как акате с ОМНИО 1?

  • 532
  • 9
мами, нещо не акаме както трябва.

на месец сме. ядеше НАН, но сменихме с ОМНИО 1. сега ака максимум веднъж на ден, често с наша помощ, не е твърдо, а лепкаво и зеленикаво и не иска да излиза само. преди това с НАНа акаше жълто, по 3-4 пъти на ден. някой от вас да е имал такъв проблем? от храната ли е или просто се е променило?
Виж целия пост
# 1
Ние имахме такъв проблем!!!Бяхме на Омнео1 два месеца, акаше зелено.Педито каза че е заради много силните му колики и неразградения белтък.Твърдеше че не е от млякото.Преди 2 седмици го смених с Нутрилон1/на същата фирма е/, от раз започна да ака жълто.А това че вече ака по 1 път е нормално - докато са много малки акат по често, през втория месец обикновено бебетата на изк.хранене започват да акат веднъж дневно.
Но за зелениите съм сигурна 1000% че бяха от Омнеото.
Виж целия пост
# 2
определено е от омнео-то! мойта щерка е на омнео от края на първия месец и съм много доволна. вече е на Омнео 2. След като го започнахме коликите намаляха и отшумаха. За акането не се притеснявай, все зелено ще си бъде, това не е проблем! мойта даже си регулира стомахчето и акаше на 2 дни един път, имам позната чието бебе пък акаше 1 път на 4 дни докато беше на Омнео. сега, след като се храни и с пюрета вече си ака всеки ден, но пак си е зеленикаво. Не се притеснявай за това!
Виж целия пост
# 3
Аз като вас почнах на НАН1 но мойта така се запече че плаче6е когато ака(на два дена веднъж).Смених млякото с Омнио1 по препоръка на педито и детенце се оправи.И до ден дне6ен Но всяко бебе е индивидоално и млякото му понася различно.Успех
Виж целия пост
# 4
И ние имахме проблем с акането,сега сме на Омнео 1 и си ака по един път на ден.Коликите ни минаха доста по-бързо и мисля,че е от млякото. Смесвам с Нутриолон 1. И нашето ако беше зелено,но 2 дена е вече жълто.Зеленото ако не трябва да те притеснява Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И ние бяхме така в началото като почнахме да ядем ОМНЕО1. След време нештата се оправят и стигате до 2-3 пъти на ден. За цвета не се притеснявай. Като почнахме сокчетата беше ту зелено, ту леко жълто, ту леко кафяво. Това мисля че е нормално. Пробвахме да минем 4-тия месец на Нутрилон1 но почна да се дави, да повръща много и пак се върнахме на Омнео1.
 newsm78 Joy
Виж целия пост
# 6
И ние пихме Омнео1.Бобсънът имаше зверски колики.Те минаха,но акането не се оправи.За това дава и Фризовом,та имаше успех.Запека си оправи чак ,когато го захраних  с пюрета и каши.
Виж целия пост
# 7
акитата са зелени, защото се окисляват
най-често от коликите
не е от млякото
а коликите не започват с раждането, а малко по-късно, така че е нормално в началото да са били жълти изпражненията, а след това цветът да се промени
таня е на омнео от отдавна, проблеми с изхождането - нулеви
Виж целия пост
# 8
Само 2-3 дена беше на Омнео1 и акаше течно, кашесто и зелено ако, което миришеше по-силно и остро от нормалното, сменихме го и всичко се оправи Naughty
Виж целия пост
# 9
ние също бяхме на омнео и при нас беше долу-горе така цвета на акото беше зелен но всичко се оправя и почват да акат нормално като почнат да ядат пюрета аз тогава спрях и омнеото (малко много ми одваше на джоба) Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия