Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 17 тема

  • 44 306
  • 724
# 360
Същото се случи и с мен преди седмица и половина ..... не бях много навита да си давам телефона в началото, в крайна сметка им го написах няколко пъти, но ми изписа и на мен, че са направили няколко опити да ми пратят код, но не се е получило ....... сега съм с нов профил, но аз моя го ползвам само за томболи, нямам приятели и снимки, та не е голяма загуба. Peace
Виж целия пост
# 361
И един въпрос малко встрани от темата: профилът ми във фейсбук е блокиран от около седмица; подаде ми в началоно опция да си посоча тел.номер за изпращане на код с СМС; съответно аз пробвах около 5-6 пъти, но не ми изпрати никакъв код и сега при последните ми опити вече ми съобщава, че много пъти са правени опити за изпращане на код - неуспешни и затова да се обърна към страницата им с инструкции за помощ. Аз им изпратих сигнал с молба за помощ, но вече 5ти ден нямам отговор, а видях освен това, че предварително са обявили, че не отговарят на всяко съобщение до тях. Идеи или съвети да ми дадете да си възстановя профила? Извинявайте отново, че описвам казуса в тази тема, но често тук се коментират игри във фейсбук...
Пиши тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622657.3840;topicseen може да ти дадат съвет  Peace
Виж целия пост
# 362
Благодаря ви много за съветите, ще пробвам и в другата тема, но явно ще трябва да се прави нов профил...

А това е линк за томбола за тоалетен комплект за бебета Авент: http://luckystar.bg/index.php?frid=NjY3MQ==

Успех на всички!
Виж целия пост
# 363
Момичета, ако някоя играе на сладоледите и желае да си разменим скреч-карти нека пише на лични.  Peace
Виж целия пост
# 364
Имам мейл, че печеля от Смирноф  Party
Виж целия пост
# 365
В играта за спиралата успявам за 14сек.  #2gunfire Като гледам тези 7 секунди, сигурно трябва по цял ден да тренирам, за да успея.
Виж целия пост
# 366
Момичета и аз се записвам при вас за игричките много обичам да се занимавам с такива работи.Ще съм ви благодарна и ако ми кажете ако знаете за бебешки конкурси но не за facebook.Приятен ден и много успехи на всички.
Виж целия пост
# 367
Джонито не дава да си заявя портфейл. Да не са свършили? И картинката я няма. Laughing
Ако съм изтървала ще ме е яд, значи!
Виж целия пост
# 368
Може и да са свършили-щом няма картинка. Нали бяла писали, че ако даден артикул се изчерпа, то той ще бъде премахнат от сайта.  Peace
Виж целия пост
# 369
Е, кофти! От началото играя и накрая не успях да се уредя навреме да събера точки за портмоне.
Чак днес ги събрах, а то няма.  Simple Smile
Виж целия пост
# 370
С поставяне, актуализация и осъществяване на седмичните цели се събират точките.  Peace
Виж целия пост
# 371
Печелившите от Каротен https://www.facebook.com/CarrotenBulgaria/app_552221131491345
Виж целия пост
# 372
С поставяне, актуализация и осъществяване на седмичните цели се събират точките.  Peace
Еднократно ми даде точки с поставяне и актуализация на цели и повече от тази опция не получих точки, колкото и пъти да съм актуализирала, поставяла нови цели, и т.н.
Събирах ги от прочетените истории. Peace
Виж целия пост
# 373
С поставяне, актуализация и осъществяване на седмичните цели се събират точките.  Peace
Еднократно ми даде точки с поставяне и актуализация на цели и повече от тази опция не получих точки, колкото и пъти да съм актуализирала, поставяла нови цели, и т.н.
Събирах ги от прочетените истории. Peace
И при мен беше така!  Peace
Виж целия пост
# 374
При мен пък имаше временен бъг - поставях и постигах седмични цели мнооого пъти. Така успях да заявя и от трите награди  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия