Неразливаема чаша за кафе???

  • 3 317
  • 16
Мамчета, татето иска да му купя чаша за кафе, но да не изглежда като тези на бебетата. Видял някакъв човек как си пие кафето от метална чаша с неразливаем накрайник и не ми дава мира да му намеря. Дори нямам идея къде да ги търся тези чаши. Дайте идеи къде да потърся и на каква цена са горе долу. Благодаря ви предварително. Дано има някоя от вас, която да даде идеи!
Виж целия пост
# 1
Ето тази, на нас ни я подариха, когато си купихме фото апарата. На Сони е и сигурно в някой техен фирмен магазин ще ги продава.
Виж целия пост
# 2
брех, и такова чудо ли имало! Thinking Shocked
Виж целия пост
# 3
Имаше такава като подарък към комплект b-connect и аз исках да си го купя заради чашата, но после се отказах или забравих... Пиши, ако намериш.
Виж целия пост
# 4
Аз тайно се надявах да ме заринете с идеи, а то какво стана  Laughing Няма да имам време да търся, но ако някой открие, дори и след време ще имам да черпя! Дано някой погледне и да ни ощасливи! А кога са се продавали такива чаши в подаръчен комплект на Б-кънект? Имам приятелка, която работи в Германос и може да изрови нещо, ако не е било много отдавна!
Виж целия пост
# 5
защо не питаш в някой ТСМ - там има всякакви щуротии
Виж целия пост
# 6
Да аз съм виждала в магазин ТСМ! В Пловдив в склада на Ейвън 7 - цена не знам.
Виж целия пост
# 7
Ноември или декември беше, мисля.
Виж целия пост
# 8
Виж тук: http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/26/produ … 8bb1a2bfcaceb6da0
Виж целия пост
# 9
Рефлека, видях ги, но тези чаши са по 450мл. Огромни са за кафе, освен ако не искам мъжът ми да ритне камбаната  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
И ние имаме такава на Сони, но тя е всичко друго, но не и неразливаема. Води се термо чаша, има капаче с малка дупка, вкъщи мъжа ми си пие кафето в нея. ТСМ-ските са почти същите. Лятото си бях поръчала от каталога на Орифлейм едни детски чаши с капаче и сламки, които наистина не се разливат, защото сламката се затваря с капаче, обаче са с детски мотиви. Вчера видях същите чаши по 8 лева в един магазин на Барби, ако можеш да изчоплиш картинката му вземи такава.
Виж целия пост
# 11
Намерих чашата с би-кънекта? В Техномаркет Люлин. Имаше доста. Струваха 20лв. Изглеждаха много добри, но си пише, че са термочаши. Ще тръся пак и ако не намеря ще видя какво да правя!
Виж целия пост
# 12
В каталога на орифлейм видях този месец,че има,но не съм я виждала на живо.А да,това е някаъв междинен каталог/май до средата на март важи офертата/ ако реши някой да търси.
Виж целия пост
# 13
Да в Орифлейм има, но е термо! Не е в каталог, а е в серия продукти с логото на О. и се разпространяват само за консултантите. Ако искаш ти, или някой друг - да  Whistling свирка
Виж целия пост
# 14
в Била се продаваха с нес кафе за 10 лв. и до скоро имаше, аз си я купих през Януари, преди промоцията с часовника, не се р азлива стига да не я обръщаш надолу Laughing, братовчедка ми изпрати от САЩ, но тя наистина не се разлива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия