Европейските мами и dm-drogeriemarkt / Babylove

  • 13 022
  • 39
Европейските мами / останалите незнам дали са запознати с тази марка Embarassed/
мисля, че почти всички знаете тази марка и продуктите им
Понеже не открих нищо в търсачката, си мисля че може и цяла тема да напишем  Wink
Идеята ми е ако може да кажете какво харесвате и какво не толкова, какви са ви впечатленията
Аз засега съм им от феновете, но пък много неща не съм ползвала  Rolling Eyes
използвала съм
крема за вятър и студ за бебета на бебона и на себе си
мляко за след къпане, но понеже много гъсто ми се вижда си го ползвам само аз  Crazy
а пелените са им супер, но малко скъпи ми се виждат като нямат промоция  Crossing Arms


сега гледам и на сайта им че има и серия Babylove МАМА но нямам опит с нея  Thinking

още да попитам и за продуктите от AlnaturA дали ползвате, какво по точно и доволни ли сте  newsm78
те имат и още собствени продукти, който се сети за още неща да коментираме и да дописва  Wink
Виж целия пост
# 1
Бебешкия шампоан!! Много съм доволна  Sunglasses , мокрите кърпи и лосиона срещу слънце - нямам причина да мрънкам.
Пелените... пробвах в началото, но нещо не ми допаднаха.
Виж целия пост
# 2
Аз наскоро открих Babylove лигавниците им за еднократна употреба. Много хубава работа ми вършат като давам на малечка например морков - няма цапане.
Вземам също и пюрета с марката Allnatura - много са добри  newsm10. Предпочитам ги например пред тези на Nestle, а и имат интересни комбинации на съставките.
Ще се радвам ако някоя мама сподели впечатления от кремчето им за лице, че сега сме на вълна пробване на такива мазила - бузите на малката са алено червени и напукани.
На dm вземам също и продукти от марката им Balea - предимно мазила за тяло и гел-душове. Доколкото знам продуктът вътре е на Нивеа.
Виж целия пост
# 3
На dm вземам също и продукти от марката им Balea - предимно мазила за тяло и гел-душове. Доколкото знам продуктът вътре е на Нивеа.

И аz ги вzимам, както и продуктите на мъжката серия Балеа Мен. Според мен дуШовете са по скоро на Палмолив, понеже имат подобни видове, но мога и да греШа. Серията zа лицето и аz мисля 4е е на Нивеа. Само гела zа бръснене (мъжкия) не сме го раzбрали оЩе какъв е, не е Нивеа със сигурност. Толкова добър гел не е полzвал мъжът ми  Wink

Пепи, какво не ти попадна при пелените и кои иzполzваШ сега? Аz смятах именно от тях да си вzема.
Виж целия пост
# 4
Аз съм доволна от всичко, което съм ползвала на Babylove- крем за студено време, памперси, олио и шампоан. Повече от продуктите им са и тествани от Stiftung Warentest или от Oekotest и са с отлично качество  Peace
Балеа взимам от време на време за мъжа ми, доволен е!
Виж целия пост
# 5
дааааа, голяма 4аст от продуктите им са тествани и са зеа гут:) а пък балея е марка на самата дрогерия ДМ, аз ли4но не съм много фен. по4ти вси4ко от бебе6ката козметика ни е на ДМ. А на Алнатура пуретата много ги хапвахме като бебки, а сега наблягаме на детското мусли и там разните му зароди6и и трици. съ6то от не6тицата на ДМ съм фен на Веледа, специално крема за дупе само на Веледа сме ползвали, и другите не6та са им много хубави, но цените са доста висо4ки за съжаление. Памперсите на ДМ и аз не мисля 4е са много добри, пробали сме ги и през но6та са ни пропускали. мисля 4е фаворитите са си марка памперс.
Виж целия пост
# 6
аз Balea нищо никога не съм ползвала, но щом казвате гут ще взема да купя другия път нещо  Wink

В бг сме си купували пюрета AlnaturA, беба ги хапваше с кеф, но вече пюрета не ядеме, и се чудех за другите неща Thinking

а за пелените аз пък бях  доволна, не са ми пропускали  Wink
Виж целия пост
# 7
и а3 сьм мн. доволна и от Babylove и от Balea. Laughing Hug
Виж целия пост
# 8
@ Tatjana пелените пропускаха често. Не знам дали аз ги слагах неправилно или нещо друго, но....в началото бебешкото "ако" е по-различно като консистенция и при Мартин само Памперс New Born удържаха положението.
Виж целия пост
# 9
Мерси Пепи, Ще вzема да пробвам и двете марки най добре пък Ще видим  Wink

@RollingStones: Да, Балеа е тяхна марка но едва ли е собственно проиzводство. Продуктите йм мноооого прили4ат на някои други маркови продукти, примерно дуШ гела на тоzи на Палмолив, мъжкия крем zа лице или препарата zа по4истване на лицето (пак от мъжката серия) на съотвените продукти на Нивеа, дори опаковката на крема е живо копие. Ние сме страШно доволни от продуктите а zа цените да не говорим, 300мл дуШ гел zа 65 цента си е супер  Laughing  Така 4е, Ели, пробвай смело  Wink
Виж целия пост
# 10
И аз сьм фенка на Balea Mr. Green
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера), Отвара за измиване на коса с коприва в жьлто пластмасово шише(пише Birken Haarwassen), Гел за масаж на краката с грейпфрут(в туба като от паста за зьби) и наскоро ми подариха подобен крем който е и с авокадо и действа много релаксиращо на краката след натриване
От Babylove имам само крем Календула и душ гел, от който сьм много доволна и ми прави кожата на тялото много мека(пише soft shower gel и сьдьржа още бадемово масло)
Жалко, че в Холандия си нямаме продукти под сьщата марка Cry
Виж целия пост
# 11
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера)

В оранжевата раzфасовка съЩо е много добър, с портокал и джинджифил....ммммммммм  Wink
Виж целия пост
# 12
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера)

В оранжевата раzфасовка съЩо е много добър, с портокал и джинджифил....ммммммммм  Wink

Мерси Татянче, ще го пробвам задьлжително след като ми го препорьчваш, пьк и е оранжев Grinning
Виж целия пост
# 13
   Аз все още не съм използвала бебешките им продукти, но мисля да си взема крема за зърна BabyloveMamma - дали става и за сега /много са ми сухи и се лющят/ - той е почти само ланолин?
   Иначе съм много доволна от Alverde - козметиката и Allnatura - пакетирани храни всякакви са хубави /а и диетични има/.
   Всякаква козметика, миещи препарати и някои храни за дома купувам оттам и съм много доволна, както от качеството, така и от цените.  Wink
Виж целия пост
# 14
Mnogo sam dovolna ot dva produkta: kremcheto za gradnite zarna i olioto protiv strii na babylove MAMMA. Kremcheto za gr.zarna osven lanolin sadarja i vitamin E, lesno i priiatno se nanasia i mislia, che pri problemni zarna shte ima dobar rezultat. Osven tova kato Extr-Tipp e napisano, che moje da se izpolzva i pri napukani ustni, az veche i taka go probvah i sam mnogo dovolna.
Pochti prez cialata bremennost izpolzvah olio protiv strii na Frei. Sega savsem nakraia preminah na babylov Mamma, kato predi nego probvah tova na drogeriiata Rossmann, no to ne mi haresa. Do momenta (veche sam v kraia na 38-ma gs) niamam strii.
Виж целия пост
# 15
Татянче,
аз съм ползвала пелените им към 7./8. месечна беше беба, като купихме 2 пакет, имаха точно промоция  Wink и нямаше проблем с тях, за съжаление наоколо нямаме ДМ, и не мога да ги следя  Crazy
за новородено няма по хубави от нюбейбиборн на Памперс  Peace
Виж целия пост
# 16
Предпочитам Rossmann
Виж целия пост
# 17
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера)

В оранжевата раzфасовка съЩо е много добър, с портокал и джинджифил....ммммммммм  Wink

Мерси Татянче, ще го пробвам задьлжително след като ми го препорьчваш, пьк и е оранжев Grinning


направо ме заинтигувахте. аз въоб6те даже не съм забелязала тези пилинги и мъжки серии Sad купвала съм единствено ду6 гел и крем (който ама въоб6те не ми хареса). и не6тото на балея което ползвам и съм по-доволна от нивея е гела за измиване на лице. но днес 6те разгледам подобава6то и 6те пробвам, особено тези пилинги. ина4е наистина, ако ка4еството е сходно с дав или нивеа, за6то да се дават изли6ни пари4ки. сори 4е не е по-темата Embarassed
Виж целия пост
# 18
RollingStones, дуШ пилинга е в една туби4ка, проzра4на. А от мъжката серия сме много доволни от пилинг zа лицето (пак в една туби4ка, синя) и от гела zа бръснене, той направо не свърШва, супер е и мириШе много приятно  Blush

Мерси Ели и Пепи, май Ще вzема и аz Памперс в на4алото а после мога да премина към ДМ  Wink

А пък днес Ще се оглеждам zа олиото против стрии, и аz полzвам на Фрай но нямам ниЩо против една промяна  Wink
Виж целия пост
# 19
Tatjana ако имаш кой, да ти изпрати от БГ масло против стрии на Икаров - вярно, че е въпрос на кожа, но на мен лично това ми понасяше най-добре и нямам стрии Sunglasses
Виж целия пост
# 20
Arrows,
я кажи за Rossmann, е изван темата е но всъщност и по темата  Wink Party
аз абсолютно нищо не съм ползвала от тяхните продукти  Thinking
Виж целия пост
# 21
направо ме заинтигувахте. аз въоб6те даже не съм забелязала тези пилинги и мъжки серии Sad купвала съм единствено ду6 гел и крем (който ама въоб6те не ми хареса). и не6тото на балея което ползвам и съм по-доволна от нивея е гела за измиване на лице. но днес 6те разгледам подобава6то и 6те пробвам, особено тези пилинги. ина4е наистина, ако ка4еството е сходно с дав или нивеа, за6то да се дават изли6ни пари4ки. сори 4е не е по-темата Embarassed
и аз така  Party дори и не съм предполагала, че ще има толкова доволни  Wink
аз понеже ползвам на Нивея гела за лице, и другия път ще го сменя с дм Wink Laughing и за ЛС /любимото същество Wink/ ще се ориентирам натам  Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Ами от продуктите на dm за лице и тяло (Balea) не съм доволна никак- все нещо не ми пасват, особено кремовете- налага се да ги ползвам по друго предназначение. И от шампоаните и балсамите им не съм доволна. По рано и памперси бяхме вземали - пълен боклук ( тук се ориентирахме към Schlecker).
В момента ползвам дневен хидратиращ крем от марката на Rossmann (Rival de Loop) и околоочен такъв и съм изключително доволна, но то си е до кожа все пак.
Другото, което ме дърпа към Rossmann е това, че постоянно има промоции.  Peace
Виж целия пост
# 23
Tatjana ако имаш кой, да ти изпрати от БГ масло против стрии на Икаров - вярно, че е въпрос на кожа, но на мен лично това ми понасяше най-добре и нямам стрии Sunglasses

Извинявам се, че няма да пиша по темата, но още не съм използвала продукти на ДМ, но за стиите имам какво да кажа.
Маслото на Икаров сам го ползвала, то е след тртия месец, но на мен не ми понесе миризмата му. Аз се мазах със смес от зехтин и розово масло и до 39 седмица, въпреки че бях качила 25 кг., нямах никакви стрии, корема ми се нацепи последните две-три седмици. Така, че както казва Пепи всичко е въпрос на кожа.
Виж целия пост
# 24
Мерси zа съветите, до сега, да 4укна на дърво, няма следи от стрии, но да видим, имам оЩе 10 седмици...

За това масло на Икаров съм 4увала в от4етния форум, там много го хвалят на zа ве4е появили се стрии. Ще поръ4вам на баЩа ми да ми донесе като дойде а събитието, zа всеки слу4ай  Wink  Днес си купих маслото от ДМ  Wink  и съм много доволна от цената му, утре Ще го пробвам. На Веледа маслото примерно хи4 не ми харесва, мириШе на мента и въобЩе не попива, раzвалих си няколко блуzи с него  Sad
Виж целия пост
# 25
   Сетих се за още един продукт, надявам се да се окаже добър/ползвам го отскоро/ - масажно олио с Арника на Алверде/зелените кутийки/, цената е ок. 3,70. Попива хубаво, аз се мажа вечер с него. newsm10
Виж целия пост
# 26
Момичета, от човек който работи в Нивеа знам, че DM ползват техни производствени мощности. Така че Балеа са почти 100 % идентични с Нивеа.
Аз си купувам от тях с кеф, защото са евтини, а имат супер асортимент. Такива приятни гъделчета  Simple Smile Последния ми фаворит е крем за ръце с Q10 и крем за ходила с олио и витамини.
Иначе пелените сме ги ползвали ама са малко твърди и не прилепват хубаво ластичетата по крачетата. Като се движи бебенце, се случва съдържанието на пелената да се поразтече...
Дайте идея за други сносни пелени на по-прилична цена от памперс
Виж целия пост
# 27
...Дайте идея за други сносни пелени на по-прилична цена от памперс


Пробвайте тези от Schlecker - Памперс ни пропускаха, а тези - не. (не помня как се казваха)
Въобще страхотно сме доволни от тях  Peace


P.S. Сега проверих в сайта на Schlecker - променили са им опаковките и не мога да ги позная- спомних си обаче , че бяха АS - от най- обикновените (не премиум).
Виж целия пост
# 28
Момичета, от човек който работи в Нивеа знам, че DM ползват техни производствени мощности. Така че Балеа са почти 100 % идентични с Нивеа.

А така, нека вътреШен 4овек да ни каже. Мерси 4е сподели таzи информация. Аz все си мислих 4е дуШ гела е на Палмолив zаЩото на Нивеа няма съЩите видове....  Thinking
Виж целия пост
# 29
От ДМ съм ползвала единствено пеленките им, страшно бях доволна. Съжалявам че откакто живеем във Франция няма как да ги намирам.
За бебешката козметика - освен Бюбхен, която основно ползвам, страшно съм доволна от козметиката на Мюлер. Вчера се върнахме от Виена, накупих си доста неща за бебо от там.

Нещо не мога да се ориентирам с френската бебешка козметика, каквото вземa  бебо все се изрива. Дори и от прехвалената Мустела.
Виж целия пост
# 30
БебеШката коzметика не съм полzвала, но от Балеа сме много доволни с половинката. Той си вzима дуШ гела, а аz си падам по маските, пилингите и Шампоаните(тях ги полzвам по_рядко. Карам на принципа_ 2 пъти Пантен, веднъж Балеа) Sunglasses
Виж целия пост
# 31
...Дайте идея за други сносни пелени на по-прилична цена от памперс


Пробвайте тези от Schlecker - Памперс ни пропускаха, а тези - не. (не помня как се казваха)
Въобще страхотно сме доволни от тях Peace


Благодаря за идеята. Ще ги пробваме като свършим памперсите, че съм се заредила с няколко пакета, а дотогава мойта хубавица, току-виж минала в друга група по килограми. После ще дам обратна връзка и за пелените на Шлекер.
Виж целия пост
# 32
Schlecker newsm78
къде ги продават... при нас мисля, че няма такива  Rolling Eyes
иначе добавям Fixies и Huggies и на Лидл съм чувала много добри одзиви, но никога не съм ги ползвала
Виж целия пост
# 33
Schlecker newsm78
къде ги продават... при нас мисля, че няма такива  Rolling Eyes
иначе добавям Fixies и Huggies и на Лидл съм чувала много добри одзиви, но никога не съм ги ползвала

Schlecker е магазинът, а марката произвеждана за него е АS.
В DE съм, а ти къде си?
От Лидълските памперси не останах доволна- едни такива шаренки, хубавки, пък как пропускат...   Rolling Eyes
Една приятелка обаче (майка на момиченце), остана супер доволна от тях и докрай все тях купуваше.
Виж целия пост
# 34
Ох, момичета тъкмо се бях примирила, че ще се купува памперс, а пък то вие пак ме изкушавате с информация за други пелени... Ми какво пък - ще взема да пробвам и от Lidl. Мен всъщност ми трябват само за нощем. През деня смятам да си останем на памперс. Някой знае ли къде продават Huggies в Австрия? Предварително се извинявам, че малко направих яхния от темата....
Виж целия пост
# 35
Nadine,
виждала съм ги някъде тези Huggies ама  smile3506. Дано се сетя докато си изпия сутрешното кафе, че иначе мозъкът ми спи. Аз ползвам само Pampers, доволна съм си от тях и не си ги сменям.
Виж целия пост
# 36
https://www.kimberly-clark.com/ask/huggies/country.asp?site=www. … ;ssl=true&s=n
nadine
виж тук
има тел, обади се ако искаш питай  Wink

 arrows,
в Чехия съм  Wink CZ е меж. съкращение за Чехия, както BG, DE и тн Wink
Цитат
Schlecker е магазинът, а марката произвеждана за него е АS
това съм вече напълно сигурна, че тук го няма  ooooh! Wink не съм чувала даже  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 37
и на Лидл съм чувала много добри одзиви, но никога не съм ги ползвала

Аз сам ползвала памперсите на Лидл, добре прилепват с ластик на талията са,  но и с тях имах аварии при акането. Минах пак на памперс, но сега като се замисля може би трябваше да опитам и с по-голям номер, при нас най-често това действа, минавам на по-голям номер, въпреки че се вместваме в кг. и на предишния и пропусканията спират  Wink.
Виж целия пост
# 38
Да си кажем и ние  Party

Когато се роди Силвия и купихме PAMPERS New Baby, не знам дали от тях, но се зачерви под пъпчето.
Купуваме продуктите на DM, защото имам PAYBACK карта и ползвам намаление, а и непрекъснато има промоции с 5% и 10% намаления. От техните продукти ми харесват пелените и сухите кърпички на Babylove, но не ми харесват мокрите им кърпички. Много груби ми се виждат. Ползвам такива на Pampers или Penaten. МНого съм доволна и от продуктите на Weleda за бебче, най-вече кремчето за дупе. Кремчето за лице мирише малко неприятно, но прави кожата пухкава, също и кремчето за ветровито и студено време. От болницата получихме много мостри на Penaten, Bübchen, Babylove i Babydream. Пробвах всичко, засега нямаме оплаквания, но си пазарим от ДМ по причината по-горе. За мен ползвах по време на бременността маслото с арника на Alverde, нямам нито една стрия по корема. Но за целта всяка вечер съм се "къпала" с него.  Crazy Има ефект! Също и кремчето за под очи ми харесва как ми действа. На Balea купувах течния сапун за ръце, сушеше ми кожата  Thinking Втори път не ми се правеха експерименти. В ROSSMAN си намерих серията на Wellnes & Beauty с водорасло и морски минерали. Много ме кефи как мирише и прави кожата мекичка  Party
Виж целия пост
# 39
Аз да се похваля само  Wink Mr. Green
днес купихме детски гел за зъби от ДМ / не ми се става да ходя да видя името, с едно драконче е  GrinningWink и е първият от който беба не тръгва да повръща  Sick ooooh! имаме Аквафреп детска, една ябълкова и Одол ягодова  Tired и всички бяха с едно и също действие  Sick
Много съм доволна, и четка за зъби й взех / досега бяхме с напръстника само/ и кремче за лице на Байбилов, и за себе си лосион за тяло Балеа  Flutter
взехме си и едни пампи разбира се, като бихме толкова път специално за ДМ  Wink няма с празно да се връщаме...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия