Имам чувството, че захранвам наново

  • 322
  • 3
Вече писах малко по въпроса в друга тема, но да питам пак:
Дъщеря ми страда 3 дни и нощи от зъбоникнене, зъб не изникна, но тя спря твърдата храна и само сучеше. Минаха обаче 4-5 дни, вече не я болят зъби, а продължава да не иска да яде друго, освен кърма. Едва успявам да дам по няколко лъжици пюре при силна съпротива. Колко ли ще продължи? newsm78
Виж целия пост
# 1
Мммда,точно в мойта тема май се оплака и ти вчера  Wink
Аз днес нищо друго освен кърма не съм предлагала,следвайки съвета на лекърката Peace Ще продължа така още някой друг ден и после ще видим  Rolling Eyes

Дано и другите мами с повечко опит се включат
Виж целия пост
# 2
При Лъчо продължи около седмица. След това сам си открадна от моя хляб и за 2-3 дни достигна предните количества. През тази седмица, първите дни предлагах най-различни любими храни, които той отказваше и останахме само на кърма. Кърмех по-често от обикновено.
Виж целия пост
# 3
Не насилвай дечко,сама ще си покаже кога пак ще е готова да яде от другата манджа,още повече след като се съпротивлява.След като досега така или иначе си е била все на кърма,значи всичко е наред.Ти предлагай,но търпеливо и когато пак прояде,тогава.Така или иначе до първата годинак основната храна си е  млякото,а другото служи само дечко да се запознава с нови вкусове.Преминала през това терзание,това е моят съвет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия