Козметика на "Чико"?

  • 1 931
  • 22
Дали знаете къде може да се намери козметика на Чико в търговската мрежа в София?!
Аз единствено съм виждала в маг."Штъркел" на бул.Стамболийски,но ми е доста далече-живея в Изгрев.
Благодаря ви!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз го пазарувам от една аптека до нас, предполагам и в другите има. Има я и във всички бебешки магазини  Peace
Виж целия пост
# 2
а какво ще кажете за тази марка козметика?харесва ли ви?Аз си мисля за бебо да купувам козметика и шишетата на чико пък и други неща.Мисля,че е хубава ама като не съм ползвала?!Моля дайте мнения.....
Виж целия пост
# 3
а какво ще кажете за тази марка козметика?харесва ли ви?Аз си мисля за бебо да купувам козметика и шишетата на чико пък и други неща.Мисля,че е хубава ама като не съм ползвала?!Моля дайте мнения.....

За шишенцата не знам, ние сме на "Камера", но козметиката за мен е номер 1  Peace
Виж целия пост
# 4
nade,такава козметика видях,че има и в онлайн магазина -pakostnik.com и мисля,че е на добра цена.Погледни..........
Виж целия пост
# 5
 Sunglasses  http://shop.danet.bg продава също козметиката на Chicco
Виж целия пост
# 6
Това пак ще ти е далече,но има всичко на Чико(или по скоро Кико)-магазина до автогарата на Мария Луиза
Виж целия пост
# 7
Козметиката е супер. Ние сме ползвали шампоан "Без сълзи" за коса и тяло и хидратиращо мляко след баня. И от двете съм страшно доволна, правят кожата на бебо мека като кадифе и миришат страхотно. Мисля че ги има в почти всички по-добре заредени аптеки.
Виж целия пост
# 8
В магазина на данет например физиологичното шише е 16лв,а това в пакостник е 8лв,мисля,че и козметиката там е по евтина.
Виж целия пост
# 9
в овча купел има голиам асортимент
Виж целия пост
# 10
В по-големите аптеки-със сигурност (не става въпрос за веригите аптеки).
Виж целия пост
# 11
В Бебелан има.Всъщност къде е Изгрев?
Виж целия пост
# 12
Всъщност къде е Изгрев?

До Изток.
Виж целия пост
# 13
Аз засега съм доволна, в момента я използвам за себе си (серията Mamma Donna).  Peace

Тъй като не всички аптеки са добре заредени по крайните квартали, си я купувам от аптеката на хипермаркет "Хит". Там винаги всичко има. Grinning
Виж целия пост
# 14
В такъв случай Бебелан върши работа.Той е зад Плиска
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия