Левкоцити в урината!!!!

  • 27 280
  • 9
 Здравейте дами,

имам въпросче към вас - наясно ли сте какво означава да са повишени левкоцитите в урината? Днес си правих изследвания и от лабораторията само ми ги дадоха без да разяснят нищичко! Левкоцитите ми в урината са 100 при референтни стойности 0-1! За съжаление не мога да говоря с моя лекара тази седмица защото е в чужбина и съм в невидение опасно ли е това!

Ще се радвам ако ме светнете по въпроса!!!
Виж целия пост
# 1
   Означава инфекция някъде из пикочните пътища, вкл. и мехура, но не съм наясно със стойностите. И аз си имам такива резултати при изследванията, но прилагам само големи количества вода /през бременността това "било" нормално/ Simple Smile Някой по-знаещ да каже за стойностите.  Laughing
Виж целия пост
# 2
абе и аз имах като бях бременна но незнам то4но колко Пишеше едини4ни казаха 4е е съвсем нормално щом съм бременна. Но няма страшно-из4акай лекаря ти да се върне и го питай.
Виж целия пост
# 3
здрасти
моите бяха 120 и ми казаха че е нормално казаха ми че от 110 нагоре е в нормите ако е по ниско се пиели някакви хапчета но защо не знам дано да съм помогнала но си питай и лекар или питай в кръвните центрове какви са границите
успех
Виж целия пост
# 4
може да е замърсяване по съседство от засилено влагалищно течение. Попитай гинеколога си, той ще ти обясни най-точно за твоя случай, няма спешност, спокойно.
Виж целия пост
# 5
Направи си повторни изследвания, може да са грешни тези.Това са доста високи стойности и означава, че инфекцията е голяма не е нормално да са толкова много.
В скоро време се зблъсках със същия проблем, за мое щастие се оказаха първите изследвания грешни, при вторите ми се получиха 5-6 левкуцита, и профилактично трябва да си права изследвания.
Виж целия пост
# 6
И моите бяха високи ама колко незнам. Докторката ми каза че това е нормално за всички бременни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Аз също имах 2-3(както каза доки)левкоцита,но каза че няма страшно.А,и каза да пия само минерална вода newsm78
Виж целия пост
# 8
Тези дни си правих изследване и на мен също ми отчете 2-3 левкоцита в урината.
Знам, че за бременност е нормано.
Виж целия пост
# 9
Абсолютно нормално е при бременните.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия