Моля за сьвети от маики на които децата им са били с локсация

  • 876
  • 13
Ужасно сьм изплашена.искам да се свьржа с маики които са препатили като нас.
Виж целия пост
# 1
Здравей Надя.
Разгледай тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71539.0
Ние бяхме с дисплазия-Силвия беше 3 месеца с каиши(Стремена на Павлик)-това наистина беше ужасно изпитание ,но се приживява.
Пиши ми какво те интерисува ,ще се радвам да ти помогна дори само с думи.
Виж целия пост
# 2
Благодаря че се озова.имам хиляди вапроси постоянно мисля само за това.при вас кога го откриха при нас на 4 месеца.ипа и разлика в дьлжината на крачетата следствие локсацията около 2 см. прявим и гимнастика на която тя малко плаче при вас как бешекога колко време носихте стремената и от кога.
Виж целия пост
# 3
Извиняваи за лошото писане но манинката плачеше а аз бьрзам да ти пиша
Виж целия пост
# 4
Моля, помогнете и пишете на тази майка. В друг топик писахме ред неща, но тя има нужда от практически съвети от всекидневието, които може да дадат само майки, чийто деца са имали такива проблеми.
Ако знаете също такива майки, ваши познати от форума, нека се включат и те.
Виж целия пост
# 5
Благодаря че се озова.имам хиляди вапроси постоянно мисля само за това.при вас кога го откриха при нас на 4 месеца.ипа и разлика в дьлжината на крачетата следствие локсацията около 2 см. прявим и гимнастика на която тя малко плаче при вас как бешекога колко време носихте стремената и от кога.
Здравей отново.
Първата снимка правихме на 4 месеца ,тогава още имаше съмнения ,но прецениха ,че не е нищо сериозно ,след това на 5 и половина правихме втората снимка и тогава поставиха диагнозата и каишите -никога няма да забравя как когато лекарката ми каза-Няма нищо страшно ще и поставим каиши-сълзите ми сами се стичаха и не можех да ги спра.Ние имахме много малка разлика в крачетата и стояхме 3 месеца и половина,и ние правихме гимнастика -в началото малко плачеше после започна да свиква.
Колко време ще носите каишки?
Виж целия пост
# 6
Все още не сме минали пьрвия профилактичен преглед тои е на 15 февруари.за сега нищо не знаем поже би на прегледа ще кажат.тук в бургас трьгнахме на прегледи още като беще малката на 2 месеца но всеки ортопед казваше че нищо и няма но аз бях сигорна че нещо не е на ред донато направихме снимка и се видя локсацията.не мога да спра да се тормозя защо не го видяха по рано да се вземат мерки по бьрзо.Сега я лекуваме  при професор Владимиров .
Виж целия пост
# 7
Професора не ни е казал за колко време може да се махат каишите например при кьпане.При вас как беше за кьпането и изобщо за тоалета.












































Виж целия пост
# 8
Ами махахме ги само когато къпехме и сменяхме памперс.
И изобщо не се обвинявай ,че е можело да се открие по -рано.
Разбирам те напълно как се чувстваш,наистина е ужасно ,но сега трябва да си спокоина и да не позволяваш бебчето да се изнервя защото моята дъщеричка още е доста нервна.
Можеш да носиш бебчо на хълбока си ,така хем то ще е по спокоино хем ще е полезно за ставичките.
Кураж мила,ще видиш ,че всичко ще се оправи много бързо. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Благодаря,за съвета и за проявеното разбиране.Радвам се че мога да
споделя проблема си с хора като теб.Ако нещо се паникьосам отново ще се допитам до теб.Дано не ти стана досадна.
За сега чао, много си мила.  bouquet






























































































Виж целия пост
# 10
На мен са ми я открили след 6 месечна възраст. Носила съм каиши до 1 година. Сега ми няма нищо (а и никога нямам спомени да ми е имало), карам си ски, тичам, плувам. Не се притеснявай, това е поправимо зло.
Виж целия пост
# 11
















Благодаря и на теб много сте мили.Дано малкото ми слънчице се оправи и да няма последствия.
Доста бях се изплашила но благодарение на вас сега съм по-спокоина.
Всички сте много,много добри.
обичаме ви. Надя и Мими









































































































































Виж целия пост
# 12
Надя тава ми е меила -vanina82@abv.bg
А това аисикю номера-icq-299925942.
Когато и да имаш нужда от съвет или просто да побъбриш с някой не се притиснявай да ми пишеш Grinning
Виж целия пост
# 13
Благодаря ти за всичко,ще ти се обаждам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия