Певизон крем

  • 4 096
  • 5
Момичета,някоя от вас ползвала ли е този крем за кожни проблеми и ако да-има ли ефект.На сина ми се появиха лишейчета(на 4-5 места) по торса и педиатърката ни изписа това мазило.Но ме притеснява,че се води лекарство за гъбички
Виж целия пост
# 1
Аз съм го ползвала и много ми помогна , но при нас проблема беше по - сериозен . За лишеи по - добре си вземи крем на Чико , от серията за атопична кожа и ще ти реши проблема . Може да си вземеш и Мустела Стелатопиа , също е много добър вариант . Казвам ти го защото съм ги ползвала и двата , също имахме лишеи и след 1-2 намазвания изчезват . Даже и сега си го мажа с тях и повече такъв проблем не се появи . Хубавото е , че могат да се използват дълго - това си е просто специализирана козметика , не е лекарство .
Виж целия пост
# 2
Пипинка,ще се възползвам от съвета ти.Благодаря!До сега ползвах Клоран хидратиращо мляко
Виж целия пост
# 3
На нас този крем ни го препоръчаха за дупето му.Така се беше зачервило и разранило.Не съм го ползвала,защото го оправих тогава с други неща,но казаха ,че бил много хубав крема и много бързо лекувал съответния проблем.За друг път ще го имам в предвид Wink
Виж целия пост
# 4
Мисля , че няма да съжаляваш . Аз в началото се бях притеснила много , но както ти казах вече всичко е ОК! При нас се появяваха на лицето и на крачетата и само така се оправихме без никакви лекарства . Чико -то е 15 лв. за 100 мл. , а Мустела е 25 лв . - 200 мл. но се използва дълго време и според мен е по - добрия и икономичен вариант . Успех , ще се оправите !  
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета! Heart EyesУспокоих се!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия