На каква възраст се носят обувки 20-ти номер?

  • 21 406
  • 24
Знам ,че е различно при различните деца , но все пак вашите кога носиха 20-ти номер?  newsm78
 Днес подариха на Дариа едни сладки обувчици тип маратонки ,  ортопедични , 20-ти номер. Дали до пролетта или ранното лято  ще й  стават или да ходя да ги сменям с по-малък номер?  Rolling Eyes ( продавачката е съгласна)
 Сега съм й купила зимни 19-ти , но са й големки , пък и мъхести .....не знам ......вие какво ще ме посъветвате  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Борис носеше на година и 5-7 м., пролетните му обувки бяха 20, той е роден през септември. Летните сандали бяха вече 21, доколкото помня...  Embarassed
Виж целия пост
# 2
в момента малкият е на 1,5 г.почти .Носи от около месец 21 номер..........
за около годинка и малко е 20 номер значи,изчислено по нашите бързоходки Laughing
Виж целия пост
# 3
Виктор в момента е с 19 номер обувчици за вкъщи. Но май вече ще ги сменям с 20 номер. В момента е на година и почти 2 месеца.
Виж целия пост
# 4
В момента е на 2 и 3 месеца и носи 25 номер Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Моят Вики в момента носи 20 номер и е на 1г и 3м почти Wink
Виж целия пост
# 6
Днес купих обувки, съответстващи на номер 20 Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Първите стабилни обувки, които купих на детето бяха точно 20-ти номер, а тя е била на годинка. Четири месеца по-късно купихме и лятните сандалки 21-ви номер. Според мен е по-добре да не ги сменяш за по-малък номер.
Виж целия пост
# 8
На 11 месеца.
Виж целия пост
# 9
На около година, сега носи 23-24
Виж целия пост
# 10
През септември (на 1 г.и 1 м.) носиха обувки 19 номер.
Зимните им ботуши са 21-ви и вече почнаха да им стягат (в началото на зимата им хлопаха), а от 2 седмици са с пантофки 21-ви и 22-ри номер.
Пролетните обувки май ще трябва да са 22-23 (тогава ще са на 1 г. 8-9 м.).
Сега е моментът, когато крачетата растат най-много (между 1 и 3 г.) и аз на твое място за пролетта дори бих ги сменила за по-големи,а не за по-малки.
Виж целия пост
# 11
На една година 20 номер вече му бяха малки. Точно на рожденния ден ги сменихме с 21. Сега /1 год и почти 6 мес/ носи 23
Виж целия пост
# 12
На 11 месеца носеше 21 номер,бяха гуменки на Найк,изкара с тях 4 - 5 месеца.
А малко преди това носеше 19 номер на Барт.
Явно всичко зависи от обувката или маратонката.
Сега носи 23 номер.
Виж целия пост
# 13
На около година и половина носеше 20 номер, сега е 21 (а ботушките 22).
Виж целия пост
# 14
На около година и малко носехме 20-ти.Сега сме на 22-ри,а сме на 1.7г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия