В чуденка съм?!

  • 1 600
  • 21
В неделя съм на фризьор.Започнах промяна на цвета на косата ми,която от черна реших да направя цвят лешник.Преди 3 месеца някъде я обезцветихме и сложихме кестенява боя.Резултата е кафяв цвят с леко червеникъв оттенък.Възприех се,харесах се,но не това е цвета,който искам.  ooooh! Та по телефона с фризьорката се разбрахме да опитаме 2 път същата процедура,този път боята,която ще сложим след обезцветяването ще е тъмно пепеляво русо,с цел да убием червеното.  Но тя ме уверява,че тъй като косата ми (моята си) е много тъмна(черна) червено винаги ще има.   Confused

И сега се затриумих дали да продължа да си тормозя косъма(иначе имам здрава коса и сега не е много изтощена след 1та интервенция с нея ) или да си ударя една черна боя и да приключа с фризьорите?!   newsm78
Какво ще кажете,имам 2 дни да мисля  Thinking
Виж целия пост
# 1
аз не бих я тормозила  Peace
после месеци наред може да се чудиш как да я спасяваш горката коса  ooooh!
виждам, че ти е дълга и хубава, като човек с 5 пършиви косъма ти казвам - цветът не е толкова важен  Naughty
а и съм пристрастна - на моята коса друг цвят, освен черно не седи добре и само такава я боядисвам
Виж целия пост
# 2
Аз бих издевателствала още малко над косата си, преди да взема такова крайно решение.
'щото черното си едоста крайно  bouquet
Виж целия пост
# 3
Деска, сложи и анкета за по-лесно Wink
Виж целия пост
# 4
Ами не мога да ти помогна с решението, но от личен опит мога да ти кажа, че с червения отенък много трудно ще се справиш /аз лично след две години се отказах/, дори цвета да стане какъквто искаш след 3-4 измивания червеното пак се показва.
Виж целия пост
# 5
Ами не мога да ти помогна с решението, но от личен опит мога да ти кажа, че с червения отенък много трудно ще се справиш /аз лично след две години се отказах/, дори цвета да стане какъквто искаш след 3-4 измивания червеното пак се показва.
Хмм, не мога да се съглася. Аз дълги години се боядисвах червено, сигурно 6-7, ама много яко червено. И в един прекрасен ден реших, че вече не искам да съм с червена коса, а с кестенява Crazy Мислих, мислих newsm78 как да станеНай-накрая отидох при кварталната, която ми е и комшийка и и споделих какво ме мъчи. Ами ето на, сега съм кестенява.
Виж целия пост
# 6
Ами не мога да ти помогна с решението, но от личен опит мога да ти кажа, че с червения отенък много трудно ще се справиш /аз лично след две години се отказах/, дори цвета да стане какъквто искаш след 3-4 измивания червеното пак се показва.

И аз не съм съгласна. Повече от 7 години се боядисвах в червено -всякакви нюанси и разцветки и в един момент толкова ми беше писнало, че връхлетях в първия попаднали ми салон (слава богу уцелих страхотен), казах, че искам друг цвят и станах кестенява без грам оттенък - някакви матиращи препаратуси и незнам си още какво ми сложиха и не ми изби червеното.
 Според мен черното не е особено добра идея , така че моето скромно мнение е да продължиш до заветната цел Wink
Виж целия пост
# 7
Деска не се прави черна.Щом си си харесала някакъв цвят боядисвай се с него постоянно и така мисля поне до лятото че ще убиеш червения оттенък.Офф не се изразих май-много ясно но можеш да потърсиш консултация и при друг фризьор.Идва лято и мисля че трябва нещо по весело.
Виж целия пост
# 8
Според мен пробвай още веднъж да постигнеш желаният цвят.
Би трябвало да се получи.
Виж целия пост
# 9
В никакъв случай недей да слагаш пак черно , от опит знам много трудно се маха  #Cussing out!
аз съм била червена после послеруса после пак червена и после кестенява но незнам защо при теб червеното избива  Rolling Eyes ! Аз винаги съм се плескала у дома самичка с безамонячните бой на лореал и червенотото не е избивало ! е от черното много трудно се отървах  #Cussing out
Ако искаш пак да си с по тъмен нюанс може малко по тъмно кестеняво да се боядисаш , но недей с черно ! Аз винаги така съм процедирала и даже ходя с мойте приятелки да ги съветвам когато си купуват бой защото съм ползвала почти всички марки и долу горе знам кой цвят какъв би станал .
успех с боядисването !
Виж целия пост
# 10

 Деска, аз бих те посъветвала да постигнеш желания цвят! Ако косата ти се изтощи(което не ми се вярва, щото боята все пак не е руса, а тя най- много изтощава) ще я подстригваш по малко, докато прорасте новата коса и тя пак ще си е старата хубава коса.
Никога не съм се приетснявала, какво ще стане с косата ми след някакви процедури, защото хубавото и е, че расте и промяната, била тя хубава, или лоша, няма да е за винаги. Рискувай, това е просто една коса, която се обновява и расте непрекъснато!Нищо не губиш!  Peace
Виж целия пост
# 11
Мдаа, ясно,продължавам до желания цвят. LaughingМного ви благодаря за отговорите  bouquet,бяхте ми полезни,дано само този път вече се получи  Praynig


И сега един въпрос към светлите боядисващи се момичета: На всеки месец и половина ли трябва да си боядисвам  косата или може например веднъж само корените,а на следващия път цялата ? Вие как действате и как е по-правилно и хубаво? newsm78
Виж целия пост
# 12
Деска, аз боядисвам всеки път цялата коса,  newsm78 що ли? Досега не съм пробвала да боядисвам само корените, хем знам, че така се щади косата Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Съветвам те, да постигнеш желания цвят. А ако след това не се харесаш, на следващия месец винаги можеш да се боядисаш отново черна.
Виж целия пост
# 14
Да, черна винаги можеш да я направиш Wink
Според мен, не е добре да я подлагаш отново на обезцветяване. С повече търпение и задължително пепеляви отенъци, мисля ще се получи. Препоръчвам ти боите на ФармаВита, имат голямо разнообразие на пепеляви цветове. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия