кърмене и вода-шашкам се!

  • 1 221
  • 33
здравейте мами.днес етърва ми сподели с мен нещо,което ме изуми. newsm78 получила такъв съвет и то лекарка,и свекарвата само това и мърмори и 'напомня' Closeта уникалният съвет е:когато е гъста кърмата,трябвало да се дава мн вода на бебето,защото след време ще изгори черния дроб на бебето.В резултат на това бебе на 1 м -пие по 300мл вода на ден newsm78Шашната съм Shocked моля коментар
Виж целия пост
# 1
Без коментар.
Виж целия пост
# 2
Лелей, каква е тая високоалкохолна кърма бе newsm48 Чак пък черния дроб....
Аз процедирам така: всеки ден предлагам вода и всеки ден ми се отказва. Изключение беше лятото по жегите, тогава си попийваше повечко. Аз съм длъжна да предложа, пък той си знае най-добре.
Виж целия пост
# 3
Ама то това не може да се коментира!!!  #Crazy
Имаше една темичка за най-абсурдните реплики относно кърменето-мисля,че това води класацията  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
аман от дебили Mr. Green
Виж целия пост
# 5
......когато е гъста кърмата,трябвало да се дава мн вода на бебето,защото след време ще изгори черния дроб на бебето....
Shocked Shocked Shocked Тази лекарка или нещо не с всичкия си или е чела нещо на друг език и не се го е превела правилно!
Виж целия пост
# 6
Подобни неща сме ги коментирали тук безброй пъти. Лошото е, че с коментари нещата не се оправят.

Етърва ти е тази, която трябва да се намеси с твърда ръка и да обясни на лекарката и свекървата, че бебето си е нейно и тя ще взема решенията. Не разбрах дали тя е убедена, че на бебето не му е нужна вода? Защото ако е така, как позволява бебето да пие такива големи количества дневно?
Виж целия пост
# 7
Според мен това е много голямо количество вода и бебчо едва ли си дояжда от нея . Накарай някак етърва си да почете повече по въпроса .
А лекарските приказки оставям без коментар  Sick
Виж целия пост
# 8
А как точно са премерили гъстотата на кърмата?! Егати простотиите, край нямат. Но наистина здравомислещ човек не би давал толкова много вода, то направо е противоестествено!
Виж целия пост
# 9
Интересни са ми стандартите и критериите за "гъста кърма" #Crazy
Виж целия пост
# 10
Тази реплика на лекарката е за темата с номинациите  Mr. Green Без коментар
Виж целия пост
# 11
Нямам думи. Shocked  Верно е за номинациите! Laughing
Виж целия пост
# 12
Малееее то бива глупости ама чак пък толкоз #Cussing out #Cussing out Значи Виктор вече не трябва да има черен дроб от ГЪСТАТА ми кърма щото той въобще не пиеше вода...и кви са тия 300 мл бе ще удавите детето много е това за бебе ние че сме на 10мес. пием по 150 на ден  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Просто нямам думи!
Защо не предложиш на свекито, като е гладна да пие вода, вместо да яде...
А за докторката...нека етърва ти да и предложи същото...
Виж целия пост
# 14
да-говорих й и й дадох материали да чете за кърмене и отглеждане на бебе.дано да се вразуми малко. Praynigказах и като ревне бебо-давай цицата ,а не да му буташ шишето с водата. Praynigно вчера като го гледах мъничето -как доста  често повръща и акото му е почти водичка,тук там има частица ако,но все едно е мн рядка диария,стана ми мъчно -как се мъчи горкото. Cryще се интересувам как расте.ама все пак детето е нейно и тя си носи отговорността Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия