Благоевград и/или Гоце Делчев

  • 16 070
  • 283
Аз съм Родена в Гоце Делчев, родителите ми са в Благоевград.
Ще се радвам да се открием  Grinning
Виж целия пост
# 1
Казвам се Виктория и живея в Благоевград по-точно в квартал Еленово.Много ще се радвам  Смайли да си пишеме. Heart EyesЩе ми е приятно ако има и други мами от Благоевград  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравейте!И аз живея в Благоевград, и ще се радвам да поддържаме връзка!
Виж целия пост
# 3
Аз съм родена в Благоевград, но съм израснала в с.Огняново на 10км от Гоце Делчев
Приятно ми е Simple Smile)
Виж целия пост
# 4
Ето ме и мен. Аз съм родена в Гоцето, но живея в Нови Искър.
Много, много ми е приятно да се запознаем и да си пишем. Joy
Виж целия пост
# 5
Здравейте на всички мамчета Heart Eyesрадвам се ,че се увеличаваме. Кларис къде по-точно живееш в Благоевград.
Виж целия пост
# 6
Казвам се Виктория и живея в Благоевград по-точно в квартал Еленово.Много ще се радвам  Смайли да си пишеме. Heart EyesЩе ми е приятно ако има и други мами от Благоевград  bouquet

В кой блок в Еленово живееш, познаваш ли Самокишеви от 20 или 21 или 19 блок, оле кой бешеееее? ooooh!
Виж целия пост
# 7
Здравейте на всички мамчета Heart Eyesрадвам се ,че се увеличаваме. Кларис къде по-точно живееш в Благоевград.
Живея на "Дойран",мисля ,че квартала се казва "Освобождение".Общо взето на другия край на града Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ехеее аз докато дремя и вие сте се събрали! Много се радвам момичета, че се запознахме.
В Благоевград родителите ми живеят в Струмско, а свекър ми на тая новата улица ... как се казваше ... май Джеймс Баучер, дето води към пазара.
Виктория, ще пием май кафе скоро на Езерец  Wink
Бежи, в Огняново ми се ходи много на профилакториума. Там още ли е толкова хубаво?
Кларис, съвсем не знам кой е тоя "нов" квартал. Да не е някъде над университета на хълма дето му викаха Веселите вдовици?
Дано се наканим скоро да посетим бабите Ще се радвам да направим една градска среща с бебоците.
Виж целия пост
# 9
Да още по хубаво е даже, само, че тази година наводнението дето беше преди месец отнесе големия басейн и мирото
Виж целия пост
# 10
Еййй не знаех. Ама кой голям басейн - огняновския или този в профилакториума? За мирото не се учудвам, защото май наоколо имаше доста скали ... Не са ли ги оправили вече?
Виж целия пост
# 11
Ами този на профила, ама сега има много басейни, а огняновския едновремешен не функционира отдавна. http://struma.bg/cgi-bin/archive.cgi?year=2005&month=12& … ome&article=0
Виж целия пост
# 12
Живея в Блок 21 ,но не ги познавам твоите познати ако идваш към тези блокове пиши че да се видим
Виж целия пост
# 13
Значи така като гледам картата на ж.к. Еленово май беше 18 блок Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета Hug
И аз съм от Благоевград. Живея в София, но живот и здраве, като се роди бебо и голямото приключи със занималнята (май месец) мисля да взимам двете деца и цяло лято в Благоевград!!!!:) Ще се радвам да си пишем и да се видим. В Благоевград жиевеем зад полицията, срещу паспортно бюро, но ще дойда където и да се организирате Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия