Обръща се по гръб?

  • 886
  • 21
а е само на 20 дни, това нормално ли е? newsm78
От днес върти се, отвива се, лежи си по гръб, а бе въобще много се изненадах #Crazy
Виж целия пост
# 1
Моята се извърташе полу на гръб още в родилния. Към десетия ден взе и да се отвива.
Виж целия пост
# 2
мерси за успокоението, че той от няколко дни се опитваше да се обръща, ама днес се върти непрекъснато.Аз го слагам в леглото наляво и после го намирам по гръб, а след малко надясно #Crazy
Виж целия пост
# 3
Почти всички се гътват от една страна по гръб, ако не са подпряни.
Но няма нищо лошо в лежането по гръб  Wink
Ползвай чувалче, няма друго спасение от отвиването  Peace
Виж целия пост
# 4
Моят син се обърна от гръб по корем на 2 месеца и 20 дни. Лекарката много се учуди. Каза, че това децата го правят на 5 месеца.
Виж целия пост
# 5
Паолина също се обръща по гръб.За пъв път го направи преди 3 дни.Тогава беше на 20 дена.Педиатърката каза, че била "жилъва". Wink
Виж целия пост
# 6
Почти всички се гътват от една страна по гръб, ако не са подпряни.
Но няма нищо лошо в лежането по гръб  Wink

Така е.А аз оставях дъщеря си да спи по гръб,по-късно сама започна да се обръща на една страна.
Виж целия пост
# 7
Почти всички се гътват от една страна по гръб, ако не са подпряни.
Но няма нищо лошо в лежането по гръб  Wink
Ползвай чувалче, няма друго спасение от отвиването  Peace


Peace

Само да добавя, ако връща мляко по добре да е на една страна, подпирай с възглавници
Виж целия пост
# 8
Ние също много рано започнахме да се обръщаме по гръб, някъде към 20 ден. Подпирах с възглавница, но той се изместваше и лягаше по гръб, но главичката на страни. Така спи и до ден днешен. Иначе като започнах да използвам чувалче се родих.
Виж целия пост
# 9
При нас беше същата история.И до днес не мога да я сложа да спи настрани,а за отвиването -ползваме спално чувалче.
Виж целия пост
# 10
Ние също много рано започнахме да се обръщаме по гръб, някъде към 20 ден. Подпирах с възглавница, но той се изместваше и лягаше по гръб, но главичката на страни. Така спи и до ден днешен. Иначе като започнах да използвам чувалче се родих.
И при нас беше точно така, все едно аз съм го писала.

Ако връща мляко обаче бъди нащрек, Йони така се давеше, и ни изкарваше акъла, но настрани не искаше да спи, а винаги се извърташе. И сега спи само по гръбче с вдигнати ръчички.
Виж целия пост
# 11
Имаш си жилаво детенце  Wink Вики също започна рано да се върти и все още го прави. Нощем обикаля цялата кошара. Слагай го в чувалче да му е топличко и няма проблем.
Виж целия пост
# 12
Ние пък никога не сме спали на страни,даже в родилното ни слагаха по гръб.И не знам дали ще може някога да спи на страни.
Виж целия пост
# 13
Защо да не е нормално. Моето зайче ги правеше същите магарии, споко Peace
Виж целия пост
# 14
И моят правеше така - аз го оставям на една страна,но след малко е вече по гръб
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия