Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 935
  • 746
# 60
Здравейте!
Търся фото студио в Кършияка. Дали някой се сеща? newsm78
/това срещу III РПУ не работи/  

Срещу църквата "Иван Рилски" и бившата поща.
Виж целия пост
# 61
♥Elfita♥, ЗлаВещица много ви благодаря!  bouquet
Спестихте ми големи разходки  Simple Smile
Виж целия пост
# 62
Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 63
Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Heart Eyes

в магазина срещу стадиона трябва да има
Виж целия пост
# 64
Ооо,има и още как .Синът ми така се беше зарибил по този отбор ,че беше изкупил всички все възможни дребни сувенири и неща с тяхното лого
Виж целия пост
# 65
Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Heart Eyes

Фен магазина в стадиона. Там са получили нова стока. Има лимитирана серия. Работно време делничен ден от 9:00 до 12:00ч. и от 13:00 до 17:30ч., но  предполагам, че ще работят до-късно, защото започнаха да продават билети за мача в четвъртък. Ние пазаруваме само от там, защото парите остават в клуба.
Виж целия пост
# 66
  bouquet
Виж целия пост
# 67
И аз да се вмъкна...в МОЛ Пловдив днес попаднах на супер намаления в магазините за детски дрехи....напълних чантите
Виж целия пост
# 68
И аз да се вмъкна...в МОЛ Пловдив днес попаднах на супер намаления в магазините за детски дрехи....напълних чантите

Благодаря за споделеното. Ще се ходи до там.
Виж целия пост
# 69
Здравейте! Къде мога да видя на живо колелета без педали по магазините?
Виж целия пост
# 70
ох, много, много ви благодаря, ♥Elfita♥, doroti1 и vanichka75    bouquet   Hug
въобще не се сетих за там  doh , ама като ми е "началото" за такива покупки....
Виж целия пост
# 71
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.
Виж целия пост
# 72
Здравейте! Къде мога да видя на живо колелета без педали по магазините?
В неделя видях такова в Спорт депо. Ако говориш за триколка без педали, разбира се. Но не беше с родителски контрол, а такава, която детето само бута с крачета. Дано обясних добре, че не намирам снимка.
Виж целия пост
# 73
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.

В читалището на ул."Петко Д.Петков", точно с/у пицерия "Верди".
Виж целия пост
# 74
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.

В читалището до пазара в Кичука има  Peace

Аз пък питам за читав техник за миялна (без Арабов, който предния път ми оправи миялната, след това и пералнята, ама ми скъса нервите....).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия