Запек,ама мой

  • 1 226
  • 23
Съжалявам, ама само май вас не съм питала EmbarassedОткакто родих не мога да ходя до тоалетна-всякаш всички течности отиват само в кърмата Embarassed Embarassed Всеки път направо ми се пръска...дупето Мнооого твърди изхождания Shocked Какво ли не опитах?-Дуфалак, Импортал, ядки... Много ми е неудобно, ама какво да правя? Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 1
все още се намират сушени сини сливи, миналата седмица мъжО купи от ХИТ-а, правиш ги на компот и чакаш резултат Simple Smile успех!
има и разни красиви като картинка гръцки круши, но не знам какви са на вкус
Виж целия пост
# 2
Това са разхлабващи:
В твоята диета:
- течности 2 - 21/2 литра (чайове, супи, сокове, вода)
- овесени ядки - 1-2 пъти дневно, попарени (с мед, сирене или каквото ти харесва; може и "голи", ако ти понася)
- трици - 1-2 с.л. в ядене или с кисело мляко
- фибри - в бисквити, хлябове (черен хляб, не бял!!!) и пр.
- зелени салати и разхлабващи плодове (може и сушени) - сливи, кайсии, круши и пр.
- червено цвекло - в идеалния вариант сурово на салата
- активиа


(ако бебето има проблем с редовността на стомаха след захранването)
В диетата на бебето (като се съобразява с възрастта му):
- пюре/сок от сини сливи
- пюре/сок от тиква
- пюре/сок от кайсия (ако даваш)
- каша с вода от овесени ядки (в смисъл, след сваряване на ядките да остане повечко вода и заедно с нея да дадеш)
- малко трици и фибри в кашата/пюрето (ако си въвела глутен)
- сок/салата от червено цвекло
- пюре/сок от круши
 
Затягащи по принцип са:
Банан, ориз, ябълка, препечен хляб; чай от гьозум успокоява стомаха. Но като избягваш горните храни, недей намаля количеството течности, дори напротив - за да поддържаш организма си оводнен адекватно.


Виж целия пост
# 3
Само да допълня, че и прясното мляко действа доста запичащо, а доматения сок направо върши чудеса. Пробвай и успех
Виж целия пост
# 4
Пробвай със зелен чай
Виж целия пост
# 5
Пробвай с варена тиква на гладно и утре пак се обади Simple Smile
Ако пък си много зле запечена - увеличи тиквата в диетата си -  и до няколко дни ще има резултат.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Прясно изцеден лимонов сок - пие се сутрин, половин час преди закуска.
Виж целия пост
# 7
За мен са чудо сушените ФУРМИ! Предполагам, че имат ефект като сушените сливи! АЗ не вярвах, свекърва ми - една такава много готина и добричка - ми каза - Фурми! Аз не обичам. Но ядох, и подейства! И разбира се, много вода, чай... На мен така ми действат и кафето, и bran flakes, на такива, уви, в България не продават!
Виж целия пост
# 8
Има една билка "сена" се казва купува се от аптеката.100% ще ти помогне, но внимавай, пие се по много малко ако ти е за пръв път.Аптекарката ще ти каже как точно.
Виж целия пост
# 9
Когато родих бях със същия проблем....течен парафин на гладно, една супена лъжица. Купува се от аптеката.
Виж целия пост
# 10
Има една билка "сена" се казва купува се от аптеката.100% ще ти помогне, но внимавай, пие се по много малко ако ти е за пръв път.Аптекарката ще ти каже как точно.
Сакън, това НЕДЕЙ!!!Може да предизвика страхотни стомашни спазми на теб, а задетето пък да не говорим!!!
Виж целия пост
# 11
Има една билка "сена" се казва купува се от аптеката.100% ще ти помогне, но внимавай, пие се по много малко ако ти е за пръв път.Аптекарката ще ти каже как точно.
Сакън, това НЕДЕЙ!!!Може да предизвика страхотни стомашни спазми на теб, а задетето пък да не говорим!!!
Абсолютно. Също зеленият чай, който се води за отслабване (например Сание или Регулавит 2) съдържат сена (майчин лист). Това може да навреди на детето.
Виж целия пост
# 12
А с рициново масло опита ли? Малко е гадно на вкус, но при мене действаше безотказно...
Виж целия пост
# 13
Подкрепам предложението за тиквата!Действа безотказно Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Овесени ядки сутрин за закуска попарени с гореща вода и подправени с лъжица мед.
Или от вечерта си ги накисни в 1 Активия и на сутринта ги изяж.
Става въпрос за фините овесени ядки, защото не се варят, а само се запарват.
Пюре от спанак.
Прясно изцеден сок от червено цвекло, ама внимавай да не прекалиш с количеството, защото доста бързо действа.
Сутрин на гладно изпий една чаша с топла вода+1 лъжица мед разтворена в нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия