Трябва ли ни винетка?

  • 2 722
  • 11
 Въпроса ми на някой може и да се строи глупав, но сутринта и двамата с мъжа се замислихме:
 Постоянният ни адрес е в провинцията, настоящият е в София(реално тук си живеем, но не сме си сменяли личните карти), колата ни е с Врачанска регистрация(понеже е вкарана на инвалид) - трябва ли ни за София винетка.
Миналата година си купихме за цялата година и не сме го мислили този момент, но сега решихме да си купуваме само седмични винетки(когато пътуваме) и се зачудихме.
Виж целия пост
# 1
Не, не ви трябва.
Виж целия пост
# 2
И аз така се надявам!
Виж целия пост
# 3
Не.Ще ви трябва само като тръгнете на път.
Виж целия пост
# 4
Мой приятел караше на седмични и месечни през миналата 2005... И като свърши годината си направи сметка колко е дал за винетки... Оказа се, че е дал повече пари за "надробени" винетки от колкото ако си беше купил целогодишна... Отделно чуденето... Бе това винетката ми до днес ли беше или до вчера... Оставям настрана търсенето на винетка в събота вечерта в 11 часа - навсякъде били свършили... И прочее нездрави дейности свързани с "надробените" винетки... Аз ще си купя отново целогодишна... Не пътувам кой знае колко, но със сигурност си избивам цената й... Сега трябва да си направите сметка колко често пътувате извън София и дали "кушията" с купуването на седмични винетки няма да ви е по-голяма и по-скъпа от колкото ако си купите годишна...
А конкретно за София не ви трябва, но като прекрачиш околовръстното и... "Дай винетка"... Имаше големи спорове и полемики относно това, до кои райони извън околовръстното може да се пътува безвинетно... Погледни в сайта на Общината...
Виж целия пост
# 5
Трябва ви само ,когато излизате извън София.
Виж целия пост
# 6
Трябва ви само ,когато излизате извън София.
Naughty
Виж целия пост
# 7
Винетка трябва само за междуградските пътища  Peace
Независимо в кой град си или село не ти трябва.. А и няма за какво да ти я проверяват в града  Sunglasses .. само след табелата - край на населеното място
Виж целия пост
# 8
Въпроса ми на някой може и да се строи глупав, но сутринта и двамата с мъжа се замислихме:
 Постоянният ни адрес е в провинцията, настоящият е в София(реално тук си живеем, но не сме си сменяли личните карти), колата ни е с Врачанска регистрация(понеже е вкарана на инвалид) - трябва ли ни за София винетка.
Миналата година си купихме за цялата година и не сме го мислили този момент, но сега решихме да си купуваме само седмични винетки(когато пътуваме) и се зачудихме.



Не ви трябва, ама ако забравите да си купите когато излезете от София, дупе да Ви е яко. Много скъпо ще Ви излезе. Миналата година така забравих и за малко да ударя максимума на глобата.
Виж целия пост
# 9
Ако пътувате само в града не ви трябва
Виж целия пост
# 10
Не ви трябва. Ако не напускате София с колата. newsm10 
Виж целия пост
# 11
Не!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия