За кашата?

  • 4 055
  • 37
моми4ета въпроса ми е дали се дава всеки ден или не?как давахте вие?предстои ми да давам след около седмица.купила съм на milupa с банан- хубава ли е? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз давах през ден.
Виж целия пост
# 2
Аз редувам един ден каша, един ден нишесте,на следващия бляко с пасиран банан за да е по-разнообразна храната
Виж целия пост
# 3
Знам, че се дава през ден !!!
Виж целия пост
# 4
Аз давах всеки ден по 2 пъти. Като минахме на 4 хранения - по веднъж, но в момента не съм много стриктна и някои дни пропускам. Замислям се дали скоро изобщо да премахна кашата от менюто  Thinking

Хубави са кашите на Милупа.
Виж целия пост
# 5
МОйта мома нещо не беше голям фен на кашата, и за това я редувах. На Милупа не съм купувала, щото ми се видяха много скъпи Rolling Eyesно предполагам, че би трябвало да са хубави.
Виж целия пост
# 6
Банановата на Милупа сигурно е хубава, но още не става за вас. По-добре започни с безмлечна - само оризова или от царевица. Те са идеални за захранване. На Милупа кашите са млечни,а и банана се въвежда малко по-късничко. Остави си тази кутия за по-късно,а си купи безмлечна оризова
  bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравей,
Давах каша всеки ден, но правех половин доза и мешах с плодово пюре.
Успех в избора  Simple Smile.
Виж целия пост
# 8
Давала съм всеки ден, но разнообразни, отварях 3 различни каши и редувах.
Най-съм доволна от Милупа и Хумана
Най-не доволна от Фризокрем и Слънчо
Виж целия пост
# 9
Не помня точно, но май през ден в началото.Сега като се сетя Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Не сте ли още мънички за каша?
Аз дадох на 4 месеца зеленчуково пюре, а кашата две седмици след това.
Но след като си решила по-добре първо започни с безмлечна - царевична или оризова
Давам каша всеки ден
Виж целия пост
# 11
Давах каша всеки ден.Често я разреждах с плодово пюре.
Виж целия пост
# 12
Започнах да давам каша на 5 месеца и редувах през ден с кремчета (кисел) Peace
Виж целия пост
# 13
момичета мерси за отговорите.искрено ви благодаря
Виж целия пост
# 14
Давам всеки ден-първо безмлечна оризова,после купих на хумана безмлечна ябълкова,после пак на Хумана,но млечна с плодов вкус.И аз ги редувам.Сега смятам да купя на Хип млечно-плодовата от круши.Други марки не съм купувала и не мога да дам мнение.Засега ще се придържам към марката мляко,а то е Хип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия