пост
# 13
И аз знам, че по време на бременост не е желателно да се правят промивки и бих те посъветвала да се консултираш с още един доктор! Naughty
Виж целия пост
# 14
  Да, така ще направя - ще се консултирам с още някого. Не мисля, че си струва риска, когато няма някакъв конкретен проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия