LPG процедури?

  • 2 568
  • 7
Някой правил ли си е такива процедури и какви са резултатите? Облича се някакво цяло трико и през него се действа с някакъв уред /?!/. Една процедурка е около 50 лв, но са нужни поне 6-7. Разбрах, че "Борекс" е едно от местата, където предлагат тази услуга. Знаете ли по-добро място и въобще, дайте някаква информация от първа ръка, моля!!!
Виж целия пост
# 1
Абе, хора, никой ли не си е правил такива процедури?! Дайте инфо, че да не стане поредното набутване за тоя, дето духа....
Виж целия пост
# 2
 Пробвай с търсачката. Имаше една или две доста подробни теми неотдавна. Момичетата, които бяха пробвали процедурите, бяха доста доволни.
Виж целия пост
# 3
Ще следя темата с интерес . И мен ме интереува някой правил ли си е такива процедури къде, как протича, какъв ефект има... newsm78
Виж целия пост
# 4
Съветът ми е да не се набутваш. Не знам какви са ти очакванията, но за мене ефектът на тези процедури е силно преувеличен. Вече цял месец ходя, направила съм 11 процедури, остават ми още 4 и не виждам кой-знае какъв резултат. По принцип казват, че минимумът за посещения е 15, защото ефект имало след 10-тата. Трънки! Спазвам диета, ходя на фитнес и се мажа с разни отслабващи мазила, резултат - има-няма 2 кила/имах 7 отгоре/ и си мисля, че и без LPG - то щеше да е същото. Целулит съм нямала, очаквах единствено да ми помогне да се справя със сланинките около талията, наследство от бремеността.
Имам и други наблюдения/ходим заедно с една колежка/ - същата работа.
Малко встрани от темата, но в последствие разбрах от вносител на тези уреди, че всъщност ефектът не е по-различен от този на целутрона, но него никой не го рекламирал толкова, защото е евтин уред и го купуват по обикновените салони. А цената за 30 мин целутрон е 3/ТРИ!/ лева, поне тук в едно студио до офиса. Колко целутрона в комбинация с масажи щях да направя за тез 360лв дето го дадох...
Виж целия пост
# 5
Ох, моля ви се, все някой в София трябва да е ходил на такива процедури! Хайде, не бъдете егоисти  Wink, споделете нещо! Не ми се ходи с тия кифлички около коланчето на дънките, пък и лято идвааааа....
Виж целия пост
# 6
вижте в темата за антицелулитните масажи . преди малко там писах за LPG Hug
Виж целия пост
# 7
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23167.0   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия