СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г.

  • 32 307
  • 748
# 330
 Дунди, Ина - благодаря    bouquet

Съвсем се обърква човек  #Crazy, добре че го има любимия Форум! Hug
Виж целия пост
# 331
Може ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? Отива на второ класиране или как ?
Може и тъп да е въпроса ми но вече изперках.На мен ми казаха от училището гнездо че тази година е имало страшно много двойки на матурите и почти е сигурно че децата ще бъдат приети с първо желание , ама дали е вярно това ,,,,
Виж целия пост
# 332
Може ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? Отива на второ класиране или как ?
Има вариант да не се класира по нито едно желание и тогава автоматично отива на второ класиране без да се подава заявление.

Няма как да се знае кой какви желания е посочил за да се твърди това. Ако 5000 деца са посочили на първо място едно и също у-ще как да ги приемат всички.
Виж целия пост
# 333
Ние сме от тези, дето няма начин да ни приемат на първо желание, ама е писано ей така, за всеки случай.
Даже очаквам класиране на четвърто желание, пък ако на второ класиране мръдне на 3 или 2, ще е супер.
Виж целия пост
# 334
Така е да , не може да се знае кой къде се е записал.
Виж целия пост
# 335
Ние сме от тези, дето няма начин да ни приемат на първо желание, ама е писано ей така, за всеки случай.
Даже очаквам класиране на четвърто желание, пък ако на второ класиране мръдне на 3 или 2, ще е супер.

Не сте сами в тези начинания,но един път е класирането,всичко писахме Peace
Успех!
Виж целия пост
# 336
Кое е четвърто класиране ?
Аз ли не съм в час ? Blush Не са ли 3 ?

Успех , Дънди ! Hug
Виж целия пост
# 337
Кое е четвърто класиране ?
Аз ли не съм в час ? Blush Не са ли 3 ?

Успех , Дънди ! Hug

Не 4-то класиране, а желание № 4.  Grinning Ама с тази жега и чакането всички изпушваме.  sweating
А 4-то класиране по принцип има. То е - ходене от училище на училище и подаване на молба при директора. Ама няма да допираме до него я.
Виж целия пост
# 338
Еее , успокоих се ! Grinning
Четвърто желание е друго . Wink
Виж целия пост
# 339
Може ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? Отива на второ класиране или как ?
Има вариант да не се класира по нито едно желание и тогава автоматично отива на второ класиране без да се подава заявление.
Не е вярно - няма право да участва във 2-ро класиране.
Отива направо на 3-то с нова подредба на желанията.
Виж целия пост
# 340
Запис! И утре - щастливо сбъднати мечти!:pray:
Виж целия пост
# 341
Може ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? Отива на второ класиране или как ?
Има вариант да не се класира по нито едно желание и тогава автоматично отива на второ класиране без да се подава заявление.
Не е вярно - няма право да участва във 2-ро класиране.
Отива направо на 3-то с нова подредба на желанията.

Тези, които не са класирани първия път, участват автоматично във второ класиране.
Ако и на второ не са класирани, могат да участват в 3-то, като подадат ново заявление и могат да посочат други желания.

от РИО - Пловдив

Във втори етап на класиране имат право да участват учениците:

-         които не са приети (автоматично);

-         които са приети по второ или следващо желание, но не са се записали, а са подали заявление за участие във ІІ класиране;
Виж целия пост
# 342
Ако балът не е достатъчен за 1 класиране и детето го няма никъде, то автоматично участва на 2 класиране, без подаване на документи.
Виж целия пост
# 343
Може ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? Отива на второ класиране или как ?
Има вариант да не се класира по нито едно желание и тогава автоматично отива на второ класиране без да се подава заявление.
Не е вярно - няма право да участва във 2-ро класиране.
Отива направо на 3-то с нова подредба на желанията.

Тези, които не са класирани първия път, участват автоматично във второ класиране.
Ако и на второ не са класирани, могат да участват в 3-то, като подадат ново заявление и могат да посочат други желания.

от РИО - Пловдив

Във втори етап на класиране имат право да участват учениците:

-         които не са приети (автоматично);

-         които са приети по второ или следващо желание, но не са се записали, а са подали заявление за участие във ІІ класиране;
Грешка - мерси. Това, което написах важи, ако не се запишеш или не подадеш заявление за 2-ро.
Все пак нека никому не се случва, защото е доста рисковано.
Виж целия пост
# 344
току-що получих инфо от местното РИО, че резултатите все още се обработват и щяло да продължи до късно вечерта.

Първо се издразних, после се зачудих защо точно Бс не са готови..  Partyей, хора, стига плаж.. тука ври и кипи, а вие... Wink
На кое се издразни, че Бургас не са готови или че имам инфо?
Че не са готови, разбира се! Всяко инфо е добре дошло!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия