кошара на ТСМ-къде?

  • 1 770
  • 20
каде да намеря кошара на ТСМ,сгъваема
Виж целия пост
# 1
http://www.atrakcion.com/catalog/index.php
tuk sa samo stoki na TCM
Виж целия пост
# 2
Скоро имаше кошари в склада на ТСМ в кв.Хаджи Димитър  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
В магазина на Лагера има кошарки, но не се сгъват съвсем или са с леки дефекти - 48.00 лв. Преди време имаше и без дефекти по 58.00 лв
Виж целия пост
# 4

Някой купувал ли е оттук, да не са дефектни нещата?
Виж целия пост
# 5
не знам за кошарите, аз си купих GPS за 370 лв ( е тогава беше 380)  и всичко си е наред, напълно окомплектован. Колегата взе тоя за 400 и даже е с две батерии. Колежките купуваха тенджери някакви етажерки, не съм ги заглеждал, но и не сам чул оплаквания. От там май взехме кухненска лампа. Жена ми искаше някаква къща-поща, ама нямало наличност.
Някой има ли идея играчките на ТЦМ здрави ли се, защото всяка вечер е Тати опави куата ...
Виж целия пост
# 6
Знае ли някой адреса или къде се намира склада на TCM в Хаджи Димитър?
Виж целия пост
# 7
ne znam adressa no znam kade e sklada, pitai za tenis kortovete, sreshtu tiah e, dosta zabutano miasto e, ako shte tarsish koshari - vchera biah, niama. Ima prosluvitite te detski koli4ki, povecheto defektni po 100 lv. Sled 15 fevruari ochakvat stoka, tazi godina oshte ne bili poluchavali.
Виж целия пост
# 8
следващия път като ходя до червен бряг мога да ти я докарам
Виж целия пост
# 9
addicted  ,ще съм ти благодарна ако ме известиш ако видиш такава кошара
Виж целия пост
# 10
desi procheti si lichnite saobshtenia
Виж целия пост
# 11
e mislia che shte izpusnesh vazmojnostta za bezplaten transport do cherven briag ...
Виж целия пост
# 12
Поръчах си такава кошарка по i-net от каталога-78лв и 5лв за доставката.Пристига за един ден и ти се доставя на адрес.много е удобно.
Виж целия пост
# 13
А някой може ли да сподели мнение за здравината и сигурността им ако я е ползвал?
Виж целия пост
# 14
 Днес видях кошара в магазина на ТСМ на ул. "Стефан Караджа". Само дето не ми се видя много евтина - 119 лв., но може и аз да не съм довидяла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия