Ужасна хрема - помагайте !

  • 757
  • 12
На 11 и половина месеца сме и от 2 седмици сме със сополи   ooooh! От 3 дни е някакъв ужас ....Възпалиха се и 2-те уши , сополите са като водопад , кашля ужасно и няма подобрение .... Слагахме 1 седмица Коларгол сега сме на Виброцил обаче той въобще не подсушава  Confused Днес ни изписаха и антибиотик защото и очите се възпалиха и изобщо  ooooh! Ако някой знае някакви бабини мтоди или каквито и да са там ще му бъда МНОООГО  благодарна  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Desika, Я виж тук!

Доста рецепти има.  bouquetУспех!!! Peace
Виж целия пост
# 2
деси, капки със сок от лук много помагат - изпробвано е миналата седмица
обаче детето е малко и не знам дали не е много брутално за него...
можеш да разредиш сока евентуално с повече вода (за мед е мъничко)
но пак не съм сигурна дали е добра идея...
таня не плака почти в интерес на истината, но то си люти доста
също помага и да спите на една разрязана на 3-4 глава лук
дишат доста по-добре
не очаквай да минат от раз, но помага...храмта при децата минава за 7-14 дни за съжаление  Confused
Виж целия пост
# 3
Без антибиотика при всички симптоми,които описваш едва ли ще се оправите вече,така,че пийте си го,а бабешки методи пак можеш да прилагаш.Аз ще ти кажа за затоплянето на крачетата в топла,даже гореща вода(не че аз съм го измислила,де,ама много помага-казвам го от личен опит от преди 6-7 дена)-това за хремата и въобще за настинката действа много добре.Можеш да започнеш още днес преди следобедния сън и довечера пак точно преди да заспи да топлиш на детето крачетата,после веднага да си ляга.Опитай,няма да навреди. Hug
Виж целия пост
# 4
коризалия -  хомеопатия на Boiron - 2.20 лв блистера, на всеки час по една таблетка се смуче, вкусни са. До 24 часа трябва да има сериозен напредък, на споазвай стриктно схемата. Успех.
Виж целия пост
# 5
При дъщеря ми мигновено (буквално) действие има кремче Низита. Това е специален бебешки крем против хрема, пресече силна хрема на дъщеря ми преди време след второто намазване. Намазва се вътрешната част на носа, има специален накрайник, но тъй като е метален, аз ползвах клечка за уши с ограничител.
Виж целия пост
# 6
Капки от лук има как се правят в закованата тема "Баба каза така".
Нее много брутално, аз ги пробвах върху себе си и също така пробвах и Коларгол искам да ви кажа че Коларгола е още по-гаден и гадното държи повече а лука капва и след 1 мин. все едно нищо! Нито люти нито щипе! А помага!
Давай много много витамин С.
Виж целия пост
# 7
Капки от лук има как се правят в закованата тема "Баба каза така".
Нее много брутално, аз ги пробвах върху себе си и също така пробвах и Коларгол искам да ви кажа че Коларгола е още по-гаден и гадното държи повече а лука капва и след 1 мин. все едно нищо! Нито люти нито щипе! А помага!
Давай много много витамин С.
а, успокои ме Simple Smile
че миналата седмица слагах на таня, а на себе си не посмях  Crazy
Виж целия пост
# 8
И аз мисля, че можете да пробвате капките от лук (нали си е моя рецептата  Mr. Green). Лили беше на 11 месеца когато й сложих за първи път такива капки. Но АБ си го пийте, явно вече имате усложнения, а капките могат да са допълнение към лечението.
А колкото до лютенето - абе, лютят, но бързо минава. Laughing
Виж целия пост
# 9
чай от лайка с една ампула витамин С вътре и капеш по 4-5 капки в ноздра. Това е във времето между виброцила.
Виж целия пост
# 10
На 11 и половина месеца сме и от 2 седмици сме със сополи   ooooh! От 3 дни е някакъв ужас ....Възпалиха се и 2-те уши , сополите са като водопад , кашля ужасно и няма подобрение .... Слагахме 1 седмица Коларгол сега сме на Виброцил обаче той въобще не подсушава  Confused Днес ни изписаха и антибиотик защото и очите се възпалиха и изобщо  ooooh! Ако някой знае някакви бабини мтоди или каквито и да са там ще му бъда МНОООГО  благодарна  Praynig Praynig Praynig

Здравей,
Габи ми правеше много проблеми с ужасни сополи и секрет от очите,
на 8 месеца една сутрин едвам и ги отворих.....така се бяха слепили
Ходихме до ИСУЛ и там ни изписаха БИВАЦИН или ако не можеш да го намериш.......ТОБРИН,ТОБРЕКС или ТОБРАДЕКС.....едно и също е само производителите са различни.....локален антибиотик е.....
капе се по една капка в око и по една в ноздричка на 4-6 часа.
за 3-4 капвания има  ефект веднага.......,но трябжа да се капят поне 3 дни........ ако нямате проблем в очите можеш да капеш само в нослето...........не лютат и не горчат..........., но все пак отидете на специалист...........
ВИБРОЦИЛА е за размекване на секрета......когато са гъсти сополките той ги втечнявя.........но не ги суши.......
КСИЛОМЕТАЗОЛИН за пресушаване Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички за отговорите    bouquet  Пием си антибиотика защото положението стана ужасно .... Надявам се поне той да помогне  Praynig
Виж целия пост
# 12
И Поли 10 дни беше на Коларгол , но той определено не й помага .
Докторката ни даде АБ Сумамед за хремата , защото се притесни , че ще я удари в ушите или ще слезе надолу , точно както се е случило при вас .

Забравих , винаги преди капки , и винаги , когато имам съмнения , че в нослето има секрети - Стеримар спрей .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия