Nestogena на Nestle

  • 1 300
  • 8
Някой ползвал ли е такова мляко и какви са мненията за него.
Ние от раждането до осмия месец бяхме на Милумил, но от две седмици отказва да го пие, т.е пие го но само в сънено състояние а пък аз държа да си поема АМ поне 2 пъти седмично.
Педито днес на консултацията ни препоръча Нестогена, но аз не съм чувала мнения за него и никой от мойте познати не го използва.
Моля изкажете мнението си за това мляко.
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми пиеше до преди 2 седмици от него. Много й харесваше, а моите впечатления са, че я засищаше добре, качваше нормално, а иначе- АМ като АМ. После реших да давам Фризо2, не знам и аз защо. Ама нещо срещам съпротива. Трета кутия сме наченали, но като я свършим, пак ще взема Нестогена. Peace
Виж целия пост
# 2
аз ли4но несъм го ползвала,но моя позната е.И тя бе6е на миломил после на аптамил и сега на нестожен-определено е по-сладко от миломила и то доста и децата го харесват.добро е млякото-упитай
Виж целия пост
# 3
аз бях на милумил,и минах на несто!много го харесваше и и се отразяваше добре!доволна съм!но след препоръки на "СПЕЦИАЛИСТ" и по настояване на мъжа ми минахме на нутрилон!и него го харесва!всички са едни и същи!пробвай!ако и харесва!смело давай! newsm44
Виж целия пост
# 4
Давала съм го , но не бих на бебе под 6 месеца.  Peace
Виж целия пост
# 5
Мляко като мляко. Не видях разлика с останалите АМ освен в цената. Пиехме го до годинката.  МД от фризото се запичаше.
Виж целия пост
# 6
От раждането почнахме с Фризолак, но акаше на 2 дена.В края на 3 месец по препоръка на приятелка и от прочетено тук-там започнахме с Нестожен.Много по и хареса от Фризолак и го яде с кеф.Също наддаваме добре.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам Нестоген за готвене, но понякога му давам и от него, ако съм свършила Милумила. Нямам забележки Wink
Виж целия пост
# 8
Амо да кажа че след като ми препоръчаха Нестогена се разрових за информация, и намерих че преди време имало скандал свързан с това мляко, че съдържа генно модифицирани продукти и т.нат. Незнам дали ниската му цена е свързана с този скандал.Разбира се от Нестле опревергаха трърденията, но все пак тази ниска цена ме притеснява.
За сега се опитвам да продължа да давам Милумила с надеждата че отказа е временна ситуация, но ако не стане ще го сменям, защото държа малкия да продължи да пие АМ.
Благодаря на всички отговорили и се надявам че нещата ще потръгнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия