Крем против стрии?

  • 10 767
  • 64
здравейте на всички бъдещи майки.имам следният въпрос.........с какво се мажете корема по време на бременост/с какъв мехлем/,че видях един на Чико който струваше 30 лева,а ми се виждат мношко.ако има някакъв по ефтин мехлем ще съм благодална да узная
Виж целия пост
# 1
със зехтин.
Пусни в търсачката "стрии" и ще видиш.
Виж целия пост
# 2
С този: http://www.family-bg.com/catalog/prX_648.htm?osCsid=951349a70609 … bebba1e302de4761d
Виж целия пост
# 3
С крем против стрии на Дева, струва около 6,50 лева.
Виж целия пост
# 4
Аз си мажа коремчето с бебешко олио и съм доволна,смятам да си взема млякото против стрии на дева.
Виж целия пост
# 5
az sum s Mustela ot samoto nachalo .Mnogo sam dovolna.....zasega njamam nishto ( da ne chue djavola de ) Crazy
Виж целия пост
# 6
А тази MUSTELA колко горе-долу струва? newsm78
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам девата и съм много доволна-нямам нито една по корема,а съм предразположена
Виж целия пост
# 8
Здравейте
Искам да споделя с вас една страхотна рецепта против стрии на гърдите и корема - 1 литър прясно мляко, 1 буркан чиста мас и малко ванилия.Маста се изварява в прясното мляко, след това се прецежда в буркан и се пускат няколко ванилии.Мажеш се на воля, става доволно количество и ефекта е същия.
Виж целия пост
# 9
На Clarins, но е доста скъп.
Виж целия пост
# 10
Дева  Peace
4,70 е тук

С Икаров се мажех 2-3 седмици ама страшно ми изсуши кожата  Confused Чак започна да се бели  #Crazy

Девата е супер  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
с бебешко олио Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Мажех, щото родих преди година и половина, с крема против стрии на Дева за около 5 лева, много приятно кремче, хубаво мирише, и нямам нито една стрия въпреки огромния ми корем  Laughing

Иначе пробвах някакви други дето бяха много мазни или миришеха особено, а бях супер чувтвителна към миризми...
Виж целия пост
# 13
С бадемовото масло на Икаров - много съм доволна
Виж целия пост
# 14
 С маслото против стрии на Икаров-доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия