Гимнастика след раждане

  • 839
  • 6
mami pomognete! koga moga da zapochna da pravq uprajneniq za pribirane i stqgane na koremnata stena?  newsm78 rodih normalno.no koremnite muskuli sa otslabnali i sega imam ganka. Sad
Виж целия пост
# 1
Четири седмици след раждането започнах да правя по 30 коремни преси всяка вечер.Помогна ми и двата пъти.
Виж целия пост
# 2
и аз запо4нах към 20 ден и ми беше трудно но се свиква.корема се прибра за месец от пресите Laughing
Виж целия пост
# 3
Потърси гимнастиката на Синди крофърд за възстановяване след раждането - A New Dimension. Първата част е 12 - 15 мин. и можеш да я правиш спокойно 4- 5 седмици след ражането. А гънката поне при мен беше отпусната кожа и затова се мажех с по-мазни кремчета и бебешко олио за да се събере кожата
Виж целия пост
# 4
Моят гинеколог ми каза след 2-я месец.
Виж целия пост
# 5
Преди да забременея бях 43 кг. След като родих имах да свалям само корем . Започнах от 4 -та седмица по 150 коремни преси на ден , но резултата не беше точно това което ми се искаше и спрях за известно време . След като минаха около 6 месеца след раждането се възстанових от само себе си , без особени усилия . Сега като се погледна с чиста съвест мога да кажа , че все едно не съм раждала . Така , че е нужно и време .
Виж целия пост
# 6
Освен на мускулите и на кожата е необходимо време за да се възстановят. Започни с няколко коремни преси на ден и постепенно ги увеличавай. Вслушай се в тялото си и прецени дали си готова да започнеш с натоварването.
Упех! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия