НЕ ХОДЕТЕ В ХОТЕЛ АКРАТОС БИЙЧ (AKRATHOS BEACH) НА ХАЛКИДИКИ !!!

  • 12 389
  • 19
Искам да искажа огромните ни РАЗОЧАРОВАНИЯ от почивката в хотел Akrathos Beach Hotel - Атон (Акратос бийч) на Халкидики на Атон. В този хотел нямат и грам понятие нито за отношение към клиентите, нито за това какво означава All Inclusive и т.н. Същото разочарование се отнася и за туристическа агенция Профи Травел , през която резервирахме почивката си, защото и при тях половината от описаните неща за този хотел са ЛЪЖА и не отговарят на истината.
Когато си направихме резервация още януари месец, което е 6 месеца по-рано от агеннция Профи травел ни увериха, че всички стаи са на една цена и при толкова ранна резервация и пълно плащане ще ни подсигурят хубави стаи с изглед към морето и т.н. Когато пристигнахме в хотел Akrathos Beach Hotel ни тикнаха в отвратителни стаи на кота 0 , тоест на самия паркинг срещу колите, от които излизат пушек и газове постоянно и влизат директно в стаята, отделно не можеш да се преоблечеш нормално, без да слагаш постоянно пердета. Вдигнахме скандал и казахме, че искаме да ни сменят стаите, но ни беше отказано с оправданието ,че хотела е пълен и нямат, въпреки че имаше хора на рецепцията , които питаха за стаи и им казаха, че имат свободни !!! Помолихме да говориме с мениджъра на хотела и да разрешим проблема, но ни казаха, че го няма и ще дойде в 19ч. вечерта, въпреки че цял следобяд е висял на бара и е пил фрапета... Останахме в тази пумиярска стая, в която по стената в банята имаше засъхнала и неизчистена кръв  Sad Обадихме се и на агенция Профи травел и от там ни казаха, че и те нищо не можели да направят и дори имало и още по-гнусни стаи в сутерена или по-скоро като мазе и ти се подава само главата от там, та дори ние сме били добре в тази стая на паркинга срещу колите... Коритото в банята, наречено вана е дълго към 1.5 м. и в него не може да влезне нормален човек, освен дете ! Измисления All Inclusive , който те така наричат включва само Бира, Узо и вино като алкохол и нищо друго, нито пък някакъв коктейл и т.н. , което те наричат екстра и се заплаща ! Също така дори от 13-18ч. изобщо не дават да се пие Узо и има само бира и вино на бара. Няма следобедни закуски за децата, нито пъг други "екстри" като сладолед и т.н. , всичко се ПЛАЩА !!! Другото византийско пумиярско изпълнение е че на бара на плажа, който е собственост на хотела НЕ ВАЖИ All Inclusive  и ако ти се иска да пийнеш биричка или сокче за детето, трябва или да си ПЛАТИШ там или да ходиш през улицата и един голям баир до бара на хотела при басейна, за да си вземеш нещо, като докато се върнеш на плажа освен, че си загубил поне 20-25 мин. бирата или сока вече са се стоплили, ако не си ги разлял докато стигнеш. Не стига това, ами чашите които дават за бира са по 250 грама като за сок , та да пиеш по-малко  #2gunfire Също така плажа и чадърите пак са собственост на хотела, но това не им пречи да ти искат всеки ден по 3 евро за тях  ooooh! В стола на хотела , наречен ресторант е ужасна воня на манджа, а най-лошото е ,че въпреки че има много хубави маси навън, храненето става вътре в затвореното помещение, което е като сауна с температура около 30 градуса и умишлено не отварят прозорците , за да не ти се яде и да си ходиш по-бързо, а когато се изпразни ресторант отварят всички прозорци да се проветрява за тях  Crazy На сайта на глупавата туристическа агенция Профи травел пишеше, че има безплатен безжичен интернет, което също не е вярно и се заплаща по 3 ЕВРО на час  Shocked Crazy Shocked и след нашия скандал и за това, вече на сайта на Профи травел е изтрито , че е безплатен интернета. Освен, че е толкова скъп е ужасен и дори в това крило , където бяхме ние изобщо нямаше обхват мрежата и въпреки, че си платихме трябваше всеки ден да ходим около рецепцията , за да хванем интернет !!! Анимации за децата както пише на сайта на хотела и на агенция Профи травел също почти няма и имаше само един ден  Outta Joint
Искам да посъветвам всички за нищо на света да не посещават този хотел и, ако не искат да си развалят цялата почивка и да останат крайно разочаровани... Просто не става за нищо и ако искате почивка в Гърция, първо щателно проучете всичко, кое се плаща и кое не, какво включва програмата All Inclusive и т.н. , защото в  Akrathos Beach Hotel - Атон (Акратос бийч) всичко е долнопробно и всичко се плаща, така че ако искате хибава почивка на хубаво място и с добър All Inclusive , това НЕ Е ВАШЕТО МЯСТО   Naughty #2gunfire smile3511

Надявам се да сме полезни на много , които се колебаят къде да отидят и кое място да изберат !!
Зачеркнете с дебел черен маркер  Akrathos Beach Hotel - Атон (Акратос бийч) , както и агенция Профи травел  fight fight
Виж целия пост
# 1
Бих искала да предложа на модераторите да сложат темата като важна за да се вижда от всички, които търсят море в Гърция и се чудят къде да отидат и къде не !!!
Виж целия пост
# 2
Може би мнението щеше да бъде по-полезно тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302541.0  newsm78
Виж целия пост
# 3
Може би мнението щеше да бъде по-полезно тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302541.0  newsm78

Благодаря, публикувах го там !!!
Виж целия пост
# 4
След подобни мнения не бих резервирала в подобен хотел:

Мнения

1. Awful food
2. Unpolite staff
3. Lack of animators for the kids
4. Not working free internet
5. poor hotel management
Виж целия пост
# 5
Жалко за почивката ви.Тук отношение би трябвало да има ТО!
За Гърция слушам само негативни отзиви и това е причината да не почиваме там.
Виж целия пост
# 6
Жалко за почивката ви.Тук отношение би трябвало да има ТО!
За Гърция слушам само негативни отзиви и това е причината да не почиваме там.

И ние съжаляваме,а както се оказва отношение никой не взима и отговорност никой не носи за отвратителното поведение и обслужване на хотела !!!
Виж целия пост
# 7
Миналата година ходихме в този хотел. Тази година видях, че доста неща от Ол Инклузива са отпаднали, а именно чадърите и шезлонгите на плажа, бара на плажа, алкохолните напитки и други. С цялото ми съжаление за лошата Ви почивка, искам да кажа, че тези неща са описани предварително в програмата Ол Инклузив в сайта на Профи Травел, още от зимата. Направиха ми впечатление, защото се различаваше от миналата година.
На мен също не ми хареса хотела, но ние бяхме на много ниска цена, дадоха ни апартаменти с морски изглед вместо стая, сложиха ни гривни и ни настаниха още в 6 часа сутринта и бяха много любезни, та затова няма как да се оплача.
Никога не бих отишла пак там със сигурност, но искам да те уверя че в Гърция почти навсякъде ол инклузива е лош. Другия вариант е все да попадам на късата клечка... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Миналата година ходихме в този хотел. Тази година видях, че доста неща от Ол Инклузива са отпаднали, а именно чадърите и шезлонгите на плажа, бара на плажа, алкохолните напитки и други. С цялото ми съжаление за лошата Ви почивка, искам да кажа, че тези неща са описани предварително в програмата Ол Инклузив в сайта на Профи Травел, още от зимата. Направиха ми впечатление, защото се различаваше от миналата година.
На мен също не ми хареса хотела, но ние бяхме на много ниска цена, дадоха ни апартаменти с морски изглед вместо стая, сложиха ни гривни и ни настаниха още в 6 часа сутринта и бяха много любезни, та затова няма как да се оплача.
Никога не бих отишла пак там със сигурност, но искам да те уверя че в Гърция почти навсякъде ол инклузива е лош. Другия вариант е все да попадам на късата клечка... Rolling Eyes

Ами примерно за интернета на сайта на Профи травъл пишеше, че е безплатен, а той не само че не е ,ами се плаща по 3 евро на час !!! Също така не пише на сайта им,че нещата на плажа от бара се заплащат, въпреки че сме на all inclusive и бара е на хотела ! Също не пише ,че те слагат в стая на партера или под земята и ти се подава само главата и т.н. и т.н.
Виж целия пост
# 9
Миналата година ходихме в този хотел. Тази година видях, че доста неща от Ол Инклузива са отпаднали, а именно чадърите и шезлонгите на плажа, бара на плажа, алкохолните напитки и други. С цялото ми съжаление за лошата Ви почивка, искам да кажа, че тези неща са описани предварително в програмата Ол Инклузив в сайта на Профи Травел, още от зимата. Направиха ми впечатление, защото се различаваше от миналата година.
На мен също не ми хареса хотела, но ние бяхме на много ниска цена, дадоха ни апартаменти с морски изглед вместо стая, сложиха ни гривни и ни настаниха още в 6 часа сутринта и бяха много любезни, та затова няма как да се оплача.
Никога не бих отишла пак там със сигурност, но искам да те уверя че в Гърция почти навсякъде ол инклузива е лош. Другия вариант е все да попадам на късата клечка... Rolling Eyes

Ами примерно за интернета на сайта на Профи травъл пишеше, че е безплатен, а той не само че не е ,ами се плаща по 3 евро на час !!! Също така не пише на сайта им,че нещата на плажа от бара се заплащат, въпреки че сме на all inclusive и бара е на хотела ! Също не пише ,че те слагат в стая на партера или под земята и ти се подава само главата и т.н. и т.н.

Съгласна съм. Но и никъде не пише, че бара на плажа е включен в All Inclusive.

Не искам да споря и да те дразня излишно, моля те  Peace Просто исках да ти кажа, че когато не виждаш нещо, включено в цената изрично упоменато, изобщо не го считай за такова. Някъде в договора пише ли ти, че интернета е безплатен? Ако го пише, имаш право да си поискаш парите, платени за интернет.
За стаята... какво да ти кажа. Всичко е до късмет Sad Наистина искрено съжалявам, че ви е била лоша почивката.
Виж целия пост
# 10
За интернета пишеше,че е БЕЗПЛАТЕН в сайта на Профи Травъл, като след нашите скандали това вече е променено...
Виж целия пост
# 11
Ние се върнахме от хотела преди седмица. Бяхме за 5 нощувки със закуска и вечеря. Резервация през Букинг. Като цяло всичко което е коментирано тук е така. Ние явно имахме късмет и бяхме в стая на последен етаж с изглед към морето и към басейна. Явно, след като прочетох тук и бях подготвен не се разочаровах толкова много, но наистина за една дълга почивка това в никакъв случай не е вашето място. Събота и неделя има някаква "певачка", която вие на умряло от 9 до към 11... по-лоши изпълнения не бях чувал. Ако сте в такава стая, която гледа към басейна да знаете, че е напрев така, че водата се стича като водопад и пада от около метър и нещо. Така цяла вечер ако спите на отворено имате чувството, че вали или че е буря.. като цяло този шум е доста неприятен. В ресторанта наистина има една специфична миризма... която не е много приятна. За храната само ще кажа, че не съм вярвал, че може да същестува такъв готвач, който по този начин да съсипва храната...също така нямаше и голям избор.Най-често хората си слагаха макарони или спагети и отгоре заливаха с кетчуп и горчица ...  Като цяло, ако ви се ходи в този район да разгледата ръкава и обиколка с корабче покрай манстирите става, но повече от 2-3 дни там си е чист мазохизъм...
Виж целия пост
# 12
СЪжалявам, че не сте изкарали добре. Но все пак вярвам, че е просто лош късмет, а не практика. Аз съм ходила два пъти в същия хотел, през Профи травъл и не мога да се оплача-и двата пъти си изкарахме добре. Единият път беше за майските празници, другият- за септемврийските, ол инклузив. Привлече ни най-вече цената- защото бюджетът ни не беше чак толкова голям. За това какво включва ол инклузивът прочетох в сайта-така че от тази гледна точка нямаше изненади.Същото важи и за интернета- в повечето гръцки хотели той е платен и с не особено добро качество. Иначе за персонала само добри думи мога да кажа- на рецепцията имаше македонка, с която се комуникираше на български.Като цяло, съотношението цена- качество е  добро и предполагам, че много хора го избират по същата причина като нас.
Виж целия пост
# 13
Tъй като разглеждам коментарите за хотелите в Гърция, понеже си избираме хотел за празниците, с интерес (и учудване) прочетох и това. Този хотел ми беше препоръчан от две наши приятелски семейства, които миналата година ходиха с децата си там през юни за 5 дни. СПоред това, което ми разказаха, са си изкарали много добре. Макар че не навлязохме чак в такива дълбоки детайли, казаха, че и те, и децата им са били доволни от храната и басейна, както и от игрите, които им е предложило момичето- аниматор. Не са се оплаквали от стаите, разбрах, че съзнателно са поискали стаите им да не гледат към морето, и съответно басейна, за да не им е шумно следобед, когато децата спят. Казаха още, че има българи, които работят там- едно момче на пул бара и момиче в ресторанта и са се разбирали добре с тях.  Като цяло ни препоръчаха хотела като място, на което цената си заслужава и можеш спокойно да отидеш с малко дете, и ще с евъзползваме. Жалко че така се е получило с вас и късмет!
Виж целия пост
# 14
...  Като цяло, ако ви се ходи в този район да разгледата ръкава и обиколка с корабче покрай манстирите става, но повече от 2-3 дни там си е чист мазохизъм...
Изобщо не съм съгласна с това, но все пак изказвам собствено мнение и то не за първи път. Районът е много красив и спокоен. Била съм с моето семейство два пъти на полуострова и мога смело да твърдя, че там е моето място за почивка в Гърция - специално плажа Комица и острова.

Както много хора за казали - all inclusive в Гърция не струва в сравнение с Турция и от части България.
Не съм била в хотела, който коментирате, но не бива заради един хотел да се зачерква цял полуръкав (макар и много малка част от него достъпна за "простолюдието")
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия