Може ли хининова вода всеки ден?

  • 4 929
  • 11
От вчера се мажа и с хининова вода. Себорал слагам през два дни. Сега се чудя може ли всеки ден да се пръскам с хининовата вода или не е препоръчително ? На шишенцето изобщо не пише колко често се използва.
Виж целия пост
# 1

 За какво е тая хининова вода бе душа?Къде се слага? На главата ли?  Thinking
Виж целия пост
# 2
И аз се чудя и затова засега я ползвам само 2 пъти в седмицата.
Хининовата вода се маже в корените на косата за подхранване и против косопад.
Виж целия пост
# 3

 Тъй ли? Значи и аз мога да ползвам, че останах без коса след раждането.Сега вече е спряла да пада като че ли, не ис онези темпове, с което падаше по-рано и имам прорастнали косици в основата, но по принцип ако има ползва от хининовата вода, ще я имам предвид!
Виж целия пост
# 4
Хининовата вода наистина е за подхранване,против косопад и за по-бърз растеж.Аз я ползвам след измиване на косата,средно на 3-4 дни и има осезаем ефект-косата е по-бляскава,жива и обемна.Мисля,че може да се използва всекидневно,но не е нужно.
Виж целия пост
# 5
Аз се мажа с хининива вода всеки ден Peace,е понякога забравям.
Виж целия пост
# 6
А аз само 2 пъте в седмицата съм я използвала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7

 За какво е тая хининова вода бе душа?Къде се слага? На главата ли?  Thinking

Да, за по-бърз разтеж и срещу косопад.
Виж целия пост
# 8
Ами аз се мажех всеки ден около два месеца и определено имаше ефект.
Виж целия пост
# 9
Ами аз се мажех всеки ден около два месеца и определено имаше ефект.

Значи няма проблем да се мажа всеки ден с нея, че ме е страх от обратен ефект.
Виж целия пост
# 10
Мисля че няма проблем.ПОне при мен нямаше.Аз го правих една година преди да забременея и понеже сьм от суеверните от началото на бременността не сьм се подстригвала.Косата ми НЕ е нацьфтяла.Фризьорката и козметичката даже ме похвалиха,че сьм имала много силна коса.Не знам дали се дьлжи на хининовата вода,но явно не пречи. Peace
Виж целия пост
# 11
Моята фризьорка ми каза, че 2 пъти в седмицата са достатъчни. Просто каза, че от втриване всеки ден няма ефект.
Абе и да не ти помогне повече, то поне няма да ти навреди Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия