Моля кажете добър лекар за раждане в Тина Киркова

  • 20 204
  • 63
Здравейте на всички,
предстои ми раждане след 3 месеца, но реших да се ориентирам къде и при кой да раждам. Избрах болницата Тина Киркова, но имам противоречива информация относно лекарите, моля за вашето мнение. Нямам много приятелки, които са раждали там. Прегледах списъците- бял и черен за лекарите, но все пак събирам още мнения. Ако не се наложи друго, искам нормално раждане
Виж целия пост
# 1
по принцип най-важното е ти да имаш доверие на лукаря, с който ще раждаш. Аз раждах в тази болница (преди 10 месеца), но за съжаление доктора, при когото раждах вече не работи там. Иначе съм чувала много добри отзиви за д-р Савова. Но лично моите впечатления от там са, че почти всички са страхотни професионалисти. Също така там има и училище за бременни и бъдещи родители, можеш да се запишеш и така да се срещнеш с някои от лекарите и така да си избереш:)
при всички положениея преди да си го избереш проведи поне един разговор с него, за да си сигурна в избора newsm78
успешно раждане и много късмет!
Виж целия пост
# 2
Ташков, Ташков, Ташков Simple Smile Само че той предпочита секциото като метод. Иначе за Силвия Савова и аз съм чувала много добри неща от различни източници. Но съм доволна и от самата болница като цяло, мисля, че си направила добър избор.
Виж целия пост
# 3
Мерси много за отговорите ви. Вече се срещнах с 2 лекари, но все още се колебая, трудно е човек да избере лекар, когато се види на по кафе Simple Smile Предпочитам информация от раждали жени или от персонал на болницата, защото си мисля, че човек щом е решил да плаща по добре да е на този, който си струва. Имам и вариант за Правителствена болница, та и там ще разуча
Виж целия пост
# 4
много пъти съм писала - д-р Колева
Виж целия пост
# 5
Родих в Св. София преди 5 месеца при д-р Грънчаров нормално и съм много доволна, както от самото раждане, така и от грижите след това при престоя. Имам като цяло добри впечатления от болницата и от целия екип, който водеше раждането ми. За нормалното раждане смятам, че е от значение акушерката, която изражда бебето. Доктора основно наблюдава и от време на време наставлява екипа, а самото израждане е от акушерката. Не знам дали нея можеш да избереш но това е болница с традиции, така че вероятно ще попаднеш на добри и опитни специалисти Simple Smile
Виж целия пост
# 6
preporu4vam ti dr.oslekov.razko6en doktor az rodih pri nego predi pet meseca i sum stra6no dovolna.ne sum mu dala i edin lev a vnimanieto ot negova strana be6e neveroiatno ne samo po vreme na razdaneto no isled tova.zelaia ti leko razdane i zdrao beb4e.
Виж целия пост
# 7
Konstantin Malenov. I dvete si deca rodih pri nego s predvaritelna ugovorka. Sled tova izpratih pri nego o6te tri prijatelki. Vsi4ki sme mnogo dovolni - vedur, spokoen, dostupen po vsjako vreme, dobur profesionalist.
Виж целия пост
# 8
Konstantin Malenov. I dvete si deca rodih pri nego s predvaritelna ugovorka. Sled tova izpratih pri nego o6te tri prijatelki. Vsi4ki sme mnogo dovolni - vedur, spokoen, dostupen po vsjako vreme, dobur profesionalist.
newsm10 newsm10
Напълно подкрепям за др. Маленов. И аз родих при него преди 4 месеца със секцио и съм изключително доволна. Според мен е най-добрия в болницата.
Виж целия пост
# 9
Първото ми секцио го направи д-р Маленов, а второто д-р Панова.Много добри специалисти са и двамата.
Виж целия пост
# 10
Всеки хвали своя си лекар,да го направя и аз.Д-р Панова беше моя избор,а и доколкото разбирам на много други!Успех!
Виж целия пост
# 11
Здравейте, мили мами,
искам да питам тези, които хвалят Д-р Маленов какво се заплаща за този избор - официалната тарифа или нещо повече? Аз по принцип съм здравно осигурена и си мислех изобщо да не се занимавам с плащане, засега бремеността ми върви нормално, а трябва да раждам в началото на май...Но близки хора много горещо ми препоръчват този лекар, а и аз самата много харесвам Тина Киркова като болница...Та се чудя просто какво би ми струвало това?
ще съм брагодрна на някаква информация и всичко добро от мен!
мама.меца
Виж целия пост
# 12
здрасти и от мен аз имам още малко време но ми препоръчаха д-р Киров в Тина Киркова и скоро ще се видя с него, но от всички чувам добри отзиви
успех
Виж целия пост
# 13
Аз вече си избрах лекар от Тина Киркова- д-р Рени Ковачева. Препоръча ми я една акушерка, която има наблюдения от работата й. Много добри отзиви има за нея. Ходих на 1 преглед вече при нея и сум много доволна, много е загрижена и разбрана. За плащането и раждането още не сме говорили
Виж целия пост
# 14
д-р Жана Колева, д-р Рени Ковачева, д-р Мария Янкова, д-р Григорова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия