"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~5

  • 53 954
  • 740
# 75
Разбира се, че всеки има мнение и това е моето и надявам се , че никой не съм засегнала. Embarassed
Виж целия пост
# 76
Няма проблем,просто във филма предстоят много обрати и за някой от героите мнението ще се променя на 180 градуса...

.....а може и на 360 +++ Joy
Виж целия пост
# 77
Ще видим.Приятна вечер на всички в темата newsm51
Виж целия пост
# 78
И сега какво оказа  се че Самур им е чичо.Голяма рода ,голямо чудо
А и лелята какво толкова скача.Дали знае че любимият и съпруг е поръчал смъртта на родителите им

Може ли тук да поясня.
Леля Зехра Асланбаш е сестра на бащата на четиримата братя /все не му помня името/. Стареца хаджи Сефер, който лежи неподвижен на легло в чифлика й е баща. Тя е родена и израснала в този чифлик. За майка й не споменават нищо или пък аз не съм разбрала....
Давуд Самур, този, който тази вечер при злополука изгоря в колата е нейният съпруг. Не знам, защо му казват чичо, той не е брат на баща им.
Или какво излиза - съпругът на леля Зехра - Давуд Самур е убил брат й и съпругата му.
Виж целия пост
# 79
  За това е хубаво тук, че всички ги разнищваме на основа и вътък.

   Един и същи проблем, гледан от различни точки изглежда различно...И ние така се допълваме една с друга и извайваме цялостния образ на филма така като ни го представя екипа....
Виж целия пост
# 80
 Момичета, знаете ли какво - аз искам една Джерен такава - красотата й нека остане, умът й да сече като на Дияр, интелигентността на Нар,философията на  майка й  Мелике, кротостта и търпението на Зелиха......
        Такава Джерен искам.
Виж целия пост
# 81
 Момичета, нали за това е темичката - да си споделяме и всяка да пише, както го разбира.
  Това значи форум.    Всяка има право на мнение и всяка на места е права.....така е .....Важното е да сме различни..... От всяка гледна точка всеки проблем изглежда различно.

Аз за себе си не оправдавам невестулката Джерен.
Аз я оправдавам...Отнеха живота на родителите ѝ пред очите ѝ ,отнеха и майчината,бащина и братска обич , /била осиновена и видите ли получила обич и т.н. да така е  ,но тя знае какво е загубила, събориха къщата ѝ ...особено къщата ...Защо ? Да не говорят хората ...какво като говорят ,нали не е вярно ...или има нещо ...Асланбаш ги е еня за името им ,всички до един /с изключение на Мустафа и Алиш донякъде/....нали са чисти ..Коскоджам ти ашерет и холдинг ,една клюка ли ще ги събори ,нали са се доказали ....И затова ,че Омер се влюби/ подкрепям любовта му и я благославям ,ако мога/ в Джерен ,тя трябва да му лази в краката ли...Права е да търси отмъщението ,ако всички следи не водеха до задънена улица и то до тази на Асланбаш сигурно тя не би останала с това впечатление за виновност на  клана.....

Но любовта знае кога да дойде ....при Омер с първия поглед ....при Джерен ,когато смъртта надвисна над нея и над Омер....не че е по сметка ,просто тогава я осъзна ....Прав е Омер да ѝ се сърди ,но и тя е права да търси истината , а щом тази истина е свързана с тях двамата ще има сблъсъци ....

И аз не ангажирам никого с мнението си ,но стоя твърдо зад него ...  
Виж целия пост
# 82
Мен пък Мерием продължава да ме нерви.Така ли не се досеща това чудо на чудесата че тя с нейното мълчание и лъжи ще е причина за още проблеми.
Абе жена,съпругът ти те обича,братята му те уважават,с онова съскащото можеш да се справиш,ами отвори си устата и говори бе ooooh!

Виж целия пост
# 83
Момичета, знаете ли какво - аз искам една Джерен такава - красотата й нека остане, умът й да сече като на Дияр, интелигентността на Нар,философията на  майка й  Мелике, кротостта и търпението на Зелиха......
        Такава Джерен искам.

А аз я искам искри да излизат от очите ѝ и Омер да е горд от това
Виж целия пост
# 84
 Момичета, нали за това е темичката - да си споделяме и всяка да пише, както го разбира.
  Това значи форум.    Всяка има право на мнение и всяка на места е права.....така е .....Важното е да сме различни..... От всяка гледна точка всеки проблем изглежда различно.

Аз за себе си не оправдавам невестулката Джерен.
Аз я оправдавам...Отнеха живота на родителите ѝ пред очите ѝ ,отнеха и майчината,бащина и братска обич , /била осиновена и видите ли получила обич и т.н. да така е  ,но тя знае какво е загубила, събориха къщата ѝ ...особено къщата ...Защо ? Да не говорят хората ...какво като говорят ,нали не е вярно ...или има нещо ...Асланбаш ги е еня за името им ,всички до един /с изключение на Мустафа и Алиш донякъде/....нали са чисти ..Коскоджам ти ашерет и холдинг ,една клюка ли ще ги събори ,нали са се доказали ....И затова ,че Омер се влюби/ подкрепям любовта му и я благославям ,ако мога/ в Джерен ,тя трябва да му лази в краката ли...Права е да търси отмъщението ,ако всички следи не водеха до задънена улица и то до тази на Асланбаш сигурно тя не би останала с това впечатление за виновност на  клана.....

Но любовта знае кога да дойде ....при Омер с първия поглед ....при Джерен ,когато смъртта надвисна над нея и над Омер....не че е по сметка ,просто тогава я осъзна ....Прав е Омер да ѝ се сърди ,но и тя е права да търси истината , а щом тази истина е свързана с тях двамата ще има сблъсъци ....

И аз не ангажирам никого с мнението си ,но стоя твърдо зад него ...  
съгласна съм на 100% Peace
мисля че и Юмер затова се и увлече-някъде в сериала мисля че Мелих го каза-Джерен е радлична, не се хвърли на врата на Юмер, не го преследваше, не беше "лесна" плячка. За Боса явно хубавите жени не са проблем-вероятно доста са кръжели около него, преситил се е от лесно достъпни красавици. Джерен беше странна, различна, като луната-с две страни-едната светла и ясна, другата тъмна, тайнствена, загадъчна......
Това го омая и накара да търси истинстата й същност.
Тя пък го оцени в момента на живот и смърт-тогава излизат наяве доста скрити емоции и падат много бариери, когато няма какво да губиш или може всичко да загубиш, включително и живота си, престувките падат.
Виж целия пост
# 85
  Джерен , така ме дразнеше в началото ,че бях на" един епизод време" да спра да гледам Пп.
Това ,което харесвам във филма  ,е че героите  търпят развитие.

Такова  изживява и Джерен. Не се влюбва в Юмер бързо и спонтанно , а бавно и силно.Започвам да я харесвам и продължавам да гледал любимото сериалче Laughing
Виж целия пост
# 86
 Джерен , така ме дразнеше в началото ,че бях на" един епизод време" да спра да гледам Пп.
Това ,което харесвам във филма  ,е че героите  търпят развитие.

Такова  изживява и Джерен. Не се влюбва в Юмер бързо и спонтанно , а бавно и силно.Започвам да я харесвам и продължавам да гледал любимото сериалче Laughing
Мен не ме е дразнила никога , аз прегърнах болката ѝ и исках, и искам "компенсация " за преживяното от това невинно дете ,и за кошмарите ѝ до сега.....
Виж целия пост
# 87
да не говорим че освен родителите й, смята и брат си за убит
никак не е чудно защо е такава
Виж целия пост
# 88
 Джерен , така ме дразнеше в началото ,че бях на" един епизод време" да спра да гледам Пп.
Това ,което харесвам във филма  ,е че героите  търпят развитие.

Такова  изживява и Джерен. Не се влюбва в Юмер бързо и спонтанно , а бавно и силно.Започвам да я харесвам и продължавам да гледал любимото сериалче Laughing
Мен не ме е дразнила никога , аз прегърнах болката ѝ и исках, и искам "компенсация " за преживяното от това невинно дете ,и за кошмарите ѝ до сега.....
Разбира се.Господ си знае работата.На всеки според заслугите.Мен ме дразни Халил, над всички иска да упражнява контрол,всъщност по този начин избива комплекси...
Виж целия пост
# 89
Дразнеше ме Джерен и мислех ,че ще продължи дълго хъсът и да отмъсти на всяка цена .
Жал ми  беше за хората на  памуковите полета останали без работа заради нейната фикс идея да отмъсти , за опасността да пропусне да изживее такава голяма любов каквато я очаква.
Сега вече , я харесвам и начина по който показва на Юмер , че не е безразлична към него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия